Saki to šeit!

Vai jūs gribētu pavārmākslas meistarklases Sieviešu Klubā? (10)

heima 25.02.11 20:40:02
Es gribētu iemācīties gatavot saldos suši. Bet nu pavārmākslas kursus labprāt apmeklētu.
Salātu mērcītes, pavasaara un vasaras sezonai.

intasanta 25.02.11 08:30:35
Meitenes, man ir radies viens ieteikums. Tas radies aktīvi līdzarbojoties MK pavasara skaistuma kūrē. Ir atklājies, ka mūsu vidū ir riktīgi fani un meistari, kuri prot pagatavot liesus un netreknus ēdienus. Varbūt, ka pieredzējušākās dāmas varētu dalīties ar saviem atklājumiem pavārmākslas meistarklasēs ar mazāk pieredzējušām- kā gatavot veselīgus ēdienus (lēti...tādus, kurus var ēst visa ģimene...utt).
Kā Jums šāda ideja?

deina 24.02.11 20:12:02
Es gribētu tikties ar Mārtiņu Sirmo, lai viņš pamāca kā gatavot. Man viņš patīk tādēļ, ka viņa ēdieni ir ļoti vienkārši, garšīgi un pēc iespējas lētāki.

daigsis 22.02.11 12:17:58
Labprāt apmeklētu. Gribētu apgūt tādas vairāk fundamentālas lietas, piemēram, garšvielas, garšaugi, to izmantošana, graudaugi un to pagatavošana, liellopa gaļa... Ja par konkrētiem ēdieniem, tad pagatavot tādus, kur nepieciešamas īpašas iemaņas un triki, piemēram, creme brule (mums ar vīru 3 reizes nav izdevies sakarīgs :)), saldējums mājas apstākļos...

sandrulish 20.02.11 21:29:49
labprāt gribētu, uz pavasari man būs brīvāks laiciņš, varēšu pabraukāt uz Rīgu...:):):)

Varētu pamācīties gatavot kaut ko interesantu, neikdienišķu...";)
Viesis
ritarasa 20.02.11 13:13:54
Es vispār velētos iemācīties labāk gatavot,jo man tas ne sevišķi padodas.Turklāt nav ne mikrenes,ne cepeškrāsns......nu jā,kā lai iemācas,ja nav kam......

sandrusha 20.02.11 11:30:45
Labprāt, gribētu pavārmākslas nodarbības.Suši vienkāršos pagatavošanas variantus zinu daudz, mani interesētu sarežģītāki pagatavošanas veidi.
Ātras un garšīgas kūkas var pagartavot arī bez cepšanas, tās pašas cepumu pamatnes izmantot vai gatavus biskvītus (es gan parasti cepu pati).
Vispār varinatu ir daudz ko var gatavot - dažādi salāti, uzkodas ballītēm, jo parasti man vismaz jādomā, ko katru reizi iteresantu izdomāt jo gribās ko jaunu nevis visu laiku zināmo.

sandija 20.02.11 10:46:32
kūkas kā deserti vai ceptās?

silva9 20.02.11 10:40:58
Esmu par suši noteikti vēl gribētos ātru un vienkāršu kūkas gatavošanu ,bezalhaholiskos koteiļus ....

sandija 20.02.11 10:23:58
Mums ir radusies lieliska iespēja nodarbināt SK telpas brīvdienās un veltīt tās pavārmākslas un praktiskām virtuves lietu meistarklasītēm.

To veiksmīgi jau dara Zenskijklub.lv meitenes , kopā ar šefpavāriem un tehnologiem. Varbūt arī LV meitenēm būtu interese par ko tādu?

Ko jūs gribētu mācīties? Mums tuvākajā laikā padomā ir suši meistarklases, vīna kursi, mājturības skola

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv