Saki to šeit!

Iesakām uzlabojumus portālam! (38)

noelle 13.02.11 01:09:03
rozhuks, ar nepacietību gaidu, kas būs Tava sagatavotā rubrika! :)

rozhuks 13.02.11 01:07:11
Varu pateikt no sevis,ka SK drīz būs jauna rubrika,kas interesēs daudzums sieviešu.Jo šī tēma sarunās ir nevienu vien reizi pārcilāta;)
Šis jauninājums būs ar marta mēnesi;)
Meitenes cerams ka jums patiksies un atsauksme no jūsu puses arī būs:)

cheery 12.02.11 12:00:33
to, ka var redzēt pēc lietotājvārda - es zināju, bet es domāju skaitliski! (sīkums, bet interesanti)

sandija 12.02.11 11:55:14
tūlīt tas būs, jau pirmdien

noelle 12.02.11 11:50:48
par iespēju "atbildēt" uz komentāriem - es (neatceros gan -kur) piedzīvoju šīs "fīčas" ieviešanu un sapratu, ka tas ir nenormāli neērti, jo lasītājs it kā redz, ka komentāru skaits ir audzis, bet ir jāpārlasa viss teksts, lai pamanītu (varbūt), kur tad tā atbilde ir pielikta. Tas būtu noderīgi varbūt tikai komentāra, uz kuru ir atbildēts, autoram (un arī tikai gadījumā, ja autoram atnāk paziņojums, ka ir atbilde uz komentu), bet ne pārējiem lasītājiem :) Tas tā - iz pieredzes :)

sandija 12.02.11 11:43:19
cheery

Tas viss būs, bet par blogiem - to jau tagad var izsekot līdzi - tur ir lapas augšā tāda liste ar pogām - jocīgi, ka neviens tās neredz:)

cheery 12.02.11 11:27:46
Noteikti ir vajadzīgi ir lietotāju profili, un sagrupēt tos- aktīvā lietotāja, novērotāja, eksperte utt. Gribētos redzēt cik komentārus esmu nosūtījusi, cik blogus uzrakstījusi... Jā smaidiņus arī vajag atklāt! Un galvenais vēlētos, lai pie komentāriem būtu poga atbildēt! Un izlektu īpašs paziņojums, ka man ir atbildēts.
Atzīšos forumā lasu tikai pēdējos nokomentētos, varbūt forumu vajadzētu kaut kā pamainīt!

Bet visā visumā SK ļoooti patīk! (F) Vajadzētu mums lieliskajām sievietēm satikties arī dzīvē! ;)

plastic 12.02.11 11:10:05
man atkal liekas, ka mēs tā esam pieraduši pie draugiem.lv, ka savādak nejutamies ērti citos portalos. Ja gribam, kko pamainit, tad, lai labak tas ir kkas orģinālāks.

egucis 12.02.11 10:52:44
man ļoti gribētos lai varētu tekstā ievietot smaidiņus kādus grib, bet nejādomā kā tas smaidiņš jāraksta vai kā tas jāraksta- kā draugiem.lv lai smaidiņu var izvēlēties!

lily 11.02.11 23:22:55
Piekrītu noelle par ( senākiem komentāriem), Gribētos kādreiz palasīt, bet nevar vairs īsti atrast. Arī par nesen pievienotajiem komentāriem.
Viesis
brumbrum 11.02.11 14:29:42
Silva9
nu katram, redz, savs. Man nu ļoti krīt acīs kļūdas teikumos, neko nevaru padarīt :D

anetii 11.02.11 11:26:00
Sveikas,
man ļoti patīk vismaz reizi dienā ienāk šeit pi Jums, bet atzīstos, ka esmu tikai vairāk kā novērotāja, bet nu tas var būt ir laika jautājums :)
Bet par ieteikumiem, piekrītu vairākām lietām, ko meitenes ir izteikušas - par to, ka gribētos savā sadaļā redzēt savus komentētos rakstus, jo grūti atcerēties, kur nu vēl atrast, ko es pēdējo komentēju un vai kāda(-s) ir atbildējis. Tas ir viens, otrs, es piekrītu, ka gribas rakstiņus no speciālistiem, protams, ļoti patīk lasīt padomus un dažādas idejas no pašām meitenēm, bet gribas dzirdēt, ko speciālists par to saka. Un, jā, čata vietiņa kur var čatot ar kādu konkrēti un arī redzēt, kas šobrīd ir online.
Bet citādi man ļoti patīk šeit ienākt, un vēl vairāk priecājos, ka ir iespēja doties uz dažādiem semināriem, kursiem par saprātīgām naudiņām :) Ļoti patīk!
Paldies!

noelle 11.02.11 10:09:48
Es domāju, ka šo problēmu savā ziņā varētu atrisināt ar meklētāju pašā lapas sākumā + tāpat kā forumam rādās pēdējās apspriestās tēmas (tēmas, kurām nesen pievienoti komentāri), arī blogi varētu kaut kur maliņā šādi rotēt - kādi 5-7 pēdējie komentētie. Tādejādi ik pa laikam gan jau parādītos arī vecās tēmas.

plastic 11.02.11 09:34:45
nav nekādu problēmu. tikai nepatik, tas ka vecie blogi kkur jameklē ntajās lapās. Bet risinājum nezinu. var jau palikt arī tā kā lidz šim.

svente 11.02.11 09:33:48
Paldies, Noelle! Es to nezināju. Lieliski!

noelle 11.02.11 09:32:23
asims, tad, kad atver konkrētās autores rakstu, augšā ir autors un, uzklikšķinot uz autora, atveras visi šī autora raksti :)

svente 11.02.11 09:30:58
Mans ieteikums - "Meklētāju" vajadzētu sadaļas sākumā likt, nevis tad kad atver rakstu. Piemēram - atverot sadaļu "Receptes" uzreiz parādās arī "Meklēt". Bet tā ir jāieiet kādā rakstā un tad var meklēt. Man liekas kā tā būtu nedaudz ērtāk. Piekrītu, ka vajadzētu "Čata istabu" un "Mans MK". Neesmu vēl visu izpētījusi, bet vai ir iespēja atlasīt viena konkrēta autora rakstus, piemēram - es gribētu vienkopus atrast visus Janas rakstus (par visām tēmām)?

silva9 11.02.11 09:18:20
Piekrītu,kad kļūdas gadās man tas nav ļoti svarīgi un es uz to neieciklējos, jo seit neviens neliek eksāmenu latviesu valodā un varbū jaliekt mierā šo tēmu. Ne kļūdās tikai tie kuri neko nedara un ir ļoti viegli kritizēt. Uzraksti pati un nodemonstrē paraugrakstu.

miranda 11.02.11 09:04:38
brumbrum, visām gadās kļūdas rakstiņos - arī Tevis nosauktajām meitenēm. ;)
Viesis
brumbrum 11.02.11 00:15:06
Nu, kaut kā reizēm vnk nevar nepamanīt atsevišķu rakstiņu autoru elementāras gramatikas kļūdas. Diktām acīs krīt un mazliet kaitinoši lasīt tādus kļūdainus rakstus. Kintijai, Janai, Inny, Sandijai - paldies, jums gan jauki tīri rakstiņi.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv