Saki to šeit!

Forumi (23)

spotorno 08.04.13 23:00:30
Labāk mazāk aktīvi, bet saturīgi un pozitīvi, nekā diendienā uzturēties čūsku midzenī, sarunājoties ar virtuālām sienām. Šis portāls tiešām jauks, daudz informatīvu rakstu, kur var arī iekomentēt, negaidot pretī dunku mugurā par to, ka atļāvies izteikt kritiku ;)

ccosta 08.04.13 21:08:12
Bet šeit ir ļoti maz aktīvo komentētāju.

ccosta 08.04.13 21:07:50
Manuprāt šis ir labākais forums no visiem. Visi pārējie kurus zinu ir izmiruši vai tik pilni ar negācijām (pēdējā laikā to īpaši novēroju cosmo.lv)- lielākā daļa ir tik naidīgi noskaņotas sievietes, vai arī vienkārši tukšu salmu kūlējas ka nav vēlmes tur pat ielūkoties un vaicāt pēc padoma :/

rebeka 08.04.13 17:13:30
Nu re 2013 gads nāk ar pārmaiņām un forums šķiet jau nedaudz ir atdzīvojies :) Forši :)
Viesis
dilaila 08.04.13 10:08:44
Deisy apavi tirgū tiek tirgoti 5Ls lētāk-tātad biju kļūdījusies,domādama,ka DEISY ir apavi ar,,laba veikala kvalitāti,,,taču sanāk,ka turpat TURCIJĀ vai POLIJĀ ražoti.

zaniite 11.10.12 11:34:23
Laikam sis bus raditajs, ka krize beigusies un visi atsakusi citigi stradat :D

noelle 11.10.12 11:25:43
patiesība šeit klusums ir jau kādu laiciņu - komentētāju gan rakstiem, gan foruma sadaļā ir visai maz un nav īsti saprotams tam iemesls, jo laikā, kad es šeit pievienojos, aktivitāte bija patiešām grandioza visos virzienos :)

zaniite 11.10.12 11:14:53
Biezi ienaku, palasu, bet kaut ka nesanak sarunas iesaistities...laikam jau skiet, ka katra portala jau izveidojies tads ka draudzenu barins, kuru sarunas "ielekt" nav tik vienkarsi :) Man laikam cita situacija, esmu sabiedriba visu dienu, bet reali sarunajos stipri minimali, jo darbs neietver vajadzibu runat :D Tomer nejutu, ka tas pietruktu un ari viru ar runas pludiem vakara neapgrutinu... pasriez varu vien sapnot par iespeju pasedet majas ar berniem :)
Viesis
rudbeky 10.10.12 14:56:55
Ekskluzīva kvalitāte par saprātīgu cenu jūsu skaistumam un veselībai no dabīgām vielām.
Veselība un skaistums lielā mērā ir atkarīgi no mums pašiem. Un tas ir neapstrīdams fakts. Lai veselība un skaistums priecētu mūs, mums par to jārūpējas. Būt skaistiem un veseliem, patikt sev un citiem – tā ir dabiska cilvēka vēlme.
http://veseliba-skaistums.blogspot.com/
Viesis
anna87 23.02.12 08:50:29
Brenda apģērbi un aksesuāri par zemām cenām, ienāc un pārliecinies -
http://www.wix.com/annamike/brandyclothesforyou
Viesis
anna87 23.02.12 08:50:22
Brenda apģērbi un aksesuāri par zemām cenām, ienāc un pārliecinies -
http://www.wix.com/annamike/brandyclothesforyou

martatulpe 06.04.10 19:42:41
Pie kompja pavadu daudz laika, bet zinu robežu, kuru nekad nepārkāpju - nekādas čatošanas, ja esmu pie draugiem vai viņi pie manis, nekāda neta, ja esmu izbraukusi uz laukiem vai ārzemēm. Ir pāris forumi, kur šad tad parādos, bet man ātri apnīk vienā vietā ar tiem pašiem cilvēkiem diskutēt. Ilgākais pāris mēneši un tad vairs neesmu pie vietas, he.

inny 04.04.10 22:40:11
Mani arī glābj MK un SK :) Lai gan pēdējā laikā arī izeju no mājām - uz skaistumkopšanas procedūrām, viena pati iepirkties, piemēram. Lai gan - nāk pavasaris, mazāk pie datora sanāk. Gribās darboties ārpus neta pasaules.

rozhuks 03.04.10 23:55:10
Mums ir jadod laiks iesildities Olchen=))))))))))

olchen 03.04.10 23:48:02
Es neesmu nekāda čatotāja. Es nevaru turēt līdzi to tempu, kas ir citos forumos. Lasu, dažreiz kaut ko uzrakstu, bet nekad neiekļaujos tanī plūsmā. Bieži vien, tikai vakarā sanāk apsēsties pie kompja, izlasīt rakstus, uzrakstīt kādu komentāru. MK īstenībā ir mana debija, pirmā reize, kad sāku kaut ko regulāri rakstīt :)

SK forums patīk, bet tēmas te nerodas tik bieži kā gribētos. Bet nu tas no mums pašām atkarīgs :)

rozhuks 03.04.10 23:43:39
Es ar parasti forumus nelasu,vienigais SK un MK forumu,sarunas man patik!
Te ar SK esmu tapusi par caklu catotaju,cali ar kadreiz ko meginaju racu tur sievietes aer atri iestradatu roku =DDD

rebeka 03.04.10 23:05:24
Mjaa.. tagad saprotu kapēc mana mamma man teica ka tad kad sēdēja mājās ar amni maziņu gandrīz sajuka prātā četrās sienās. Nu lūk nebija internets, es jau sen būtu nojukusi bez tā, jo patiešām sanķa sēdēt četrās sienās bieži un daudz. Ar interneta palīdzību jūtos kā sabiedrībā un tā itkā būtu kādā milzu konferencē, kur spriežam, runājam, dalamies, aminamies idejām un pieredzēm! Manuprāt jauki!!!

ilzel 03.04.10 23:00:20
Es vīram teicu, lai samierinās vien :D
galu galā, arī precoties viņš zināja, ka es spēju runāt pa deviņiem mēmiem :D
Viesis
03.04.10 22:57:18
Tev labi...vismaz bērni :) es visu dienu viena un tikai ap 20:00 pārrodas draugs... :) un viņš arī noguris, bet man arī gribas visu pastāstīt :D :D

Tāda mūsdienīga īpatnība.. kaut gan jāsaka paldies, ka tāds internets ir.. savādāk pat virtuāli nevarētu :D

ilzel 03.04.10 22:55:08
Tagad pavasarī , vasarā vairāk ciemos brauksim, satiksimies ar draudzenēm...
tagad tiešām - virtuāli, pa telefonu.
bet ikdienā man gan pietrūkst sarunu, jo vīrs tikai vakaros mājās, un es visu dienu ar bērniem... ar viņiem jau par daudzām tēmām sarunas vēl nevar vest :D tā nu sanāk, kā vīrs mājās, tā man tik daudz stāstāmā! :D saku - neko darīt, tā iet, ka mani te vienu mājās atstāj, ka nav ne ar vienu ko parunāt.

1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv