Saki to šeit!

Orgasms (6)

Viesis
pepppija 30.04.11 10:27:13
Sveika, sieviete92! Šī bija arī mana problēma daudzu gadu garumā.. kādreiz tā bija aktuāla tēma, ko pārrunāju ar draudzenēm...un izrādījās, ka daudzām [no tām, ar kurām es varēju pilnībā atklāti runāt - nevienai!!!] pirmajos gados orgasmu sasniegt neizdevās. Jā, un šajā skaitā ietilpst arī kāda Latvijā zināma sieviete, par kuru no malas nekad neienāktu prātā, ka tā var būt - aktīva, komunikabla, puiši viņai tolaik apkārt lipa. Vēlāk tas notiek pats no sevis. Un arī centos iepazīt ķermeni pati, nebija ne problēmas ar gaismu vai kas cits, ko parasti saka. Mana "pirmā reize" bija ar vīru pēc vairāku gadu kopdzīves un meitiņas piedzimšanas. Un pilnībā laikam sevi iepazinu pēc šķiršanās, kad sāku regulāri "palīdzēt sev pati":)

pantai 30.04.11 09:17:27
Pirmkārt, iepazīsti savu ķermeni pati. Uzzini, kas Tev sniedz baudu. Kad mīlējies ar savu puisi, ar savu ķermeni, vārdiem, ja nepieciešams, iniciatīvu, parādi, kā likt Tev lidot.
Ko konkrētu jau nevar ieteikt - vienai vajag priekšspēli, citai nevajag, viena kautrējas mīlēties gaismā, citu tas uzvelk. Tāpēc ieklausies sevī un savās sajūtās! Lai veicas!

zinciks 29.04.11 23:40:21
Kādas atsauksmes par baudu pastiprinošiem krēmiem , kā tas darbojas, vai ir kāds efekts ???

creamy 12.03.11 14:27:25
Vai kādreiz ir vispār sasniegts? Ar "papildu" palīdzību.

gundedzia 12.03.11 13:13:37
Visnotaļ intīma tēma,vai tiešām vēlies ieteikumus???
Viesis
sieviete92 10.03.11 22:46:16
Sveikas meitenes, man ir tāda problēma - seksa laikā es nevaru sasniegt orgasmu. Un tas nav tikai ar vienu konkrēto puisi, tā ir ar visiem.

Kāda nezin kapēc tā ir? un varbūt varat man kaut ko ieteikt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv