Saki to šeit!

Dzimumzīmju pārbaude (5)

Viesis
lone 11.03.11 23:16:18
Sveikas! Es pārbaudījos onko centrā. Biju dikti nobazījusies, tāpēc izlēmu par labu specializētai klīnikai. Vizīte maksāja 15 ls un dermatoskopija vēl 6 ls (pārbaudīja kādas 20 dzimumzīmes).

miranda 11.03.11 09:38:21
Golda, es arī esmu pārbaudījusi dzimumzīmes VC4, man pārbaudīja kādas 5, bet kopā samaksāju kādus Ls 25. :) Arī jau biju rēķinājusies, ka par katru dzimumzīmi būs jāmaksā atsevišķi, bet nebija. Man tās dzimumzīmes skatījās ar tādu kā lupu, varbūt, ja izskatās aizdomīga šajā apskatē un nepieciešams ņemt kādu paraugu pārbaudei, tad ir jāmaksā par katru atsevišķi. Nezinu. :)
Viesis
golda 11.03.11 09:29:07
Kintija
Jā,es jau arī gribu ,lai ir kvalitatīvi,līdz 30ls esmu gatava maksāt, bet zini,kad es sāku skatīties to cenrādi,tur par katru lietu tik daudz jāmaksā,ka man palika bail vai ar 30ls nebūs par maz!:)
Kad Tu biji? Šogad vai kaut kad pasenāk?Varbūt cenas jau cēlušās?

kintijasieviesuklubslv 11.03.11 09:13:21
es esmu gājusi uz VC4, dārgi jau ir, bet kvalitatīvi. Man gan šķiet, ka par visu vizīti (kopā ar katra veidojuma apskati) samaksāju 20 vai 25 latus.
esmu dzirdējusi, ka lētākas cenas ir jūras medicīnas centrā uz elizabetes ielas
Viesis
golda 11.03.11 09:08:06
Meitenes, varbūt kāda var ieteikt,kur var pārbaudīt dzimumzīmes.Skatos VC4, bet tur ,kad visu izpēta ,sanāk dikti daudz,vizīte 22ls, viena veidojuma apskate no 6-18ls, tad vēl kaut kas tur...biku pa sālītu priekš manis.Vai ir vēl kāda vieta ,kur pārbauda dzimumzīmes?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv