Saki to šeit!

Dianatal dzemdibu gēls (33)

Viesis
zoja 16.02.11 10:45:48
Cik tad gadus viņš ir pieejams 1, 2, varbūt 3 gadus. Domāju gan kad Šveicē finansē - viņi tak paši ražo :)

sandija 16.02.11 10:35:35
zoja

Pasaulē tas galīgi nav nekāds jaunais produkts, pie mums pieejams tikai tagad, bet Šveicē, piemēram, to finansē dzemdētājām valsts kā normālu dzemdību sastāvdaļu
Viesis
zoja 16.02.11 10:18:28
sandija

Ir jau ir tā cena tāda, bet es tikai izteicu savas domas un kā jau teicu neuskatu ka adekvāta. Vienkārši pirmais šāda vaida produkts, tāpēc arī cenas saskrūvētas debesīs :)

sandija 16.02.11 10:09:44
zoja

cena Eiropā ir tāda, kāda ir. ŠObrīd Māmiņu klubā ir atlaide
Viesis
zoja 16.02.11 09:54:36
Arī gatavojos dzemdībām un apsveru domu par šī gēla iegādi, bet kā jau te meitenes minēja cena ir pārāk augsta. Domāju pēc kāda gada vai diviem viņš nemaksās vairāk kā 20 Ls, kas manuprāt ir pilnīgi normāla cena šādam izstrādājumam. Šis gēls negarantē to, ka nebūs plīsumu . Kā arī vīņš pasargā tikai no iekšējiem plīsumiem nevis no ārējiem. Turklāt nav zināms kādas būtu bijušas konkrētās dzemdības kurās šis gēls izmantots, ja nebūtu šis gēls izmantots.
Viesis
lily 15.02.11 15:38:34
Sandija,
paldies par atbildi!

sandija 14.02.11 21:13:34
lily

tas nav dzīvu organismu gēls. Tam ir pietiekami garš termiņš, kā jau gēliem. Vislabākā cena tam ir Māmiņu klubā (vislētākā, jo ņem pa taisno no ražotājiem, bez lieltirgotavu uzcenojuma)

MK internetveikalā var pasūtīt
Viesis
lily 14.02.11 21:11:49
Vai kāda zina, kāds ir Dianatal gela derīguma termiņš? Man dzemdības pēc 2 mēnešiem, labprāt gēlu nopirktu jau tagad, lai pēdējā brīdī nav jāmeklē (nedzīvoju Rīgā), jo noteikti vēlos to izmantot!

sandija 10.02.11 10:01:47
pece

Man arī ir ļoti pozitīva dzemdību pieredze stacionārā, dzemdību namā - es vienkārši ļoti uzticējos savai vecmātei. Ir svarīgi atrast SAVU vecmāti, pie kā dzemdēt. Man abus bērnus viņa ir pieņēmusi, un ja būs trešais, nešauboties iešu pie viņas. Klausīju vecmātei un viss bija kārtībā.

pece 10.02.11 09:57:29
sandij,
Man šķiet, ka viedokļa kultivēšana, par to, ka stacionārā nav iespējams izbaudīt dabīgas dzemdības ir pārspīlēts, esmu dzīvs piemērs - izbaudīju pilnīgi dabīgas, nestimulētas dzemdības. Savu viedokli laikam gan biju paudusi TIK' pārliecinoši, ka mani neviens nemēģināja pārliecināt, ka vajag kaut ko stimulēt vai taml. :D

Bez tam nedomāju, ka konkrēti manā gadījumā dinatal krēma pielietošana būtu ko palīdzējusi, jo izstumšanas periods bija vien dažas minūtes un plīsumi vispār nebija.

sandija 10.02.11 09:31:58
Starp citu, dzemdību sagatavošanā ļoti noder pašhipnoze - esat mēģinājušas?

sandija 10.02.11 09:31:26
es no epidurālā vairāk baidījos nekā no pašām dzemdībām:)

Vispār es priecājos, ka piedzemdēju pati abus bērnus, bez atsāpināšanas, bet no tā gēla es tomēr neatteiktos, jo man lielas,ka tā tāda smēre ir un slīdamībai noder:)

Dzemdību lubrikants:)

sandija 10.02.11 09:30:17
pece

Tas kā ar jebkuru palīglīdzekli - tikpat labi var arī nekāpt ne vannā, ne dušā, ne dzemdēt uz soliņa, ne rīt stimulantus utt.

Protams, dabisks dzemdību process ir skaists un labs, tikai mūsdienās to ir ;loti grūti izbaudīt stacionārā. Tam ir vajadzīgas tomēr mājdzemdības.

pece 10.02.11 09:08:47
Es teiktu, ka nafig tāds gēls, es par dabīgām dzemdībām, bez tam, man no aprakstiem nepaleik skaidrs, kāpēc tas ir jāievada trīsreiz un kā tas var saīsināt dzemdību laiku, JA tas palīdz vien nodrošināt slīdamību TIKAI izstumšanas periodā?

Bez tam esmu pārleicināta, ka sievietes pareizai sevis emocionālajai sagatavošanai dzemdībām ir daudz lielāka loma dzemdību procesā.

rebeka 10.02.11 00:36:16
Kāpēc abus??

Tāpēc ka epidruālā palīdz nejust tās vēršanās sāpes, bet izstumšanas procesā no tās ne silts ne auksts , bet gēls palīdz tieši izstumšanas periodā, tāpēc gribētu abus.

sontra 08.02.11 11:19:33
spriežot pēc savas pieredzes, šo krēmu izmantoju 3.dzemdībās, kuras bija nesen, noteikti to ieteiktu.
Viesis
pelle 07.02.11 16:38:04
Ooo, tiešām.... no 64,00 uz 57,95 Ls. Bet vienalga dārgi!

rozalija 07.02.11 15:57:01
Skatos, ka ar šodienu Dianatal gēlam Māmiņu klubā drusku labāk cena!
Viesis
pelle 07.02.11 15:41:33
Nee, es nebaidos un nevajag baidiities. Gribās tik to procesu ātrāk :) Pie pirmajām dzemdībam man bija nelieli plīsumiņi, bet tos sašuva - un kas par to? Viņus tač nejūt. Dzemdības ir jāuztver kā Dieva dāvana, jo ne visām sievietēm ir lemts.

tavapele 07.02.11 14:01:14
Sākam pamazāk domāt par bērniņu, bet nezinu kāpēc dikti baida pašas dzemdības - sāpēs, plīsumi un tādas lietas. Diemžēl visām draudzenēm/paziņām ļoti smagas un ilgas dzemdības bijušas, līdz ar to tas manī rada vēl lielākas bažas. :(
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv