Saki to šeit!

uzvalks un velasmasina! (7)

banderoso 01.02.11 23:02:48
Apskatot birkas, man pusi no drēbēm vajag nest uz ķimisko tīrītavu :D Protams to nedaru, bet pati mājās mazgāju. Tomēr uzvalku nekad pati mājās nemazgātu, jo kā jau meitenes rakstīja, tas vairs uz auguma negulēs kā vajag

ilzebiezbarde 01.02.11 22:57:51
Parasti uz drēbēm ir "birka" ar tīrīšanas/mazgāšanas norādījumiem. Sieviešu "uzvalkus" ir iespējams nopirkt tādus, kurus var mazgāt veļas mašīnā :) Gan jau ir arī vīriešu uzvalki :)
Viesis
more 30.01.11 21:02:41
Ingucei taisnība! Tas līmaudums var atlīmēties. Nekad neesmu mazgājusi uzvalku veļasmašīnā - žakete var zaudēt formu. Bieži nesam vīra uzvalkus uz ķīmisko - viss perfekti :) Vedam gan uz Spici, gan uz Dominu, sliktas pieredzes nav bijis :)

inguce 30.01.11 13:51:31
oficāli uzvalku NEDRĪKST likt veļasmašīnā!!! no šūšanas viedokļa- iekšā viss ir apstrādāts ar speclīmaudumu. Lai uzvalks perfekti "stāvētu". Pēc mazgāšanas Tu vairs nespēsi uzvalku tik labi izgludināt, plus līmaudums var atlipt vaļā.

Tieši tāpēc vislabāk nest uz ķīmisko, kur tomēr tā forma tiek saglabāta...

kas par sliktu pieredzi? vnm vajag pābraudīt visu turpat uz vietas- ja pretenzijas, tad lai pārtīra vai sedz kompensāciju. Pieņemot drēbi tīrīšanā, tomēr ir jāpārliecinās par pogu uc furnitūras izturību pret ķīmisko tīrīšanu!

lasma 30.01.11 13:42:56
man gan mas air un nekadas vainas!ar kimisko tiritavu nelagas atminas!

rozhuks 30.01.11 11:49:41
Vispār uzvalku vajag nest uz ķīmisko tīrītavu,godīgi teikšu,ka nereizi neesam mazgājuši veļasmašīnā un vismaz mani radinieki ar....

lasma 29.01.11 20:33:19
vai mazgajot velas masina nevar sabojat?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv