Saki to šeit!

Vai cilvēks var mainīties? (10)

Viesis
nav 09.04.11 22:35:50
hiperkeri

Ok, that's your opinion.. varbūt nemaz neko nemainīt, vienkārši pirms gulētiešanas jāpiedzeras, lai nemoka sirdsapziņa. :D Es vispār esmu ļoti jūtīga savās domās un emocijās, lai gan bieži to neizrādu, tāpēc arī tas mani satrauc.

hiperkeri 09.04.11 21:51:39
beaate-ja Tu apzināti nereaģē tā,kā parasti reaģētu,un Tev par to aizrāda-kam Tu pakļausies-sev vai citiem? Ja Tu uzreiz jocīga par visu,ko citi aizrāda-sorry,audzē mugurkaulu,meitenīt;) Lai veicas:)

miseva 09.04.11 21:26:18
tieshi ta man liekas, ja kadu svesho del tad nav verts sevi mainit, jo tu jau neesi ljauns cilveks kas tisuprat otram ko riebj vai aiz muguras bedri rok, vnk tev ir tada ipashiba ka atklatiba un manuprat tas ir tas kas tevi raksturo un tas kas tu esi!
ja tev pashai kas nepatik tiesham ljoti vai milajiem trauce tad var apdomat iespeju mazliet pieslipeties vai kaa :)
veiksmi!
Viesis
nav 09.04.11 15:56:33
Piekrītu, ka tad, kad Tu pasaki taisnību (kā arī ir), tas nav nekas slikts, cilvēki vienkārši pie tā nav pieraduši. Vai arī tas atkarīgs no tā, kā Tu to pasaki.
Aptuveni pirms nedēļām divām iesākās man kaut kāda saruna, un es vienkārši neko skarbu nepateicu, tikai- nu jā, tā tas ir, cilvēki dažādi, un paziņa teica: ''Tev nepiestāv būt maigai, Tu taču esi skarbais tēls!'' Tas man ļoti lika aizdomāties, paliku tāda jocīga..

egucis 09.04.11 14:31:22
man arī ir brīžiem tā kad strīda karstumā pasaku tik daudz riebīgu vārdu vai tik dzēlīgi kādam pasaku kautko- taisnību acīs! ka cilvēks vienkārši paliek mēms! un protams es ar nožēloju, bet nu domāju es tāda esmu un tur neko mainīt nevar, tā ka uzskatu tie kas grib ar mani draudzēties tiem ir jāpieņem tāda kāda esmu!

hiperkeri 09.04.11 14:05:18
es esmu mainījusies.
tiesa-vadlīnijas paliek,bet Tu vari mainīt attieksmi pret lietām,kā uz tām skaties:)
man tas notika caur brāļa kāzām. šķiet,ka nevar mainīties,līdz neesi ko ļoti emocionāli piedzīvojis,lai gūtu īstu atsperes punktu.
Viesis
nav 09.04.11 13:04:26
miseva

Piekrītu tam, ka varbūt nevajag mainīties, lai kādam izpatiktu, jo ar raksturu, kāds man ir tagad un bijis vienmēr, es taču esmu ieguvusi tik daudz labus draugus un tikai tāpēc, ka esmu tāda, kāda esmu, un draugi mani par to mīl. Cita lieta ir tas, ka svešie mani nesaprot..

noelle

Paldies, veiksme noderēs, jo, manuprāt, mainīt raksturu ir grūtāk, nekā nomes svaru. :D Kaut gan, arī tam ir jābūt spēcīgai personībai.

noelle 09.04.11 12:34:18
Nedaudz dažās lietās nepiekrītu miseva videoklim - manuprāt, lai būtu unikāls, nav obligāti jābūt riebeklim (piemēram). Ja Tev, Beaate, Tavā raksturā ir lietas, kas Tev pašai traucē, liek justies slikti un tādejādi Tu pati sev arī pārmet, tad ir visas tiesības vēlēties to mainīt.
Visiem, protams, labs nebūsi, taču ja pašam kaut kādas savas rakstura īpašības traucē, tad pie tā japiestrādā. Mainīt savas rakstura iezīmes ir iespējams (arī man ir bijušas īpašības, kas man traucē pašai un šķiet, ka no dažām ar laiku esmu tikusi vaļā - tātad, tas ir tikai laika un darba ar sevi jautājums).

Kā to izdarīt? Katram jau laikam ir savas metodes...gan jau par to rakstīts arī kādās gudrās grāmatās. Es vairāk vadījos pēc savas iekšējās sajūtas, šķiet...

Veiksmi! :)

miseva 09.04.11 12:07:50
Jā, ja pati vēlies protams tas izdosies! Varbut ne uz reiz bet pakapeniski. Ir lietas kuras pakapeniski ir izmainijušas manā raksturā, bet ir lietas kas vel ir mainišanas procesā :D bet vispār dažreiz es arī domāju - bah, varbūt man vajadzētu būt tādai vai šitādai (smaidigakai, draudzigakai..)?! Bet tad padomāju, ka es esmu unikāli forša vienkārši tāda kāda es esmu. kāpēc mainīties, lai kādiem cilvēkiem iespējams vairāk patiktu?! Es smaidu tad kad man gribās un runājos ar tiem ar ko man interesanti... Man ir savi minusi, bet ari daudz, daudz plusu un tas viss mani padara par to, kas esmu! :) Un tad atmetu tadu domu , jo patiesiba negribu mainities. Es sev patiku tada kada esmu. Katra esam unikala, kapec klut par peleko vienveidibas masu? :)

Viesis
nav 09.04.11 11:33:03
Vēlos lūgt padomu, jo pašai ir vēlme mainīt savu raksturu. Esmu ļoti tieša un skarba savā būtībā un vienmēr saku, ko domāju. Bieži vien otrs cilvēks to nesaprot un domā, ka es to tiešā veidā sāpinu. Draugi un radi jau pie tā ir pieraduši un neuztver visu tik saasināti, tikai pasmejas, tāpat kā es, tomēr, vakaros, kad eju gulēt mani moka tāda kā sirdsapziņa un es bieži nodomāju, ka laikam nevajadzēja tā teikt.. kāda man vispār daļa gar to visu. Es vēlētos kļūt saprotošāka un maigāka, jo reizēm šķiet, ka uzvedos kā.. pati nezinu kā, jo nekontrolēju sevi.
Vai pati kādreiz esi mēģinājusi mainīt sevi un/vai savu raksturu? Kā Tev tas izdevās?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv