Saki to šeit!

Uzdod savu jautājumu SK ekspertiem šeit forumā! (20)

lily 25.02.11 23:07:31
Pirmās krunciņas zem acīm.. kā viss efektīvāk ar tām cīnīties?

laila 25.02.11 10:12:28
kā saņemties un sākt vingrot,jo pēc meitiņas piedzišanas ir pagājuši jau četri mēneši un nu nekādi nevaru saņemties lai atgūtu savu veco svaru un tievo vēderiņu!?

sandija 25.02.11 07:52:18
jus drosi varat turpinat uzdot savus jautajumus, jo mes tos apkopojam un nododam talak ekspertiem, pec tam no tiem top raksti!

jana 23.02.11 15:49:24
marine
Jautājums tika uzdots, bet ātras atbildes parasti nav tikai vienā gadījumā - nav pieredzes :)

kintijasieviesuklubslv 23.02.11 11:14:02
marine. atbildām visām :) drīz Sieviešu Klubā sāksies bikini depilācijas rakstu sērija, bet mana personīgā pieredze un sajūsmas vārdi noteikti tiek orientālajai vaksācijai, kuru veic Aqua Villa un Bonitta salonos Rīgā :) varbūt vēl kaut kur to dara, bet es nezinu.

orientālais - tā ir medus pasta, pēc kuras nav tik lielas sāpes un arī matiņi ataug lēnāk
Viesis
marine 23.02.11 10:19:25
Ļoti žēl , bet uz savu jautājumu tā arī atbildi nesagaidīju.Šeit laikam atbild tikai izredzētajiem . :(

laurab 20.02.11 22:18:04
PALDIES TEV JANA....

man jau tā taukainā tieši ir...tāpēc domāju, ka tieši daudzi produkti bija tieši fluīdi priekš manas ādas...
Tagad man skaidrs :) DANKE

jana 20.02.11 20:23:22
baibele
Procedūra jutās labi, taču par sāpēm to nosaukt diezin vai varētu. Tās laikā lieto speciālu, jūtību samazinošu krēmu.
Efekts man patika, drīzumā vajadzētu atkārtot, paliek gaišākas un zūd kontūra, arī man ir uzacis :)
Viesis
baibele 20.02.11 19:12:38
Paldies Jana, vai pati biji torez apmierināta ar rezultātu? Mani interesē uzacis, jo pašai praktiski tādas nav un arī gribētos acis izteiksmīgākas uztaisīt, bet baidos, ka ļoti sāpēs
Viesis
baibele 20.02.11 19:12:26
Paldies Jana, vai pati biji torez apmierināta ar rezultātu? Mani interesē uzacis, jo pašai praktiski tādas nav un arī gribētos acis izteiksmīgākas uztaisīt, bet baidos, ka ļoti sāpēs

jana 20.02.11 18:52:29
laurab
Sejas krēms ir ikdienai paredzēts kopjošs produkts, līdzīgi krēmiem ir arī fluīdi (vairumā gadījumu fluīds ir tas pats krēms, taču paredzēts citam ādas tipam, biežāk taukainai un kombinētai ādai.)
Varbūt esi ievērojusi, ka daudziem ražotājiem viens un tas pats produkts, piemēram, dienas krēms, ir pieejams divās, dažādās formās, kā krēms, tā arī fluīds. Šajā gadījumā (visbiežāk) fluīds ir tieši tas pats krēms, tikai šķidrākā izskatā un nedaudz mainītu sastāvu, kas pielāgots taukainai ādai. Savukārt šī paša ražotāja krēms ir paredzēts sausai un jutīgai ādai.
Tas ir biežākais iedalījums - viens līdzeklis sausai, normālai ādai (biežāks un treknāks (krēms)) un taukainai, kombinētai (šķidrāks un plānāks (fluīds))
Ceru saprotams uzrakstīju :)
Runājot par serumu, tas nav ne krēms, ne fluīds, serums ir KONCENTRĒTAS kopjošās vielas, kas paredzētas kādas noteiktas problēmas novēršanai, piemēram serums kas noņem nogurumu; serums, pret pietūkumu; serums ar liftinga efektu utt. Serumus klāj zem parastā ikdienas krēma, pēc sejas tonizēšanas :)

jana 20.02.11 18:41:18
baibele
Noteikti pajautāšu arī ekspertam :)

jana 20.02.11 18:39:51
baibele
Es pati esmu sev taisījusi permanento, ja tevi interesē arī lietotāja viedoklis, tad jautā droši :)
Patiesībā, procedūra nav kaitīga, taču būtiskākais ir atrast ĻOTI labu meistaru... Sīkākā kļūda maksās pāris gadus :( (tik ilgi, cik turēsies permanents)
Tevi interesē kāda noteikta sejas zona? Plakstiņi, vai uzacis, vai kas cits?

jana 20.02.11 18:36:59
Pilnīgi noteikti :)

laurab 20.02.11 14:41:27
Es gribētu Janai uzdot jautājumu...viņa mums kosmētikas speciālists:)

VArbūt man kā sievietei neraksturīgi, bet nu tiešām nesaprotu atšķirību starp sejas krēmiem, serumiem un vēl kaut kas tur bija...fluiīds vai kaut kas tamlīdzīgs...gribās beidzot sev piemērotu sejas krēmu nopirkt, bet ieejot bodē..tur tak var apjukt, sajukt :D...Vai starp tiem ir atšķirība, ja jā, tad kāda :)

Liels Paldies jau iepriekš!
Viesis
baibele 20.02.11 14:04:36
Janas raksti man ļoti patīk un uzticos viņas viedoklim, tā ka būšu priecīga, ja viņa uzņemsies rakstīt par šo tēmu
Viesis
marine 20.02.11 12:19:42

padalietie ,lūdzu, pieredzē par pilnu bikini zonas vaksāciju, jo līdz šim lietoju skuvekli. Kādus salonus, vai arī to var veikt mājas apstākļos.Paldies, būšu pateicīga par jebkuku informāciju. :)

sandija 20.02.11 10:59:33
baibele

Ar Tavu jautājumu varētu nodarboties mūsu Jana! Viņa parasti labi pārzina šādas lietiņas. Jana - palīdzēsi noskaidrot?

Viesis
baibele 20.02.11 10:54:51
Man ļoti interesētu ekspertu viedoklis par permamento make up. Gribas zināt plusus un mīnusi un piemēram kā izvēlēties salonu, jo izvēle ir liela un cenas ļoti atšķiras un gribaz zināt, kas būtu pamatnosacījumi, kurus jāņem vērā.

sandija 20.02.11 10:22:08
SK Tevi aicina izmantot šo foruma sadaļu, lai uzdotu jebkādu jautājumu SK ekspertiem! Jautā, kas uz sirds, redakcija palīdzēs noskaidrot atbildes! Ik pa laikam piedāvāsim jaunus ekspertus.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv