Saki to šeit!

manas meitas sirdslietas (4)

sandija 09.01.11 22:47:12
Tas, ko bērni šādā vecumā saprot ar "patīk/nepatīk" ir pavisam kas cits, ko saprot pieaugušie. Ar bērniem vajag runāt par pretējo dzimumu, bet drīzāk jāieklausās, ko viņi un kā stāsta - tad varēs arī saprast, kādā līmenī runāt. Nevajag arī pateikt par daudz, to, ko viņi vēl nav gatavi saprast

pece 09.01.11 22:35:48
Atslābsti, lai bērni paši tiek galā ar savām jūtām vienam pret otru vai pret citiem, nedomāju, ka vajag to procesu pārmēru kaut kā regulēt. Bez tam, atļauj meitai pašai lemt, kurus bērnus ciemos aicināt un ko neaicināt, reizēm ļooti interesantas lietas var uzzināt un vairāk bērnā iekļaujies nevis piepildi savas vēlmes.
Viesis
enya 09.01.11 22:11:26
Diez vai kaa izdosies novirzit uzmaniibu,paries pats par sevi:))

sieviete 09.01.11 21:57:38
Esmu mamma savai 5.gadīgai meitai.
Iedomājaties, meita nu ļoti gribēja, lai uz viņas dzimšanas dienu atnāk puika no bērnudārza, kurš viņai nu ļoti patīk.
Mēs arī viņu uzaicinājam ciemos. Protams, pa cik bērni vēl mazie, atnāk ta puikas mamma. Viņa sēž manas meitas dzimšanas dienā un visiem viesiem stāsta cik puikam patīk cita meitene no dārziņa un cik viņa skukiņa un forša.
Man bija tādas dusmas! Nu atnāci pie bērma ciemos, tad paklusi vismaz. Man bija ļoti nepatīkama sajūta.
Vīrs teica, ka tas viss ir muļtības, es vienkārši ķeros pie vārdiem.

Man ir tarakani galvā, ka es tā reaģeju?
Kā novirzīt meitu no tā puikas ( man nepatīk situācija, ka puikam ir vienalga par manu meitu, bet meita skrien pie viņa)?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv