Saki to šeit!

Parunaasimies par nopietnaam teemaam? (13)

Viesis
ate 05.01.11 09:44:26
Padomā loģiski, tev ir skype sarakste - tātad var dabūt ip adresi, pēc tās jau precīzāku dzīves vietas adresi.
Tālāk pieņemsim ka puisim ir 16 gadi, tātad dzīvo pie vecākiem.
Kā jau Banderas ieteica , paņem pareizos puišus un apciemo 16 gadīgo viņa adresē, pie vecākiem. Pārējais lai paliek pēc situācijas.
Viesis
nutastur 04.01.11 22:43:59
Ja tas 16. gadus vecais puisis, ir pieskaitāms, tad viņam varētu inkriminēt Krimināllikuma 183.pantu. Viņa darbībās ir saskatāmas izspiešanas pazīmes...
*Pases kopija ir derīga tikai ar notāra apliecinājumu, tā kā nekādi kredīti uz tavu vārdu netiks ņemti.

Vērsies ar iesniegumu policijā. Viņi to puisi ātri vien pēc IP adreses atradīs.

Jautājums vai tev bija darba līgums ar to videočatu?

Viesis
ilzekaktina 04.01.11 22:17:16
tā, vispirms nomaini pasi.
tad dodies uz Drošības policiju, kur iesniedz visus lietiskos pierādījumus, kādi nu Tev ir saglabāti ( arī no darba laika, vietne, kur video bija izvietots, protams, ka Skype sarunas, ZZ atjaunošanas kods utt.).
konsultācija ar juristu arī noderētu, protams.

pie pašvaldības policijas nav jēgas doties, viņi tiešām tikai pasmīnēs. vai nu jātur pašai viņi ir ļoti īsā pavadiņā.

veiksmi! un nomaini pasi.
Ilze

pantai 30.12.10 10:46:31
Ja Tev ir saglabajusies skype saruna, tad varbut tas var noderet ka lietiskais pieradijums? ari skype profils tam dzekinam - pec ta var varbut noteikt personibu.
Viesis
sieviete92 30.12.10 02:15:45
tas siikais ir izdzeesis manu video no taa portaala.. bet tie video visticamaak ir vinam uz datora un pases dati vinam arii ir palikusi.. gruuta situaacija...

kintijasieviesuklubslv 30.12.10 00:38:29
sieviete92, šo publicējām arī kā šodienas dienas jautājumu! seko līdzi atbildēm un mūsu lasītāju ieteikumiem! bet noteikti rīkojies! neļauj sevi šantažēt!

banderoso 29.12.10 22:45:07
Jāiet gan uz policiju un jāuzraksta iesniegums un papildus jāpakonsultējas ar juristu. Čalim 16 gadiņi... varbūt izklausās ļauni, bet es tavā vietā dabūtu pāris lielākus puišus un aprunātos ar to smerdeli citā valodā, lai pelna naudu ar savu pakaļu nevis citu.

peeka 29.12.10 22:41:04
Te nav ista vieta konsultacijam.
Ej pie jurista nevis uz policiju! Policija tik pasmiesies. :(

rasas 29.12.10 22:22:00
viennozīmīgi policija, lai uzsāk kriminālprocesu par faktu, lai pārbauda.

smukaa 29.12.10 21:18:55
Policijaa vari uzrakstiit iesniegumu par shantaazhas faktu!Veelams ieguut par to puisi kaadus datus!

smukaa 29.12.10 21:17:56
iet uz policiju un rakstiit iesniegumu!
Domaaju,ka tavu video var izmantot kaa grib,ja staajoties darbaa esi parakstiijusi kaut kaadus dokumentus..diemzheel!

makvins 29.12.10 21:16:17
Iesaku konsultēties policijā,nopietni!
Viesis
sieviete92 29.12.10 20:59:24
Kaadu laiku atpakalj saaku straadaat web chataa! Lai registreetos bija jaanosuuta bildi,kuraa es turu savu pasi. Pec laicina mani apstiprinaaja, saaku straadaat.Apmekleetaaju priekshaa neizgeerbos, bet gan dejoju apakshveljaa.Peec laicina beidzu nodarboties ar sho lietu. Tagad vienaa forumaa uzraku savu video no taa web chata, kur es dejoju, bet pilniibaa neizgeerbos. Komentaaros paraadiijaas mans Vaards Uzvaards, dzimshanas dati, pat skola kuraa es maacos.. kaa arii komentaaros bija rakstiits ka vinam ir manas pases kopija. jautaajums no kurienes?Es sho puisi atradu skype, saaku ar vinu sarunaaties, paluudzu lai izdzeesh video.Tas pateica ka nedzeesiis, jo vinsh nodarbojaas ar sho video izplatiishanu, paardoshanu (kur meitenes masturbee, dejo). Izraadaas puisim kursh izplata shos video no veb chata ir 16 gadi, puisis saacis mani shantazheet pasakot nopeerc man Zelta Zivtinu pa 4.95 un es izdzeesiishu video.. Ok, nopirkshu es to krediitu vinam, izdzeesiis vinsh video, bet video jau paliks vinam uz datora. Tad vinsh man pateica taadu lietu, ka ja es vinam draudeeshu vinsh uz manu pasi panems krediitus, tad probleemas buus man..

Tagad nezinu ko man dariit, puisim ir mans video, manas pases kopija un es nezinu ko dariit? Vai kaads var man kaut ko ieteikt?

Pietam kaadaa veidaa vinsh vareeja dabuut manas pases kopiju, ja tajaa veb chataa viss paliek anoniimi un informaacija netiek nodota teeshajaam personaam..

Sanaak ka puisis tagad mani var shantazheet , njemt krediitus, veb 4ats izplata personigo informaaciju.

Nezinu ko shaadaa situaacijaa dariit.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv