Saki to šeit!

Kā lai 24h garajā diennaktī atrod stundiņu sev? (11)

svente 11.11.11 09:03:56
Pārdomā visu ko pa dienu esi darījusi. Un padomā - vai nav kaut kas tāds, kam velti pārāk daudz laika - nevajadzīgi. Tev ir divi bērniņi, man trīs. Bet es gulēju vairāk nekā Tu, un laika arī man bija. Kā meitenes saka - saplāno savu dienu, bet apdomā ko Tu dari un cik daudz laika Tu tam velti.

banderoso 10.11.11 10:01:15
Man ļoti daudz laika parādījās, kad izslēdzu televīzoru :)

pece 10.11.11 09:54:16
Saplāno dienu un saraksti visu, kas darāms, saliec prioritātes. Sadali darbus ar vīru, piem. no rīta atvēli brītiņu sev - kādu 1/2 stundu, kamēr vīrs uztaisa jums visiem brokastis vai vismaz pieskata mazās.

Un vingrot tak, var kopā ar mazajiem! Vai iedod kādu interesantu uzdevumu mazajiem un iegūsti laiku sev - piem izsniedz pirkstiņkrāsas.
Viesis
sarmitemite 10.11.11 08:46:48
Varbūt noderēs šāds ieteikums. Kad ir daudz darbiņi, skrienam no viena darba uz otru, nesaprotam, kurš no tiem svarīgāks. Tad iepriekšējā vakarā varētu paplānot nākamo dienu. tas nenozīmē to plānot pa minūtēm, bet lielos vilcienos...
Ja varētu paspīdēt doma celties mazliet agrāk, tad bez motivācijas neiztikt. Padomā, kas būs labs, ja to darīsi... uzraksti vismaz 30 labumus, vai pat vairāk...
Pazudīs ari steiga un iekšējais nemiers....
Lai veicas prasme mīlēt sevi , jo viss sākas no mums pašiem!
Sarmīte http://www.manaipersonibai.lv/.

valmora 09.11.11 21:01:46
Man mazajai ir 1,8 gadi! Kopā tīram māju, krāsojam lūpas, ģērbjamies! Kad mazā bija mazāka, arī man nebija nekam laika, visu laiku kā vāvere ritenī. Bet sapratu, ka tā nevar turpināt! Negribu es brīvajā laikā, kad mazā guļ vēl berst māju un taisīt ēst, tad es gribu atpūsties! Pie tam vēl mācos augstskolā un arī skolai vēl šādi tādi darbiņi jāpadara! Tad nu sanāk - kamēr meita augšā - visu darām kopā, kad guļ- tad es atpūšos!

astronija 09.11.11 19:23:56
ņem pie rociņas savu meitenīti un sākat savas sievišķīgās lietas: abas vēl kaut plikas -vingrojiet rīta vingrošanu vai rīta aerobiku(vai jogu-utt).Tad - abas - žvikt-mazgāties. Tad abas - pucēties!Un abas viena otrai jautājiet -kā tu domā? Vai man šodien matus sasiet asttītē?Bizē? Copītē?Uz ruļļiem uztīt? Varbūt šitā? Bet varbūt...? Un meitiņai vajadzēs tādu pat frizūru kā skaistajai mammītei. Un būsiet gan kopā , gan mazajai radīsies priekšstats par sievišķīgajām lietām un jums abām - prieks par savu skaistumu!
Lai izdodas!!!

lora 09.11.11 18:47:14
Es gan domāju kad tā ir tīri atruna"Nav Laika"Arī man ir divi bērni-un laiku sevis sakopšanai uzfrišināšanai es atrodu vienmēr!
Viesis
mincite 17.07.11 12:55:44
Viss jau būtu labi, ja vien es pa naktīm negulētu tikai 4 stundas, kur tad vēl agrāk celties..:(

nicoolettaa 17.07.11 10:13:05
man gan interesanti liekās.
Pašlaik jau mēnesi strādāju. man gan ir viena meitiņa. 2.5gadiņi. kamēr dzīvoju pa mājām tikmēr tiktiešām likās ka laika priekš sevis nav. vīrietis vispār praktiski mājās nav - Tagad kopš strādāju, tas paliek pār manām interesēm. :)
manuprāt ir jābūt tikai vēlmei atrast laiku priekš sevis un patīkami pavadīt laiku ar meitiņu.

un arī - kā dio saka - vispatīkamāk ir darboties savās interesēs tādā gadījumā ja mājās vēl ir klusums, bērniņi guļ, vīrs vēl nerosās. Tikai pati sev. :)
Viesis
16.07.11 14:56:43
celies agraak par beerniem un vismaz riitu velti sev, kameer paareejie veel saldi gulj :)
Viesis
mincite 16.07.11 12:39:28
Mīļās, meitenes...domāju, ka pati izdomāšu, bet bez jūsu padomiem nu ne kā! Lieta sekojoša: kā ikdienā izskatīties modrai, starojošai, ar make-up kaut vai minimālo un vienmēr sapucētiem matiem...man trūkst laika sev. Kad mazās guļ pusdienas, tad tā ir vienīgā 1h atpūtai, bet no rītiem man sanāk tik laiks, lai sataisītu fikso asti, nemaz jau nerunājot par tādu ekstru kā vēlmi izstudēt pilates vai jogu....un jāmin uzreiz arī fakts, ka omes mums nepalīdz pieskatīt...ar vīru vakarā mums paliek pāris stundas, jo vēlu vīrs no darbiņa...Ir gadījies, ka dome paņem lielāko meitu, bet mazākā ta paliek ar mani, nekā diži vieglāka nav...P.S. meitiņām 6 un 2.5 gadi!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv