Saki to šeit!

Vēlos aizbraukt! (11)

peeka 04.04.11 03:22:31
Loti vienkarshi- ludziet padomus Latvijas vestniecibas attiecigajas valstis.

peeka 04.04.11 03:20:41
Eiropas valsti suta pieteikumu berna pabalstam un berna dzimshanas apliecibu originalu.
Man ir pazinas,kas aizmirsa atteikties.
Esot UK pec laika LV atsutija zinu,ka vajag atmaksat Latvijas berna pabalstu. Tas esot ar algu UK- izmaksaja 35 puondi.
Neviena valsti nepieprasa tulkot berna dz. apliecibu.
To tulkoshanu- izdomaja latvieshi, lai pelnitu naudu

Virs dzimis Vacija, bet vinam 50 gadu laika nav neviens prasijis tulkot Iru vai anglu valoda.
Vienkarshi ir jauzrada ta dzimshanas aplieciba, dzimshanas vieta un mates vards, uzvards.
Ja tai valsti ir problema- tie suta pieprasijumu uz cilveka originalo valsti.

Ja sagadas izcelot, bet dzimshanas aplieciba nav atpakal- zvaniet uz socialajiem vai rikojatis saskana ar Latvijas vestniecibu.
Latvijas vestnieciba visas valstis palidz Latvijas pilsoniem.
Atteikties no Latvijas pabalstiem- caur Latvijas vestniecibu, vai VSAA caur pastu .;)

elfa31 01.04.11 09:20:48
To peeka:
A kā es citur esot varēšu atteikties no LV pabalstiem?Taisos uz Teneriffi,vai man ir obligāti nepieciešams tulkot bērnu dzimšanas apliecības spāniski un notariāli tās apstiprināt?

peeka 01.04.11 03:34:14
Kad cita valsti jau skasiet sanemt algu un pieprasisiet bernu pabalstu- tad ari atsakaties no pabalstiem Latvija.
Jo piesakot pabalstus cita valsti- jauzrada datums,kad partraukts maksajums.
Neuztraucaties- katra nemaksata diena bus atmaksata jauna valsti.
Alimentus varat sanemt jebkura valsti, tapat pensiju.
ja nestradajat jaunaja valsti un nevarat nokartot bernu pabalstu uz stradajoshas otras pusites vai citiem radiem,tad nesanemsiet bernu pabalstu.
Tatad- pirms izbraucat, uzziniet visu likumdoshanu.
Ivalidiem vai citiem valsts apdroshinatajiem "specialiem" pensija pienakas jebkura cita valsti un bezmaksas veselibas apdroshinashana.
Vietejie Latvijas VSAA neka nesaprot vai ari negrib saprast. Ja esat jau cita valsti- taa valsts izsuta specialus pieprasijumus uz Latviju.
Visi pabalsti jabut nokartoti 2-3 meneshu laika.
Ja nee,tad jauzstaj- jazvana pashiem.

agnese7777 24.03.11 09:46:19
Uz VSAA noteikti Tev jāiet un jāuzraksta iesniegums, ka vēlies atteikties no bērnu pabalsta.
Zinu, jo man pazīstams cilvēciņš tur strādā un nesen bija gadījums, ka meitene tādu pašu rakstīja:)

rozhuks 23.03.11 12:28:36
es domaju ka uz vsaa
;)

elfa31 23.03.11 11:26:37
Nu liels paldies!Pēdējais jautājums-kur man ir jāiet,lai atteiktos no bērnu pabalsta? :)

sammerseta 23.03.11 10:31:34
Šodien par to runās Latvijas Radio 1 "Ģimenes studijā" no 15.00 - 16.00.
www.latvijasradio.lv - var klausīties arī online :)

inny 22.03.11 20:42:32
elfa31

Par bērnu 100 % zinu, ka izvest vari arī tu - vajag būt vai nu ierakstam pasē vai dzimšanas apliecībai. Tā man teica pasu daļā, kad mazajam taisījām pasi.
Viesis
22.03.11 20:01:26
Lai pretendētu uz citas valsts pabalstiem, no LV pabalstiem ir jāatsakās. Ja ir tiesības- jāaiziet uz CSDD pec izziņas.
Par alientiem gan nepateiksu.

elfa31 22.03.11 19:49:45
Sveikas!
Gribēju painteresēties, kādi dokumenti nepieciešami, lai ar bērniem pārceltos uz citu valsti.Esam LV pilsoņi.Vai man pirms aizbraukšanas ir jāatsakās no bērnu pabalsta un alimentiem un vai obligāti ir vajadzīga arī bērnu tēva atļauja bērna izvešanai no valsts,kaut gan esmu vientuļā māte?
Liels paldies jau iepriekš par atbildēm :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv