Saki to šeit!

Velies istu draudzeni .. tadu kurai uzticeties un runat par visu... (90)

kafijaspauze 17.01.12 09:02:08
Atvainošanās par mazām gramatikas nepilnībām. Aizdomājos... :)

kafijaspauze 17.01.12 08:59:49
jeanette, man liekas, daļēji tās pazīšanās dibinās uz interešu bāzes. Tad būtu jāmin, kas kuram tīk... be ne jāmet plinti krūmos! :)

Kaut gan, protama lieta, aiziet, aizlavīties, izvairīties, piemirst tik labi protam. Pateikt jā dažreiz ir grūtāk nekā nē, ja mēģina ierunāties ar apdomu un tā pa nopietno. Viegli ir vīterot, kas būtībā arī nav peļami. Jo, ja cilvēks ir domājošs, ja ir savas nodarbes, savas intereses, bet grūtsirdības vai citas līdzīgas emocijas piemeklē tikai dažreiz, kaut kādos kritiskos brīžos, tad palīdz tieši vieglums- tēja, kafija, šokolāde, seriāli, paziņu patērzēšana, ziepju burbuļu pūšana, zīmēšana ar krītiņiem uz asfalta, piņķerēšanās ar diegiem, miltu sijāšana pirms plātsmaizes likšanas galdā, sevī ieraujoša grāmata, savā nodabā mazbloga turēšana, suns, kaķis, kas nu kuram- spēles aspekts nopietnībai pa vidu.

Par sevi. Aizņemtība visbiežāk ņem virsroku, e-pastā uzkavējos varbūt reizes trīs nedēļā, turklāt apzinos, ka neesmu viegls sarunbiedrs. Intereses, par kurām varu aizrunāties pusi nakts- grāmatas, arthouse (mirklī nezinu, kā labāk noraksturot) filmas un dzīves tādā kā filosofēšana.

Veiksmi visām!
Viesis
laimeslutekle 13.01.12 22:17:26
Es varu teikt ka es esmu sasniegusi visu ko vēlos....ko jeb kad esmu vēlejusies,un tiekusies....bet ar tām DRAUDZENĒM ir ta ka ir....tu nezini kurā vieta vinja tevi pievils un nodosss....un tas ir mums asinis pienak savs laiks kad mes taa izdaram...apzināti..neapzinati..kada tam ir starpiba..Un nevajag teikt ka tā nav..

vanilla 13.01.12 16:28:48
jeanette - katram pa prātam neviens nevar izpatikt, esmu priecīga ka ar šī portāla palīdzību esmu atradusi jaukas sarunas biedrenes, ja Tev nešķiet pievilcīgi citu viedokļi vai savstarpējo domu apmainīšanās ar citiem cilvēkiem tad tiešām te nav jāsēž :) katrs pa spalvai Tevi nepaglaudīs!
Viesis
00000000000000 13.01.12 16:09:59
...Jums dārgās biedrenes-taisnība! -nav ko te ,,ciksteet,, -man pietiek te kluboties,laikam jāmēģina izdzēsties ārā, priekš kam piedalīties diskusijās,izteikt savas sajūtas un domas,pēc tam lasīt uzknābienus un padomus,kas tāpat jau ir zināmi,vai ziepīgus glaimus- ,,ak cik šodien jauks rītiņš,jauka dieniņa,,-cik viss ir super feini-it īpaši-ja tā nav!
Rupjmaize ar speķi nekad nesaderēs kopā ar rozīgi-cukurainu krēma torti...................................

ljipa 12.01.12 15:56:18
Sveikas meitenes !
Kāda gadījumā nedzīvo Sarkandaugavas, Vecmilgrāvja rajonā? Varētu sadraudzēties, papļāpāt :)

vanilla 12.01.12 11:19:25
laimeslutekle - ja pa īstam kko vēlies tad to var piepildīt! Man arī ir darbs un mājas, bet izrauties jau uz pāris min netā kaut vai tāpat vien papļāpāt arī var atļauties :) protams katram sava situācija, bet es uzskatu - Ja grib kko, tad var dabūt! :P un nav jāčīkst :)
Viesis
laimeslutekle 11.01.12 23:03:04
eh...man laikam ir tikai divi TADI iisti draugi-darbs un majas.:)pat netam neatliek laika...eu nu FORSI jau ir ciksteet,bet kaa ir taa ir..:).

chika 11.01.12 17:19:32
Jeanette - man ir tāda pat kā tev -4km līdz pagasta centram pa grants ceļu un 20km līdz pilsētai. Un es par to nesūdzos, bet priecājos! Un arī te atradu draudzenes - vnk sāc ar tiem ko zini un kaut dr.lv uzraksti, apjautājies kā iet utt., vēl pameklē savus skolas biedrus. :)

vanilla 11.01.12 15:01:27
vai tev skype ir? esmu: bafiite

;)
Viesis
00000000000000 11.01.12 13:41:48
Lalka- nav nemaz jābūt ļooti dziļos laukos,lai ikdienā nekur daudz -netiktu! Nu iedomājies- līdz pagasta centriņam-dubļains,bedrains ceļš apm. 2km,līdz mapilsētai tāds drusku normālāks-20km,līdz dižpilsētai-200 km!Sabiedriskais transports-2X nedēļā,kaut kādos -nelaikos. :) Pašu auto-,,strādā,,. Izvēlies ko vēlies! :)
Nu tāpēc jau sāku padraudzēties ar šo portālu,lai ,,izietu,, sabiedrībā,ja jau arī mums beidzot tas nets ir pieejams.
Pirms gadiem...5,kad es strādāju-pie kompja,darbā neatļāvos atklāti pa netu ņemties- biju apzinīgā,retu reizi ziņas aplūkoju.
Man ir cilvēki ,ar kuriem es sazinos caur netu,bet tas nav tā-kā šajā rakstā,kurā diskutējam, bija minēts.
Par kādu tēmu piemēram-mēs varētu papļāpāt-Lalka?

vanilla 10.01.12 16:52:58
jeanette-kur tev tie dziļie lauki atrodas? vispār jau i-neta draudzenes arī ir ļoti laba lieta ;) sēžu darbā visu dienu pie kompja, uznāk brīži ka gribas papļāpāt, hops pa skeipu sazinamies, pačatojam - patīkami :)
Viesis
00000000000000 10.01.12 12:44:35
Chikai- jā,2galvas nenoliedzami var būt gudrākas par netu.Tajā kastē labi jārok,lai atrastu sev piemērotāko atbildi.
Es nesūdzos,ka nav man draudzeņu,tik atzīstos,ka ir brīži,ka to pietrūkst,jā un apzinos,ka nedraudzējos,un tam ir arī savi iemesli.
Jā, esu prasīga šajās lietās pret sevi un citiem,tā tas ir-man netīk čubināties,izlikties,darīt tāpēc,ka citi tā dara... tāda nu esmu-bet vai mainīt to-neesu pārliecināta!
Tad lūdzu ,saki,kur reālos,dziļos laukos var atrast draudzeni-pie ciemata veikala aizbraukt-tā hops un būs?

chika 09.01.12 11:33:27
Jeanette - bet reizēm divas galvas ir gudrākas par netu!! Un arī laukos var atrast draudzenes, ja pats to vēlas. :)
Viesis
00000000000000 08.01.12 17:01:28
Man sen vairs nav īstu draudzeņu,un iztieku arī tīri labi.Padomus-ja retu reizi vajag-parok-i-netā.
Dzīvojot laukos,nekādu veikalu iešana tāpat nesanāktu,lai pasēdētu kafūzī un papļāpātu-arī nekas nevar sanākt,jo cik tad uz to pilsētu brauc-1X ned. un tad arī visa ģimene-aši iepirkt paiku un viss.Vienīgā izklaide-tv, i-nets, rokdarbi,radu dzimenes! Ja godīgi-brīžam jau piegriežas būt vienai kā uz salas ,ar nebeidzamiem ikdienas darbiem,domām un nebūšanām, bet tāda nu ir dzīve! Varēja un varbūt vajadzēja savulaik ar laizt uz UK,D,vai CH dzīvot?! -Te jau tikai eksistējam !

baibba 03.01.12 14:11:17
sveikinjas.mans skaips baibba23

daninjaa86 03.01.12 12:59:01
Vai te kadreiz ar ienak? :(

daninjaa86 01.01.12 15:31:30
Esmu no Bauskas :)

chika 31.12.11 21:17:30
no kurienes tad esi Daninjaa86?? ka tevi skaipa atrast?

daninjaa86 30.12.11 11:06:51
Sveiki meitenes! Es jaunina :) sedeju darba un gruzijos, jo manas milas draudzenes visas ka vienmer aizniemtas :( sausmigi nepatikami, ka vienmer atradu vinam laiku, bet....
Tapec ja godigi, noskanojums drankigs....atvainojos par tadu pesimismu.
Vai varu piebiedroties saruna? jo ari man trukst draudzenes ar kuram varetu parunat, patrakot!
man ir 25 gadi
1 2 3 4 5 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv