Saki to šeit!

Ne pārāk sāpīgi, bet tomēr.... (23)

ingunaaaaa 28.12.10 21:22:20
Jana, varu tekt tev tikai PALDIES, ka dalies ar mums un pastāsti ko jaunu. tavi raksti tiešām ir interesanti. saņemam no tiem informāciju, ko varam pašas pielietot. ja kāds to nesaprot, tad tās ir viņa problēmas, un labāk, lai tās patur pie sevis.

smukaa 28.12.10 13:58:23
miranda - tieshi taapeec,es "izmetu" no draugiem visus,kas ir kaut kaadi mistiski pazinjas,un ir palikushi tikai radi un dazhi klasesbiedri;)

miranda 28.12.10 10:00:10
Hiperkeri, es saprotu Tavu brāli. Mēs ar vīru arī dusmojāmies uz viņa brāļa draudzeni, kad viņa bez atļaujas ielika mūsu kāzu bildes draugos. Tā ir īpaša diena, tikai mūsu (varbūt egoistiski skan)... Mēs vispār vairs neliekam nekādas bildes draugos - ne savas, ne bērna. Nepatīk citu cilvēku līšana mūsu dzīvē, vērtēšana - paskat, viņai tā pati kleita, kas iepriekšējos svētkos utt.
Viesis
sherija 27.12.10 22:36:47
Es piekrītu Sanny. Izklausās, ka kādam konkurentam kremt, ka esi uzrakstījusi ko labu par otra preci. Parasti jau PRshiki tā runā, ja kaut ko izlasa labu par konkurentu preces- domā, ka ja paši tā dara, tad citi arī. Neņem galvā. Arī man patīk Tavi raksti!

hiperkeri 27.12.10 17:59:06
c`mon! man bračka sadusmojās,ka es no fotoaparāta ielādēju bildes un draugos parādīju-es tikai nesaprotu,kāpēc jādusmojas,es to daru,jo priecājos par viņu un vina sieviņu? un bildes bija tikai oficiālas...
tā kā-cik cilvēku,tik viedokļu:)

rebeka 27.12.10 17:25:23
Man arī ir bijuši pārmetumi pat no reāli pazīstamiem cilvēkiem, par to ko un kā rakstu, bet man pat tas pie kājas, tā, ka ignorē un darbojies SK, kā esi iesākusi!!:)

ivetta 27.12.10 17:25:13
O, labs ierosinājums atei:)

sandrulish 27.12.10 17:22:07
Jana -noteikti neņem galvā šitos tekstus, mani arī ir apvainojuši un pat ne tikai viesi, bet paši tuvākie radi, kuri iebilda pret manu rakstīšanas stilu un atklātību internetā....tas viss ir pārdzīvots un aizmirsts...ignorē...";)

Tādi viesi būs vienmēr un visur..bez tā mēs neiztiksim.

hiperkeri 27.12.10 14:56:38
bāc
neņem galvā,jana!!!!
tā tik vel trūka,ka tu vispār sāktu lauzīt galvu par šitādiem viesīšu uzbraucieniem.
tu mums esi supersieviete,tā kā turpini iesākto un vienkārši nedomā par šitiem stulbumiem,kas ir absolūti bez pamata :@
KICKASS!!!
Viesis
ate 27.12.10 13:29:13
Man ieteikums SIEVIEŠU KLUBA veidotājiem, komentēt ļaut tikai reģistrētiem lietotājiem, lai SK mājas lapa tomēr būtu ar personīgu pieskaņu, nekļūtu par mēslaini nervozajiem "viesiem " - komentētājiem.

kintijasieviesuklubslv 27.12.10 11:58:59
Jana, varbūt tev noder Baibas Sipenieces Gavares teiktais - visiem visā pasaulē nekad neizpatiksi. vajag izvēlēties sev tuvākos cilvēkus, kuru viedoklis tev ir svarīgs un būtisks un tajā arī klausīties. Pērējos neņemt galvā!

Man šis viņas teikums tik ļoti iespiedies atmiņā, ka vienmēr to atceros, kad kāds ko skarbāku zem maniem rakstiem iekomentējis.

Un tiešām gaidām tavus rakstus un jaunos produktu aprakstus! Tev uz to rakstīšanu tiešām ir talants!

jana 27.12.10 10:37:43
Paldies meitenes par uzmundrinājumu!:) Pieskarties šai tēmai es vēlējos nevis tādēļ, ka viesa komentārs mani tik ļoti aizskāra, tas vairāk bija neizpratnes dēļ... kādēļ gan viņai jeb viņam šķita, ka ierindas lietotājs, kas nav profesionālis, kā es, nespētu un nevarētu uzrakstīt izsmeļošu atsauksmi par kādu produktu? TO es nesaprotu!

svente 27.12.10 09:19:16
Jana!
Nedomāju, ka būtu vērts uztraukties par šā Viesa 09.12.10 komentāru. Katrai sievietei ir kāds "hobijs"-aizraušanās. Tev ļoti patīk izmēģināt kādu krēmu, šampūnu u.c. Tas ir labi. Un apsveicami ir tas, ka Tu padalies ar pārējām meitenēm savos novērojumos. Esmu nesen SK, bet ar lielu interesi lasu Tavus rakstus. Būtu labi, ja katra no mums varētu tik smalki pastāstīt par kādu produktu, ko mēs pašas lietojam. Es jau dažus produktus esmu nopirkusi tieši iespaidojoties no SK rakstiem. Lai jau Viesis tā uzskata, jo sliktāk viņai pašai. Es nesaprotu tos cilvēkus, kas it visur meklē slikto. Priekš kam? Vai jau tā nepietiek ar visu to murgu, kas notiek valstī? Un ja arī tā ir reklāma, kas par to, Viesi. Tu tā prastu uzrakstīt? Es domāju, ka ne.
Janai novēlu - tā turpināt. Ar nepacietību gaidīšu ko jaunu.

pece 27.12.10 09:02:00
Jana,

Kļūsti nobriedusi un sāc saprast, ka nekad (diemžēl vai par laimi ;) ) nebūsi pieclatnieks, kurš patīk visiem! Drīzāk paskaties no otras puses - tavs raksts ir bijis tā vērts, lai tērētu savu laiku komantāriem!

silva9 27.12.10 08:43:06
Jana ! Ak Dievs, kādam vienkārši ir mazvērtības kompleksi ,skaudība . Es ,kura ir ļoti tālu no kosmētikas lasu ar milzīgu intresi un esmu pat gatava šo to pamēģināt vai vismaz varu padalīties ar meitu ,kurai noteikti tas ir ļoti svarīgi . Esmu pārliecināta ,kad Tu esi talantīga un tas arī varētu būt iemesls cilvēku skaudībai .Es ceru,kad turpināsi rakstīt . Es noteikti gaidīšu jaunus rakstīņus ,jo kas gan mani tumsoņu apgaismos .

jana 27.12.10 07:45:14
smukaa
Man patika par "pofig" kursiem :) :) :) kur tādus var apmeklēt? :)

banderoso 27.12.10 01:04:01
Jana neņem galva šādus komentārus, jo tādu netā ir daudz, kā jau Aranza rakstīaj šeit šādu ir ļoti maz, tapēc arī šajā portālā ir tik viegli kontaktēties un pat gribas publicēt blogus :)
Turpini rakstīt un iepriecināt mūs ar saviem kosmētikas atklājumiem, jo tavi padomi ir ļoti noderīgi es un citas meitenes lasām tos ar prieku :)

sanny 27.12.10 00:57:16
izskatās, ka kāds (konkurents?) ir pārskaities par konkrēta brenda popularizēšanu un brāziens tika arī Tev.
laikam jāmāk norobežoties no negatīviem komentāriem.
man arī patīk kā Tu raksti par kosmētikas produktiem :) un Tev ir daudz atbalstītāju :) turpini rakstīt!

smukaa 27.12.10 00:46:46
Sviests!
Jana,sanjemies!ja njemsi galvaa visu,ko anoniimie raksta,tad traka paliksi!
Man piemeeram,pie vienas vietas (atvainojos;) ),ko un,kas saka par mani,maniem rakstiem,komentaariem,jo..galvenais ir tas,ko par sevi domaaju ES PATI!;)
Iesaku iet tev "pofig"kursos:D

P.s.Un maini profesiju;)
Viesis
liiiga 27.12.10 00:08:11
Jana, Tavi raksti ir SUPER - katrs, kas mūžā kaut reizi reklāmrakstu lasījis, zina, ka Tavi raksti ir kas pavisam cits ;) Mans ieteikums - nē, lūgums - lūdzu, neņem vērā šo - un uzraksti vēl ko ;) man patiešām ĻOTI ĻOTI ĻOTI patīk Tavi raksti :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv