Saki to šeit!

atziņa (4)

rasas 03.01.11 12:44:53
sandija, skaisti uzrakstīts.. :)
Redz, man atkal liekas, ka viss ir attieksmes jautājums, jo bez nākotnes nav arī pagātnes... bet varu tikai piekritst skmukaa, ka "nezināmais" ir tas, kas vairāk "biedē", uztrauc..
Jebkurā gadījumā īsti šo atziņu neesmu izpratusi.. :)

sandija 03.01.11 12:30:38
Es jau sen dzīvoju tikai nākotnē. Visas domas pa priekšu vien:)

Tam ir savi plusi un savi mīnusi

Plusi dzīvojot nākotnē ir nemitīgs radošs process, jo prātā bieži vien esmu izmodelējusi visu lidz sīkumiem. Prieks par to, ka pārsvarā agrāk vai vēlāk viss notiek apmērām tā, kā esmu izštukojusi

Mīnuss - neizbaudu tagadnes mirkli. Tas ir grūtākais saprast, ka dzīvoju tieši šeit un tagad un ka laime ir TE, nevis kaut kur hipotētiskā nākotnē.

Pagātne bieži vien slēpj sāpīgus zemūdens akmeņus, tāpēc tur ne pārāk bieži peldu, taču man bija pārsteigums pašai priekš sevis ceļojums Indijā, kur man aumaļām vien nāca augšā pagātnes bērnības atmiņas un cik tās ir skaistas!!!!

Manuprāt, svarīgi integrēt sevī visus laikus - Past, Present, Future - jo tikai integrācijas procesā var aptvert to brīnumu, ko saucam par DZĪVI

smukaa 03.01.11 12:29:48
Neteiksim gan..man jau liekas,ka naakotne ir nezinjaa tiita,taapeec arii "gruutaaka"..

rasas 03.01.11 12:25:33
"The future easy because it doesn't exist..... .....but the past is painfull because it last forever." kādas ir Jūsu pārdomas par šādu atziņu? ;)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv