Saki to šeit!

"EASTCON" (16)

oranzh 04.03.11 08:58:02
...arii Tev jauku dienu :D

pece 04.03.11 08:41:51
oranzh,
Laimē iespe'ju tikt pie prezentācijas un smadzeņu skalošanas :D

oranzh 04.03.11 08:29:20
Celjojumus laimee 100% ? :)) Pastaastiisi kaa gaaja celjojumaa? :D

pece 04.03.11 07:22:39
Tā ir iespēja iziet no mājas, bet daudz laika parunāties gan tur nebūs.

oranh,
Laimē visi 100% :D tā nav akcija, tā nav loterija, bet datu vākšana, lai tiktu pie datiem, un aicinātus cilvēkus uz prezentācijām ar domu pārdod.

rozhuks 03.03.11 23:43:41
tikai 800....?????????????????????
Nu nezinu Laaciite,kur tu tādas cenas ņēmi,bet man ome visu komplektu 3 gadus atpakaļ,kad bija krutie gadi,viņu nopirka pa 350Ls!!!!!!
800.............,njaaaaaaaaaaaa.....:D:D:D:D

makvins 03.03.11 20:55:15
laaciite
Vau, tikai 800ls...?

laaciite 03.03.11 20:49:09
Man arī no šīs firmas ir Merino vilnas gultas veļas komplekts, dārgs 800 ls,bet tas ir to vērts.

makvins 03.03.11 17:40:48
Es Polijā nopirku dekoratīvu aitas vilnas spilvenu pa 0,90ls...
Mums arī teica,ak piedalāmies ceļojuma izlozē.

sammerseta 03.03.11 17:17:19
Man mājās vēl joprojām ir dekoratīvais vilnas spilventiņš, ko mamma saņēma dāvanā pirms vairākiem gadiem. Šajā prezentācijā tika nopirka arī silta vilnas josta par ļoti izdevīgu cenu, nepateikšu cik maksāja, bet tiešām bija lēti un kalpo labi! :) Vakariņu atmosfēra esot bijusi jauka un sirsnīga. Bet neko citu manējie arī nepirka, citi gan esot pirkuši diezgan daudz ko.

oranzh 03.03.11 16:14:20
Bet miiljaas Meitenes,es tak sho piedaavaaju kaa izieshanu no maajas..nevis kaut ko es prezenteeju vai censhos Jums iestaastiit :D Nu nepatiik,negribat-nav tak spiesta lieta! Pece-es ne uz ko neesmu uzkjeerusies! Aizpildiiju anketu celjojumam,bija zvans-vakarinjas un prezentaacija-okai,kaapeec ne! Nevajag domaat ka citi atpalikushaaki un dumaaki :))))
Lai Jums jauks vakars! ;)

pece 03.03.11 16:00:43
Mani pārsteidz, ka ļautiņi uz šamiem uzķeras. Vakariņas pēdīgo riezi bija dikti švakas, bet bija jautri - nekādīgi nespēja izstāstīt ar ko konkrēto aitu smalkvilna atšķiras no citur mītošo aitu smalkvilnas un ar ko tie nabaga lopiņi tiek baroti, ka viņu vilnā putekļu ērces nedzīvo.

Tāpat nevarēja pastāstīt, kur paliek cilvēka ķermeņa izdalījumi un putekļi, ja gultas lietas var lietot bez pārvalka un nemazgāt 1/2 gadu un ilgāk.

Toties prezentētāja bija besīgi nikna :D

miranda 03.03.11 15:42:11
Pirms pāris gadiem prezentācija notika pie mums mājās, arī biju laimējusi. :) Neviens neko nepirkām, līgumus neslēdzām, uzdevām tiešus jautājumus, vīrietim nebija viegli mūsu argumentus atspēkot. Bet kopumā pasākums bija jauks, dāvanā saņēmu vilnas spilventiņu un lielu frotē dvieli. :) Saimniecībā noder. :)

makvins 03.03.11 15:36:28
Es arī esmu bijusi uz prezentāciju.Vakariņas un smadzeņu skalošana.Preces ir neadekvāti dārgas, visus vilnas izstrādājumus var nopirkt jau par daudz zemākām cenām, nekā viņi piedāvā.Mēs neko nepirkām un nekādus līgumus neslēdzām, kundze bija ļoti nikna....

oranzh 03.03.11 13:59:01
Es neko negraos pirkt, :))) bet ja piedaavaa un saka esi vinnejusi-tas iedarbojas! :) Piekritu-teicu-okai-buusim! :)))) Prezentees kaut ko no gultas veljas un taa prezentaacija jau nebuus visu laiku-parunaas parunaas un atstaasies! :)) Ir chetras vanaktas vietas! :)

rozhuks 03.03.11 13:55:01
Esmu vairākkārt bijusi uz šīm vakariņām ar ģimeni;)
Preces ir daudzas bijušas,ne konkrēti man,bet vecvecākiem,vecākiem kuri varējo ko atļauties tad pirkt:)
Toties Omei vēl arvien ir masāžas krāsls mājās,kurš ir super foršs relaksācijai:D
Oranzh,ko tieši viņi taisās prezentēt?
Zinu,ka przentācijas laikā viņi centīsies"iesmērēt" tev preci,lai iegādājies:D:P

oranzh 03.03.11 13:37:01
Sveikas!
Meitenes,kaadai ir zinaamas shiis firmas preces? Es par taadu nebiju pat dzirdeejusi,bet vakar piezvaniija no taas firmas un saka-aizpildot anketu uz celjojumu(kaut kad ieksh Alfas to pildiiju,atceros) esat uzaicinata uz vakarinjaam 6 personaam,kuru laikaa buus arii maza jaunaako prechu prezentaacija. Vakarinjas protams apmaksaatas! Njemot veeraa to,ka meegjinaaju iepaizities un izvilk Juus uz kafijas/viina glaazi iepaziities-mans meegjinaajums cieta neveiksmi....nu luuk-padomaaju-varbuut kaada grib uz shiim vakarinjaam/prezentaaciju pieteikties liidzi,pie reizes ar iepaziitos!? Datums- 9.marts laiks-peec pieciem centraa.
Gaidiishu ieintereseetaas un atsauciigaas ;) ..viss tak par briivu-gan info gan vakarinjas :))

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv