Saki to šeit!

Kaut kada musha iekoda! (10)

laurinja 07.01.11 00:05:30
Sveikas! Sakshu ar to ka kopsh delinja piedzimshanas esmu majas, un nav bijusi nekada nodarbosanas arpus majas!Tapec tagad macas virsu kaut kads "makonis" - liekos pa resnu, kad virinsh jauta kur gribu atpusties es nezinu ko atbildet, kad pati domaju kadas izklaides - man nenak nekas galva!!!! Mazajam jau ir 1,4 gadini un es esmu laiakam kauc kada depresija, lai gan ceru ka ne! Ludzu palidziet ar kadu padomu!
Viesis
lama 07.01.11 09:07:46
laurinja
Prom domas par depresiju, resnumu un dusmām. Taviem vīriešiem labākā, mīlākā, utt. esi TU!
Par to ko Tev gribās darīt ārpu mājas- pamēģini noķert pirmās 3 domas, kuras "aizķeras", kad esi sev uzdevusi šo jautājumu. Pirmās ir tās, kuras Tu tiešām vielies!
Es savu izklaidi ārpus mājas (tas man nozīmē arī bez vīrieša un bērniem) "noķēru" sasprotot kādu sajūtu gribu sevī rast. Atradu! Ja gribi lai padalos uzraksti e-pastā: beauty_mk@inbox.lv

miranda 07.01.11 09:19:02
Man ir līdzīgi. :D Tāpēc rītdien vīrs mani sūta prom no mājas - iešu pie friziera un pašiverēšu pa veikaliem, lai gan naudas nav, tomēr Ls 10 atļaušos iztērēt. :) Kā? Vēl nezinu. :)

smukaa 07.01.11 12:47:59
miranda - es ieteiktu aiziet uz humpalaam;) Nu,vismaz es sapeerkos taa ka "nelabi paliek":D

miranda 07.01.11 13:14:02
smukaa, tāda arī bija mana doma. :) Kuras bodītes Tu iesaki? Tu taču esi no Rīgas, ja pareizi atceros? :)

smukaa 07.01.11 18:02:24
miranda - tavaa rajonaa zinu,ka tirdzinjaa var pa kapeikaam visaadus labumus salasiities;) Protams,jaarokas,bet..tas ir to veerts;)

miranda 07.01.11 21:43:07
Kuru tirdziņu Tu domā?

ingunaaaaa 07.01.11 22:57:54
laurinja man bija nedaudz savādāk, mans draugs ir ļoti aktīvs un pēc bērna piedzimšanas viņš nevarēja saprast, ka var izdzīvot arī bez iknedēļas tusiņiem;) es tev ieteiktu kādas regulāras kopīgas nodarbes, lai vienkāršī "izrautos" no mājas, kaut arī, ja negribās. kopīgas pastaigas, var kopā iet uz baseinu. mazais vairs nav tik mazs. aktīva atpūta pašai liks justies labāk, un pazudīs tās sliktās domas;)

laurinja 08.01.11 17:37:20
mans viirs ar ir tads aktivais, un pirms mazaa mees viss kaut ko sportojaam, bet tagad ir tads besis ka ne iisti zinu ko gribu! Piemeram, soriit domaaju sanjemties un iet uz aerobiku, bet nobremzeju un nekaa! Man laikam vajag ka kaads mani sapurina!!!!!

smukaa 09.01.11 00:54:25
miranda - ja nemaldos,tur baigi mazs tirdzinsh ir autobusu galapunktaa..tur ir vilciena sliedes netaalu..

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv