Saki to šeit!

tievēšana! (17)

miranda 25.03.11 22:16:15
Es iesaku rinķošanu. Tā ir feina nodarbe, kas uzlabo figūru un arī omu. :)
Viesis
nav 25.03.11 14:16:29
Aktuāls jautājums jebkurā laikā. :D Aptuveni pirms diviem gadiem bijau saņēmusies un nometu 11kg (sporta aktivitātes, ūdens, dārzeņi, ļoti minimāli našķi), bet, protams, tik, cik ātri nometu, tik pat ātri arī viss atnāca atpakaļ. Šad un tad atkal iedomājos, ka vajadzētu atsākt, bet nevaru saņemties. Pašai sōbrīd ir liekais svars, bet apaļa esmu jau no agras bērnības. Zinu, ka nekad nebūšu sīciņa un skals arī nē, bet puncīti gribētos mazāku.. un tās ciskas! :D Esmu 1, 80m un 90kg. Neizskatās tik traki, jo esmu gara, bet tomēr ir jau.
Viesis
vooda 24.03.11 20:58:11
varu ieteik vienu specilaistu.
vinjsh nekode un neko tamlifzigu nedara.\vinja metode balstita uz viegku transu,.
triju seansu kaij cilveks zaude nopitnu svar daudzumu.
rakstiet man kedishu koordinates
voodooriga@yandex.ru

ingunaaaaa 21.01.11 17:03:13
man nepatīk diētas, it kaar svaru esmu apmierināta, tikai gribās tvirtāku augumu. vajadzēs sākt iet uz aerobiku, mājās vingrot ar nepatīk, bieži atmetu ar roku. ja nopirkšu abonomentu, tad būs jāiet, gribi vai negribi;)
Viesis
ate 21.01.11 15:57:39
Iesaku palasīt šo rakstu:http://www.sieviesuklubs.lv/veseliba/dietas-un-uzturs/dienvidu-pludmales-dieta-(south-beach-diet)-popularaka-starp-zvaigznem/
Man pat negribas šo diētu nosaukt par diētu( skan kā lamu vārds), labāk skan vielmaiņas sakārtošana. Pārbaudīts uz savas "ādas". :)
Pašlaik gan nav labs laiks, sakārtot sevi - vislabāk, kad jau ienākas jaunie dārzeņi vai vasaras otra puse, kad pieejami Latvijas lauku labumi.

anetii 21.01.11 10:28:05
Man bija posms, kad visu laiku burtiski čīkstēju draugam par to, ka man te par daudz, tas tur tā nav labi utt... tad vienā tādā reizē viņš man tā skarbāk pateica: Vai nu dari kaut ko lietas labā, vai arī pieņem to, kā tas ir! Un tai brīdī, man mute palika vaļā, jo nebija koteikt - jo viņam ta'ču absolūta taisnība! :) Tā es arī daru, brīdī, kad šķiet, ka kaut kas nav tā un gribas kaut kur kaut ko nost, es ķeros klāt un daru kaut ko lietas labā :) Šobrīd ievēroju mērenas atslodzes dienas un gaidu kad sniegs pazudīs un varēšu doties ikdienas skrējienā :)

tavapele 19.01.11 17:44:04
Nē, es zinu, ka visa problēma ir manī (sevi neattaisnoju), tik nezinu kāda... :D

tavapele 19.01.11 17:36:58
Oooo, tievēšana laikam ir mana mūža cīņa un diemžēl vēl neesmu atradusi to īsto veidu, kas man derētu. Līdz gadiem 18 varēju lepoties ar savu svaru, ēdu visu ko gribēju, kad gribēju un cik gribēju - vienīgi mana bērnība diezgan pieticīga, bija maz saldumu. Ap gadiem 19-20, kad sāku dzīvot ar tagadējo vīru - dzīve uzlabojās, parādījās saldumi un būdami aizņemti studenti, kārtīgi varējām paēst vakarā, tā ap 19-20.:D Un godīgi sakot nepamanīju, kā 2 gadu laikā svars auga un auga. Un tagad kādus 2-3 gadus cīnos ar to. Grūti. Pēc dabas esmu cilvēks, kuram ātri nolaižās rokas, ja neparādās kaut kādi rezultāti. Bet rezultāti nez kāpēc neparādās.
Ir bijis periods, kad aktīvi vingroju + "sēdēju uz diētas", svars kusa pa gramiem. Un man tik treneris saka, "te jāpasēž vēl uz tādas un tādas diētas". Tādas dusmas bija, fiziska spēka vairs nebija, bet svars kā stāv tā stāv. Izmēģināju mono diētu - zudēju 5 kg, bet tas ātri atgriezās. Tad mēnesi izmēģināju Kriosaunu + katru rītu 20 min vingrojumu kompleksu + ēdu zem 800 kcal dienā - rezultāts -500 g. Atkal viena vienīga vilšanās. Esmu mēģinājusi badoties pēc mēnes kalendāra. Tad aizgāju pie psihologa - hipnotizētāja, turpināju veikt vingrojumus, pēc mēneša nejūtot rezultātu atmetu ar roku.
Šobrīd kalorijas vairs neskaitu, badoties nebadojos, jo dažu gramu dēļ vienkārši negribas to darīt. Pagaidām nezinu, ko lai vēl izmēģina :D Šobrīd apņēmos mēnesi vispār neēst saldumus un ierobežot miltu izstrādājumus (tas gan ne vienmēr izdodas), pagājušas 19 dienas un esmu zaudējusi 100 gramus - iedvesmojoši turpināt. :@

kintijasieviesuklubslv 19.01.11 17:36:21
creamy, mani arī motivē iepriekšējās skaistās bildes, un, protams, katrs nomestais kilograms arī ir laba motivācija! :)
pat tad, ja kādu vakaru pieēdos, sev par to nepārmetu. nākamajā dienā mēģinu ēst samērīgi vai vispār ievēroju atslodzi.
un jā, katru rītu sāku ar kāpšanu uz svariem! ja man nepatīk tas, ko redzu, ēdu mazāk. un tā katru dienu savam svaram sekoju līdzi :)

noelle 19.01.11 16:44:37
creamy - mn pietiek, kad paskatos pāris gadus vecas savas bildes, kur no "riepiņas" nebija ne vēsts :)

creamy 19.01.11 16:38:59
Bet kā jūs sevi stimulējat? Es nekad nevarēju saņemties. Jau 3 gadu man ir liekais svars. BET pēc bērniņa piedzimšanas svars bija par 3kg mazāks pirms stājos uzskaitē.
Pirms Jaunā gada biju saņēmusies un nometu 5kg. Bet tad atmetu ar roku un ar lielo svētku ēšanu un jubilejām 4kg atpakaļ. :( Es nebadojos, bet gan sekoju līdzi Mēness fāzēm un edu veselīgāk. Vakaros reizēm paskraidīju.
Tagad gribu sākt iet uz aerobiku.

kintijasieviesuklubslv 18.01.11 22:11:03
es laikam tomēr esmu diētu piekritēja! uz brīdi saņemos, un, kad īsā laikā nokrīt tie kilogrami, dikti labi jūtos un ir stimuls turpināt! tiešām no pieredzes saku - svars atpakaļ nenāk! protams, ir minimālas svārstības, bet tiešām minimālas. pēdējais sasniegums - mīnus četri kg, par ko dikti priecājos :)

pikadilija 18.01.11 12:55:19
es ar censhos sekot lidzi ēšana, bet tagad pēc jaunā gada vēl neesmu atradusi iedvesmas mūzu uz veselīgu ēdienu gatavošanu un izlemšanu ko es gribēšu ēst rīta darbā, un tas ir mans klupšanas akmens - nezinu ko gribu. man ik pa bridim uznāk šāds posms, tad pāriet un vis ir oki doki :)

noelle 17.01.11 22:38:57
arī mani traucē pāris liekie cm, kas uzauguši uz vēdera, tādēļ vienkārši mazliet piedomāju gan pie tā, ko ēdu, gan pie tā - cik daudz. Un tas patiešām strādā. Papildus arī ikvakaru taisu presītes (visas - gan augšējās, gan apakšējās, gan sānu, gan muguras) un rezultāts IR

sandija 17.01.11 21:52:14
man neder baigi ierobežojošās diētas - raksturs tāds un arī dzīvesveids ļoti aktīvs, daudz ar galvu jāstrādā. Ja esmu galīgi izsalkusi, man trūkst kaut kādu vielu un tad kļūstu nikna, nevienam no tā nav labums!

Esmu atradusi sev tādu ideālo dienas ēšanas plānu - pa drusciņai no visa, ko kārojas. Neēdu tādas tradicionālās lielās pusdienas vai vakariņas. ēdu tikai tad, kad gribas un tikai pa druskai - tautas valodā r'unājot, šņakarējos:)

Interesanti, ka tas strādā. Pārāk daudz netievēju, bet vismaz nepārēdos un nejūtos tontons no tā

miranda 17.01.11 21:46:35
Es šobrīd strādāju pie sava vēdera ar riņķa griešanu. :) Vari palasīt manus iknedēļas blogus piektdienās par to, kā man sokas.

lasma 17.01.11 21:10:42
Kādas ir Jūsu domas?kādai varbūt ir laba pieredze?
te ir daudz runats par sevis mīlēšanu, bet domāju ka laietas labā var kaut ko darīt ja ar sevi nāesi apmierināts!
es piem, ar savu v\ederu-gribas mazāku!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv