Saki to šeit!

Autoskolas Jelgavā... (7)

mia 28.06.13 08:08:53
Mans draugs ir auto,moto instruktors,kas arī Jelgavā ir strādājis.
Viņš var ieteikt Bauskas autoskolu un Cita autoskola - tā pat varētu būt labāka nekā Bauskas.
Un instruktorus var ieteikt - Aigars Bubinskis ( Bauskas autoskola ), Kaspars Zizbergs ( AutoAmatnieks ). Agita Lāce ( Unamix ), Ivars Lācis ( Unamix )

piiljukins 27.06.13 16:37:23
Iesaku pameklēt autoskolu topos ta, kā šitajā http://www.autoskolas.com/ tur diezgan precīzi aprakstīti pakalpojumi un statistika ir

skyline 22.08.11 14:45:59
es gāju autoamatnieks. man bija instruktors Lauris.
ja godīgi, biju mēmi nobijusies, bet viņš vienmēr bija mierīgs, nekad nebļāva, vien par kļūdām jokus taisīja. Tā arī ātri iemācījos braukt. Ja agrāk man bija bail pie stūres sēdēt, tad tagad to daru ļooooti labprāt.

stasija23 22.08.11 14:21:26
Paldies meitenes, tāpēc jau jautāju jo gribas zināt kadas ir skolas un instruktori no [ašu pieredzes. Tagad esmu beidzot nobierdusi ar iet mācīties:)
Viesis
aaija 22.08.11 13:56:10
Pirms gada vīrs gāja Mustangā, radās iespaids, ka tiek speciāli "čakarēts" un vilkts garumā, lai vairāk naudas iegūtu, instruktors E.Bergs, manuprāt, bija galīgi garām, neparko nedeva pielaidi eksāmenam, tik lika maksāt un maksāt, lai arī eksāmenu nolika ar pirmo reizi.

taureniite 22.08.11 10:33:19
Man ieteica mācīties braukt autoskolā "Stnig" (vadītāja Ginta vārds no otras puses :D ). Ar teoriju, ko mācīja pats Gints, biju ļoti apmierināta- visu jaukā atmosfērā izskaidro, ar piemēriem, visu skaidro, kamēr tu saproti, paskaidro gan visas zīmes, krustojumus, situācijas, īpaši uzver lietas, ko svarīgi atcerēties uz eksāmenu utt. Un teorija kopā ar apmācības karti šovasar man maksāja Ls 32. Par braukšanu- neiesaku izvēlēties viņu instruktoru Reini Lipšānu. It kā visu pasaka un iemāca, bet es katru reizi izkāpu no mašīnas raudādama, jo, kaut ko nepareizi izdarot, man tika pārmests, ka es vispār nedomāju, neko nevaru atcerēties...sāku braukt galīgi no nulles, tāpēc nedomāju, ka otrajā nedēļā man jau būtu jābrauc izcili un bez kļūdām! Iesaku arī braukšanā izvēlēties Gintu- viņš ir atraktīvs, mierīgs, iemācīs visu bez stresa un ar jautrību. :)

stasija23 22.08.11 07:57:13
Sveikas, kāda jums ir pieredze ar autoskolām Jelgavā? Varbūt varat nedaudz pastāstīt :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv