Saki to šeit!

kosmētika! (6)

Viesis
lama 13.02.11 21:07:20
lasma. Arī tonālie ir dažādi. Es konkrēti lietoju tonālo aizsargkrēmu, kura viena no galvenajām funkcijām ir ādas aizsardzība, bet tas ir gandrīz nemanāms.

rebeka 13.02.11 17:45:32
Ja negribi neko noslēpt tad izvēlies pūderi, bet ne tādu, kas ļoti kontrastē ar tavu ādu. Iesaku pakonsultēties ar speciālitu, dažreiz lai seju padarītu izteiksmīgāku vajag lietot vaigu sārtumu, bet ne visām tas der un ne visas to tik labi prot uzklāt lai izskatītos labi.

lasma 13.02.11 17:16:23
sejas adu smukaku gribu iegut!
neko nevelos noslept. es krasoju tikai acis bet pareja seja neizteiksmiga!

jana 13.02.11 17:15:01
lasma
Tie ir divi dažādi produkti, ar pilnīgi savādāku iedarbību. Jautājums ir kādu efektu tu vēlies iegūt, vai nomaskēt sejas nepilnības, vai tikai noņemt spīdumu?

rebeka 13.02.11 16:47:07
Hmm. dīvains jautājums?? Vispār kādu efektu tu gribi panākt ar šiem, paslētpt kādas pumpas, grumbas, iegūt citu ādas toni vai ko?? Pēc tā jāsāk vērtēt.

Tonālo noteikti nevajag izvēlēties, ja gribi sev ādas toni nedaudz paspilgtināt, jo tas ir domāts, lai seju padarītu gludu un līdzenu, nevis mainītu tās toni, tonālais jāizvēlas pēc iespējas tuvāk īstajam ādas tonim un ar katalogu to būs pagrūti izdarīt. (Visas taču ir redzējušas meitenes kurām kontūras ar tonālo un mati pilni, tas ir galīgi nepareizi).

Pūderis tad nu vairāk domāts dzīvīgāka ādas toņa iegūšanai, bet to arī jāprot uzklāt un vajadzīga laba otiņa, lai nesanāktu tās pašas nesmukās kontūras ap zodu un matos, kā ar tonālo. Pūderi var izvēlēties nedaudz tumšāku, vai nedaudz gaišāku par savu ādu, jo liels kontrasts būs uzreiz pamanāms un izskatīsies pavirši.

Es pati lietoju abus, uzklāju tonālo, kuru esmu piemeklējusi diezgan tuvu savai ādas krāsai, un pa virsu, piepūderēju lai dzīvīgāks skats. :)

lasma 13.02.11 16:29:35
ko labāk lietot tonālo vai pūderi!
ieraudziju avon kataloga puderi un isti nezinu nemt vai nenemt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv