Saki to šeit!

Neziņ (4)

ingunaaaaa 09.01.11 20:36:53
nu bez runāšanas nekas labs neiznāks. vajag pašai prieks sevis izlemt, vai vispār tev šādas attiecības ir vajadzīgas. vai nu "klauvēt" pie viņa kamēr sākies veidoties kāds dialogs, vai nu nemoki ne sevi ne bērnus, ne viņu. bez strīdiem nekad nekas nemainās. domāju, ka bērni arī nebūs priecīgi redzēt nelaimīgu mammu un nervozu tēvu. lai veicas!!
Viesis
rukitepukite 09.01.11 12:16:50
Ar viņu nav iespējams ,lai kā gribētu izrunāties.Tas var aiziet līdz nežēligam strīdam un to nevēlos dēļ bērniem.

ingunaaaaa 07.01.11 23:11:23
runāt ar vīru, viņam jāzina, kas tevi uztrauc, lai paskaidro kāpēc ir tā, bet ne savādāk. varbūt tas jums tāds periods, kurš jāpārvar. no savas pieredzes varu teikt, ka vīrieti nevajag ilgstoši laizt prom no mājas, protams, ja nav cita varianta, tad neko nevar padarīt...
Viesis
rukitepukite 06.01.11 19:36:47
Noteikti ir daudz šādu stāstu un problēmu.Tik nesaprotu kā būtu pareizi rīkoties un darīt.Mēs ar vīru esam 12 gadi kopā ir divi bērni.Ar bērnu piedzimšanu esmu es visu laiku kopā un tas man ir liels gandarījums un mana laime.Tagad ir tā kad es ar bērniem esam un dzīvojam tuvāk darbam un izglītībai,bet vīrs savam.Satiekamies mēs labi ja katrās brīvdienās.Kad atbrauc viņš pie mums es vienmēr gaidu kad viņš būs noilgojies pēc bērniem un manis,bet diemžēl tas tā nav.Bērni viņam katru vakaru zvana ir reizes kad bērns ar asarām acīs noliek klausuli,jo tēvs ir sabļāvis un nepatīkamajā toni runājis,vai vienkārši nometis klausuli.Būtu laba lieta ja varētu izrunāties,bet ja es gribu izrunāties tad būs un vienmēr ir tā kad ja uzdodu kādu jautājumu,man seko pret jautajums.Mums nekad nav bijis tā kad varētu kaut ko izrunāt vai pārunat.

Jo tālāk dzīvoju jo vairāk saprotu kad man nav mīlestības un arī tas ko sauc par pieradumu.Bērni kad saslimst viņš nekad nav pajautājis vai tev ir par ko nopirkt zāles.Nav pazvanījis kā jūtas.Uz slimības lapas man vienmēr jaiet.Viņam ir darbs.Protams mazo slimošanu dēļ esmu dabūjusi aiziet no vairākiem darbiem.Jo darba devējam ir vajadzīgs darbinieks kas ir katru dienu darbā.Man diemžēl nav omītes kas pieskatītu un nevaram atļauties auklīti.

Ja kādai ir tāda pati situācija,kā jūs rikojaties vai kā ieteiktu rīkoties.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv