Saki to šeit!

attieksme (35)

mellene1985 04.01.11 11:48:48
tieshi ta cherry -atiekseme ignor,un tu vinne.
tikai pec tam vinash to pammana un sak blaut, ka man es vinu neielaidu izstaba kaut klauvejas, vnk neielaidu, tad sakas kliegshana brekshana ,un uz mani . bet es kluseju -gudraka. vakara pateicu draugam,vinsh man teica nakamo reizi ja blaus lai pasaku vina tetim un ta es ari darishu..

vienu zinu nemainis atieksmi pret mani -bus ignore.

cheery 02.01.11 15:42:23
sveikas!
1) Izturību!
2) Varbūt nevietā, bet pametīšu ideju ko darīt, lai nākamreiz neizēd jogurtiņu - citēju reklāmu no uzvelckreklu.lv ''Erlens: Mums birojā visi ir cūkas, ņem svešas mantas bez atļaujas. Ar kafijas krūzēm tas ir izteikti. Uztaisīju sev krūzīti ar uzrakstu „Sifiliss” – manējā vienmēr stāv, kur nolikta, bet pārējās – nedaudz nostāk. Tas labi, nevar jau zināt, vai tur kaut kas nevar pārlēkt no citām krūzēm uz manējo.'' :D
3) Mainīt ATTIEKSMI pašai... Man apmeklējot psihoterapeiti citā jautājumā izdevās manīt domāšanu uz "UZ MANI TAS NEATTIECAS". Tā bija no vienas puses lieliska sajūta - visu, kas notika es uztvēru ar vēsu prātu un tā, ka tas nemaz nebūtu ar mani! Apkārtējie bija šokā un es to laiku tikai smaidīju un biju ļoti mierīga.

lasma 01.01.11 23:00:16
protams esi!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:58:49
Jā. var gan. tāpēc nedrīkst čīkstēt.

es jau domāju par kādu mājas spa, esmu pelnijusi :)

lasma 01.01.11 22:46:32
dzive var but vel sliktakas lietas!
vnk katru ritu paskaties spoguli un pasakisev, cik es esmu laimiga, un cik man ir jauka dzive,un es ari esmu pievilciga-sie vardi ari tevi pacels sparnos.
mazliet sapuce sevi, kaut sevis del un vnk staro ka iekseji ta areji!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:42:42
viss kas mūs nenobeidz padara stiprākus. pēc gadiem varēšu atstatīties ar smaidu. par to ka būsim šo posmu izturējuši.

lasma 01.01.11 22:41:19
tiesi ta malacite tu esi.
bernam vajag laimigu maammu, tapat ka ari viram gribas redzet laimigu savu gimeni, tas cels vina pasapzinu, ka vins var palidzet un darit laimigu savu gimeni!
tas jus tik stiprinas un daris ari laimigu tevi un tas viss sis launais bus pagatne slikts sapnis, kuru busi jau pardzivojusi,vnk tas tev vel jaiemacas!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:38:25
JĀ! TIEŠI TĀ ARĪ DARĪŠU! man ir sava ģimene un tas ir vienīgas kas ir svarīgs. neļaušu te kaut kādiem idiotiem sabojāt sev ikdienu. bērns to nav pelnījis, ka mamma gruzās tādu ķēmu dēļ.

lasma 01.01.11 22:34:44
vnk esi vesa un dzivo savai gimenei.
uzticies viram un nestresoo lieki! virs zin ko saka un dara!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:33:00
vīrs saka lai ignorēju un neklausos ko viņš saka. lūk tas arī ir tas kas kremt - ja nu arī šoreiz vīra vecāki ir viņa pusē? vīrs gan teica, lai nesatraucos. viss būšot labi. viņš ar vecākiem par to daudz runāja, nezinu īsti ko, bet laikam arī negribu zināt. ar vīramāi man nav paveicies, bet ko tur daudz...

lasma 01.01.11 22:26:49
un ko virs tev?
svarigi ir virs un berni ne vira vecaki un radi, jo virs ir tava gimene un vina domas gan jauzklausa!
protams gruti sanaidoties ar vira vecakiem, bet ar viniem esi nolemusi savu dzivi saistit, vini ir vnk mazs paligs!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:23:24
smieklīgākais, ka man šodien parmeta, ka es būšot tā no kuras gimene no vērsīšoties, ka es esmu tā maita, kas kumosuss skaita.

lasma 01.01.11 22:19:18
zel vinu:(

lasma 01.01.11 22:19:01
vnk nogrims un tur jau nav musu vaina, nau ko uztraukties, pats bus vnk vainigs!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:18:04
kāda tiem pieaugušajiem bērniem ir dzīve? labi, tagad kad vecāki vēl ir, tikmēr zaļa dzīve, bet kā būs pēc gadiem? ko tad? uz mūsu atbalstu vairs var necerēt, pudeles brāļi gan jau arī ņems pekas pār pleciem. kur liksies?

mellene1985 01.01.11 22:16:19
piekritu tev lasma.

lasma 01.01.11 22:13:51
vinu neizmacit..mazu bernu vel var bet ne pieaugusu bernu!
Viesis
kardamons 01.01.11 22:09:31
lasma, es reiz tā darīju, pienam rakstīju virsū, ka tas ir mans un domāts priekš bērna putras. a domā - ir jēga? viņš vienkārši atvēra ledusskapi un pa taisno lej rīklē, pat nepaskatoties uz paku! es stāvēju, muti vaļā, saku vai tad neredzi kas rakstīts ka tas ir piens putrām. ]
tik norastīja plecus un viss.

lasma 01.01.11 21:56:44
sausmas, ka tadi cilveki var but...
uzrakst uz jogurta ka tavs!
Viesis
kardamons 01.01.11 21:55:12
lasma, manējā gadījumā runa ar vecākiem nederētu, jo viņiem pastarītis - izlutināts ka bail, un pat situācijā, kad apēda bērnam jogurtu, vecāki pateica ka tas ir normāli jo viņam esot gribējies. viss saruna cauri.

kā var tādus bernus izaudzināt, kas vispār robežas nesaprot nesaprotu. traki.

paldies mellene1985. es ticu, ka mums izdosies atrast to īsto attieksmi un būt laimīgām.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv