Saki to šeit!

Sieviešu žurnāli februārī (31)

sandija 18.02.11 08:21:26
albrava

Mana māte no Ievas Virtuves jūk prātā:) Ko tik viņa negatavo no tām receptēm! Bet viņa kā izbijis šefpavārs, saka, ka receptūra Ievas virtuvēs ir ļoti laba. Tā kā sanāk nobaudīt rezultātu, tiešām tā var teikt.

Agrāk baigi daudz lasīju žurnālus, arī tagad es šķeit nopērku visus top, bet man nesanāk vairs laika lasīt. Santā citreiz ir foršas intervijas, arī Lilitai nav ne vainas - tieši lielo interviju ziņā. Vispār jau mums ir labi sieviešu žurnāli, kas ļoti cenšas noturēt savu lasītāju. Vienīgi ar reklāmām izskatās ka tagad ir baigi pašvaki

albrava 18.02.11 00:35:28
Es kopš vasaras lasu vienīgi Forbes LV versiju, kaut kā uzrunāja mani tas žurnāls, ka pat abonēju. Ir interesanti un atšķirīgi no visiem iepriekš lasītajiem sieviešu žurnāliem, protams, vairāk par biznesu un tā vidi, bet arī personības un intervijas! :)
Mammai pasūtu Ievu un Ievas virtuvi, līdz ar to ik pa laikam man tiek atsūtīta kaudzīte ar vecajiem žurnāliem un tad es tos kādā brīvā brīdī pāršķirstu, izlasu intervijas, ja uzrunā klāt pievienotās bildes vai apraksti :) Protams, arī tad, ja kaut kas interesē par konkrēto personību.
Parasti veikalā, iepērkoties pie kases, aplūkoju žurnālu vākus un saprotu, kas ir topā, kas notiek LV :)
Piekrītu vairākkārt pieminētajai lietai, ka žurnāli, tāpat kā grāmatas ir laba lasāmviela sabiedriskajā transportā pa ceļam uz darbu un atpakaļ, ko arī es cenšos izmantot un esmu paguvusi daudz izlasīt :) Dažreiz uznāk slinkums, tad vienkārši sēžu un skatos pa logu vai arī vēroju sabiedriskā transporta pasažierus.
Sieviešu žurnāli kļūst aizvien līdzīgāki, bet vienmēr jau būs kāda auditorijas daļa, kuru tie interesēs un kas tos patērēs! :)

cerite 17.02.11 13:52:24
www.fotoreceptes.lv-domāts vīriešiem,bet ar labu humora izjūtu.

dille 17.02.11 13:40:14
Pilnīgi piekrītu Pecei, jo agrāk biju LILIT un SHAPE fanāte, nepalaidu garām nevienu Nr, bet tgd līdz ar to, ka raksti kļūst arvien neinteresantāki esmu pārstājusi tos pirkt vispār.

pece 10.02.11 15:28:39
Pērku žurnālus, kad gribas palasīt kaut ko "taustāmu" un interesantu pēc satura, bet aizvien retāk un retāk kaut kas uzrunā.

Par recepšu sadaļu, piekrītu artemida, vienu brīdi pati apdomāju iespēju rakstīt, bet sapratu, ka man nav pagaidām īstās motivācijas - it kā trūkst laika, iedvesmas, ne tā izskatās, ne tāds apgaismojums un tā. Bet par receptēm runājot, pēdējā laika atklājums http://www.videovirtuve.lv/ - varbūt SK var kooperēties?
Viesis
spaara 10.02.11 15:26:13
Man arī patīk ietrausties dīvānā ar žurnālu vai grāmatu rokās, datoru vai pat telefonu ilgi rokās turēt negribas :)

smukaa 10.02.11 14:30:32
miranda - es arii esmu vecmodiiga:D Shausmiigi gruuti lasiit viira e-graamataa ielaadeetaas graamatas un netaa lejuplaadeetos zhurnaalus,jo patiik vienkaarshi sajust lapas,shkjirt taas...bet,ko tik visu nepiecietiisi,lai ietaupiitu;)

sandrulish 10.02.11 14:18:33
Es žurnālus pērku tieši lai palasītu vilcienā, autobusā, kaut kur pa ceļam,,,tāpat kā noellei, datoru staipīt negribas...Ari intervijas ar bildēm patīk un šad tad palasu un pasmejos par tenkām tā saucamajā dzeltenajā presē - Privāta dzīve, Vakara Ziņas...:D

sammerseta 10.02.11 14:12:52
Miranda, kāpēc vecmodīga?
Es saku, ka esmu žurnālistikas iekš drukātajiem medijiem fane! :) Patīk!!!

miranda 10.02.11 14:10:24
Man patiesībā liekas skumji, ka cilvēki vairs nenovērtē drukātas lietas. :) Bet tā jau katra paša izvēle. Saprotu, ka ir 21.gs. Es laikam esmu vecmodīga. :D

sandija 10.02.11 13:55:31
Man nav vajadzība pēc drukātās preses, nemaz. Laikam esmu totāls tehno fans. Man vajag visu manā datorā - visus seriālus, sieviešu žurnālus, visu

Grāmatas arī kaut kā vairs nepavelk uz papīra, kopš man ir elektroniskā Kindle

Vot tā ar mani ir noticis

plastic 10.02.11 13:52:10
Nu ir tā, ka gribās atpusties no datora. Ja ilgs laikspavadits pie pc, tad vismaz man tada dulla galava. Tad jaielien divāna ar tejas kruzi un japašķirsta kads žurnāls vai grāmata. Kadreiz baigi patika "Leģendas". Pirku baigi ilgi un paršķirstiju vecos žurnālus, žēl ka tā kaudze palika pie bijušā.

sammerseta 10.02.11 13:39:12
Man arī ir nopietna vajadzība pēc drukātās preses! Lai varu šķirstīt, izjust papīra kvalitāti, baudīt kvalitatīvas bildes un tekstus, protams! :) Vispār jau patīk analītiskā žurnālistika, bet savā laikā izklaidējošajai arī nav ne vainas! :)
Reklāmas gan dažos žurnālos ir tikkk neciešami uzmācīgas... un teksts, t.i. saturs, kas ļoti saraujas... Tad liekas tā - par reklāmām maksāt nevēlos! Bet laikam jau ar žurnāliem tāpat kā ar daudzām lietām! Ja ilgu laiku dari vienu un to pašu vai ko ļoti līdzīgu - apnīk! Un ar sieviešu žurnāliem noteikti tā arī ir - liekas, ka tas jau zināms, izlasīts, informācija atkārtojās, stils nemainās, tie paši autori, tās pašas problēmas...

noelle 10.02.11 12:07:04
es arī joprojām pērku žurnālus. Kādēļ? Pirmkārt, es pērku žurnālu tikai tad, ja mani uzrunā tajā esošās bildes (jā, man ir vājība uz skaistām bildēm un tajās bieži smeļos iedvesmu saviem darbiem), bet otrkārt - es tos lasu pa ceļam - vilcienā. Datoru līdzi nepatīk staipīt - esmu bailīga :)

miranda 10.02.11 09:19:12
Kaut arī katru dienu esmu SK, vienalga labprāt lasu žurnālus. Man patīk fotogrāfijas, kas ir pie intervijām, pašas intervijas, turklāt patīk ierāpties ar žurnālu dīvānā (ar laptopu nav tik ērti tomēr). Man arī gadās dienas kad uzrunā vien pāris rakstu. :) Bet tas nekas, ir dienas, kad daudz ir lasāmā.

artemida 10.02.11 09:02:55
Tā jau vienmēr ir :)

Es pati nederētu par recepšu blogeri, jo viss ko es daru, lasu citu blogus un īstenoju idejas dzīvē :D

sandija 10.02.11 08:55:31
artemida

Jā, paldies, vēlāk atbildēsim!

Paldies par idejām:)

Tās jau netrūkst, bet pietrūkst laika! Katastrofāli:)

artemida 10.02.11 08:48:53
Ar nepacietību tad gaidam martu.

artemida 10.02.11 08:48:38
Sandija, es tev nosūtīju epastu, :D tieši par šo tēmu. :D

sandija 10.02.11 08:45:36
artemida

Paldies par viedokli! SK tāpat kā Rīga, nekad nav gatavs:)

Bet katrā ziņā jau no marta būs vērā ņemami jauninājumi,kas iespējams, patiks arī Tev!

Par recepšu sadaļu - piekrītu. Mums pietrūkst darba rokas, lai šo sadaļu paceltu nopietnā līmenī,lai gan man ir daudz ideju, bet diemžēl pietrūkst laika un ieinteresēto pušu.

Es pati dievinu kulināriju! Faktiski mums nav/pietrūkst food-blogeres -t ādas profesionālas. Ja tāda atrastos, kas ne tikai sūtītu savas receptes, bet būtu īsta foodista, tad jau es ņemtu:)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv