Saki to šeit!

Palielīsimies! (4)

svente 01.02.11 10:26:42
Fotoblogā ir viskautkas. Bet rubrikā Palielīsimies! varētu būt tikai SK dalībnieču darbi. Un fotoblogā ir daudz attēlu, bet šeit būtu pamatā vajadzīgs tikai viens - gala rezultāts. Ja kādam kas interesētu, tad varētu sarunāt atsevišķi.
Miranda! Palielīties var ar jebko. Varbūt izšūta sedziņa, kaut kas uztamborēts, noadīts, nopīts u.t.t.

aggie 31.01.11 17:27:24
Asims

...bet to jau var izdarīt fotoblogā ar komentāru...

miranda 31.01.11 16:10:55
Laba doma! :) Tikai es nevaru iedomāties, ar ko pati varētu palielīties.

svente 31.01.11 15:58:03
Es meklēju www.musturs.lv kādu adījuma rakstu un uzgāju tur rubriku "Palielīsimies!". Tur dāmas izrāda savus adījumus, ko nu kura ada. Var redzēt da jebko. Un ne tikai. Arī rotas ir. Man ir priekšlikums. Varbūt ir iespēja SK uztaisīt tādu rubriku: Palielīsimies! Katra taču kaut ko prot, ne tikai ēst taisīt, bet arī protams, ka ēst gatavot(SK ir jau RECEPTES). Nav jau jāieliek visa darbības gaita, bet tikai foto, ko pati esi uztaisījusi - gala rezultāts. Rotas, adījums, apģērbs, mājoklim (aizkari, dekorācijas), gleznas. Ir taču daudzas sievietes, kas pašas daudz ko prot, citiem tas liekas pašsaprotami, bet citi to uztver par kaut ko sevišķu. Ja tas protams kādu interesē un ja tas ir iespējams.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv