Saki to šeit!

Kuru autoskolu izveleties??!! (19)

fauna 28.02.13 10:31:17
Mācījos Credo, man patika. Sāku teoriju pēc Jāņiem un septembra sākumā tiesības jau kabatā un tas viss pateicoties manam instruktoram, kurš ar varu sūtija uz eksāmenu, jo pati vēl šaubijos. CSDD beidzot braukšanas eksāmenu, man paziņoja, ka bija prieks ar mani vizināties, jo var redzēt, ka uz eksāmenu esmu ieradusies sagatavojusies.
Viesis
vivid 28.02.13 08:28:10
Es mācījos autoskolā Berģi ļoti patika. iesaku, visām savām paziņām, draugiem radiem utt. Pasniedzēji interesanti daudz iemāca. Instruktori protams dažādi, bet iesaku Andri Dortānu izvēlēties ļoti labs instruktors naudiņu nekāš! Teoriju arī ja mācās var ar pirmo reizi nolikt:) Un pats svarīgākais ir tas, ka nav slēpto cenu, kā ir citās autoskolās. Mājas lpp. var visu sīki izpētīt! Lai veicās!

pikadilija 10.01.13 20:59:23
es mācijos autoskola Berģi. man vis patika, un instruktors Ludis super :) un neko nekur nevilka garumā.
paziņa mācījās Gross, un kamēr tēvs neatnāca uz skolu un neizlamājās, šo ar pie eksāmena nelaida,.....

meitene19 08.01.13 16:19:44
Sniig auto skola.... Jelgava
Viesis
eenucilveks 07.01.13 16:56:46
Te ir saite: <a href="http://www.autoskola-presto.com/blogs/bezmaksas_auto_vaditaju_teorijas_kursu_skarba_patiesiba">Bloga raksts</a>
Viesis
eenucilveks 07.01.13 16:55:21
Mūsdienās visi grib apčakarēt un izvilkt pēc iespējas vairāk naudas, tāpēc esat ļoti uzmanīgi izvēloties autoskolu. Te ir raksts par to: http://www.autoskola-presto.com/blogs/bezmaksas_auto_vaditaju_teorijas_kursu_skarba_patiesiba

rozhuks 16.05.11 23:17:55
Bruncis:
Noteikti izlasi līgumu,noteikti!!!Nepārskaiti naudu un nemaksā ne kapeikas līz nebūsi uzzinājusi visas nianses!!!!
Man ir bijuši cilvēki kuri uzraujās uz lieliem mīnusies!!!!!

rozhuks 16.05.11 23:16:59
Man bija tāds prieks,kā mācīties vienā super jaukā skolā Salaspilī-viņiem kā "mātes" uzņēmums!
Bija reāli jābrauc 16 mācību stundas,bet es nobraucu 6,man vnk instruktors pateica : "man nav ko te darīt,man ir jābraucot ar tiesībāk jau kabatā!"
Uzskatu.ka satiekot personīgi instruktoru,ir "labiņie",kuri oateiks kā tev jādara!
Runājot par teoriju,mācījos viņu internetā,nez kāpēc man bija tā vieglāk;)
Protams apmeklēju mācību stundas,bet ta kā viņas bija brīvdienās,bieži vien viņās gulēju :D:D:D

Viesis
bruncis 13.05.11 15:17:08
Nu taa - izmantoju Peerkam kopaa akciju un iesu autoskolaa Auto Prieks un ik pa laikam pastaastiishu kaa gaaja.
Saskaros jau ar pirmo neertibu, srtaadaaju un sobriid nevaru pie viniem iersties, bet pirms uzsakt maciibas un maksaat visas paareejaas lielaas naudas, veelos iepaziities ar liigumu, bet vini pa e-pastu dokumetus nepaarsuuta... :(

laaciite 12.05.11 22:16:20
CREDO-ļoti apmierināta.
Viesis
bruncis 12.05.11 13:52:24
Tiesham traks gadiijums. Te jau jaasaka, ka pati vainiiga, ka nesaprata, ka chakaree.
Tagad perkam kopaa ir akcija - autoskolai - Autoprieks! Skan ljoti izdeviigi - no 49 Ls uz 12 Ls. Bet es piezvaniiju un noskaidroju visas papildus izmaksas, sareekjinot tie pashi aptuveni 164 Ls man sanaaca. Un veel komentaaros izlasiiju sho pashu probleemu, ka nelaizh pie eksamena... brrr... Bet shai autoskolai iepriecinosh moments, ka tad, kad beidzas obligaataas 14 braukshanas, arii papildus braukshana maksaa tikai 5 Ls (45 min) Liidz ar to, shis piedaavaajums ir izdeviigs. Bet to man teica operatore pie telefona, varu sadereet, tad, kad buus jaaizveelas instruktors, tad tur atkal buus - sliktaaks - 5 Ls, labaaks - 10 Ls utt. Besii aaraa shitaa tirgoshanas un naudas pleeshana. Nu ja, visiem eest gribas ...

tavapele 12.05.11 12:57:42
Jā man arī vienu paziņu kaut kur ap gadu nelaida pie eksāmena. Viņa nejutās droša par savu braukšanu un nejautāja, kad varēs likt, viņš savukārt redzēja, ka naudiņa tik nāk un nepiedāvāja likt. Bet nu tik periods ir pārāk traks gadījums. :S
Viesis
bruncis 11.05.11 22:33:48
Es ari apskatijos reitingus, bet man te skaidro, ka tas ir tads nosacits jedziens, jo citi instruktori piemeram pasaka, ka ar mani Tu brauksi 40 macibu stundas un ne mazak un tad protams, ka noliceju skaits ir augstaks, bet varbut es juutos jau pec 14 brauksanas reizem taa, ka varu nolikt eksamenu, bet mani vnk. pie ta nelaizh un tad tur ir baigaas naudas izmaksas. un atkal ar zemajiem reitingiem ir preteji, tur aatraak pielaizh pie eksamena un taapeec vairaak izgazhas, jo cilvekam jau pasham skiet, ka baigi labi brauc. Kadai pazistamai arii bija taa, ka nelaida pie eksamena, jo vnk. gribeja vairak naudas izplest...
Viesis
uguntinja 11.05.11 19:15:12
Es šodien skatījos CSDD.Var arī tagad atrast tos reitingus gan instruktoriem,gan teoriju pasniedzējiem,gan pašām skolām.

sandrusha 11.05.11 18:14:38
Pašlaik nezinu, kura kotējās augstāk. Agrāk CSDD varēja paskatīties instruktoru reitingus, un tad teju pč tā uz autoskolu iet. Pati pirms 6 gadiem mācījos Mustangā, izvēlējos, jo ērta vieta bija, un nejauši tiku arī pie ļoti laba instruktora :)

sammerseta 11.05.11 16:58:06
Nezinu atsauksmes, bet ir tāda dāmu autoskola Glorija! :)
http://www.autoskolaglorija.lv/
Likās interesanta ideja...
Viesis
uguntinja 11.05.11 14:29:24
bet tas bija jau kādus 4 gadus atpakaļ...
Viesis
uguntinja 11.05.11 14:28:48
Es pati gāju Credo autoskolā Aspazijas bulvārī pie pasniedzējas Tatjanas Šternas(teorija).Ļoti iepatikās šī pasniedzēja.Pie viņas nevarēja neiemācīties teoriju,Tad ir jābūt galīgam dundukam,ja vēl nevar nokārtot eksāmenu pie viņas.
Viesis
bruncis 11.05.11 14:02:19
Sveikas daamas! Nu man pienacis dziive tas moments, kad skaidri zinu - gribu nokartot tiesibas!!! Tagad un uzreiz un pec iespejas atrak! Skatos netaa un juutos apmulsusi! Piedavajums tik liels un visas autoskolas piedavaa dazadas atlaides un maksas ir tik dazadas. Kuram letaka teorija, kuram brauksana, kuram vispar par velti teorija, bet mediciniska darga. Nesaprotu, kaa es varu izverteet, kura buus labaakaa un leetaakaa autoskola??!! Ko juus iesakat?

P.S. Sorry, manai klaviatuurai nedarbojas garumzimes!

Jau ieprieks Paldies!!! ;)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv