Saki to šeit!

Pārdomas (2)

kintijasieviesuklubslv 04.01.11 00:27:56
blackcat,

atbildot uz tavu jautājumu, manuprāt, lai mainītu nodarbošanos - vajadzīga drosme! es piekrītu teorijai, ka nekas nenotiek tāpat vien. acīmredzot, arī vienas profesijas izvēle ir bijusi personībai vajadzīga, lai kaut ko mācītos, iegūtu vai sniegtu sabiedrībai. kad tas izdarīts, tīri fiziski jūti - ir jādodas tālāk. jāmaina profesija, dzīvesvieta, vīrs... Kas nu kuram :) neuzskatu, ka tā ir iepriekšējās dzīves pamešana. drīzāk - veiksmīgs personības attīstības turpinājums.
Viesis
blackcat 03.01.11 15:21:26
Labdien,

Šodien netīši sanāca izlasīt info par sievietēm, kuras pilnībā mainījušas savu nodarbošanos, atradušas īsto dzīves aicinājumu un laimīgi darbojas jomā, kuru dievina. Prieks par viņām jau ir, un tie stāsti tādi it kā uz iedvesmojošo pusi velk (ej un dari), bet tomēr.. tajos stāstos rodas daudz jautājumu. Vismaz man. Ko es ar to vēlējos teikt? Vai man vienai šķiet, ka pamest visu būvēto, lai nodotos kaut kam savam patiesībā, ir grūtāk, nekā tas šķiet esam? Visam vajag pamatu, atspēriena punktu, bet ja tāda nav?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv