Saki to šeit!

Nepatīkams sapnis, kam sekoja ... (4)

Viesis
milly12 15.03.11 12:43:43
Biežāk esi kopā ar savu vecmammu. Varbūt pat piedāvā, lai viņa padzīvo pāris dienas pie Tevis. Liec viņai kaut ko darīt, kaut ko domāt, kas vismaz nedaudz novērstu domas no briesmīgā notikuma. Tās parasti ir vislabākās zāles..
Viesis
11.03.11 10:58:59
cerite, taisnība Tev noteikti daļēja ir. Pirms šī sunīša, mums bija vēl viens suns, kas bija mana vectēva suns. Viņa lolojums, suns nodzīvoja ļoti ilgi, 15 gadus, varbūt būtu ilgāk nodzīvojis, taču bija ļoti slims. Tad viņš nomira. Vēlāk vecmāmiņa izlēma par suni un devās uz patversmi, kur tieši kā Tu saki, sunīte izvēlējās viņu, pēc gada vectētiņš nomira... un tā šī sunīte kļuva par vecmammas labāko draudzeni, kuru viņa loloja 8 gadus (lieliem suņiem tas ir skaitās labs vecums, tā saka dakteri). Tagad baidos, ka ir iestājies tāds moments, ka viņa varētu sagrūt, kā tas diemžēl notiek ar veciem cilvēkiem...un baidos, ka jaunam sunim viņa nebūs atvērta..ļoti ceru, ka kļūdos .. un gribētu ticēt tam, ka kļūdos...

cerite 11.03.11 10:48:21
Vislabāk būtu ja suns viņu ''pats atrastu''.Tā savā laikā mātei pieklīda mirušās kaimiņienes suns; vīra vecākiem izkāmējis kaķis no aizgājušiem kaimiņiem.Varbūt,ka tad viņai dzīvnieku būtu vieglāk pieņemt.Baidos ,ka lielākā problēma varētu būt tā ,ka suns vecaimātei saistās ar atmiņām par vectētiņu-to aizvietot nav iespējams un emocijas būs briesmīgas,smagas.Pēc laika piedāvā varbūt paņemt suni no patversmes-lai viņai nav jābūt pavisam vienai.
Viesis
11.03.11 10:38:49
Vakarnakt sapņoju tiešām izcilu murgu, vairākas reizes naktī cēlos augšā, gāju dzert ūdeni un pat tējas taisīt , lai nomierinātos, iekšā viss trīcēja ... Pienāca rīts. Mana iekšējā balss man nedeva mieru, vēru vaļā grāmatas un interneta portālus, meklēju skaidrojumus. Atradu gan patīkamus skaidrojumus, gan ļoti nepatīkamus, līdz atvēru skype. Man paziņoja, ka mūsu suns ir miris. Šausmās nobijos. Es baidos, jā patiesi. Šis suns ir manas vecmammas labākais draugs, kopš nomira vectētiņš, visas savas rūpes tam viņa veltīja, lieka pankūciņa sunītim un tā tālāk, es domāju, ka daudzām šīs situācija varētu būt pazīstama. Tagad baidos, kas notiks ar vecmammu. Varbūt vajag jaunu suni, bet mani biedē un ar prātu saprotu, ka dzīvē mums patiesi labs un tikai mūsu dzīvnieks ir viens, ne divi vai trīs, bet viens.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv