Saki to šeit!

Sieviete ar cigareti. (72)

Viesis
enya 02.01.11 18:03:10
Man liekas,jo vecaaka sieviete-jo pretigaak izskataas taa pipe, Pati pipeju gandriz 10 gadus lidz atmetu tiesi shaa iemesla del,ka pretiigi izskataas no malas!!! Un lielaakais miinuss- taa smaka!
Bija jau arii pozitiivi momenti, piemeram smeketaaja(am)i ir vieglaak iepazities, paprasot uguni,kaa arii ar draudzenem pie viina glaazes cigarete bija neatnemama un ljoti patikama sastavdala. Bet nu tagad lielaaka dala no mums ir atmetusi, un es ar nozeelu raugos uz 1 draudzeni,kas joprojaam ciitigi kuupina 2 mazu beernu prieksha..

smukaa 30.12.10 01:33:18
PIEKRIITU MIRANDAI:)

miranda 29.12.10 23:05:00
Manuprāt, pašai diskusijas ierosinātājai ir diezgan agresīvs un uzbrūkošs izteiksmes veids. :)
Neredzu šai diskusijai jēgu, tāpēc varbūt metam mieru un dzīvojam katra tā, kā uzskatām par labu esam. ;)

peeka 29.12.10 22:49:04
Biju smekejusi vismaz 17 gadus, apmeram 1 cigareti nedelaa un veel mazak.
Tagad esmu atmetusi jau gadu.
Gaidot bernus nekad nesmekeju.
Un, asaras riesas acis, kad redzeju grutnieces pie dzemdibu nama smekejot...

Neuzskatu, ka ir kadam tiesibas apvainot cilveku par vina atkaribam!

Varbuut te vismaz 90% no lielajam muteem ir atkariba no narkotikam, recepshu zaalem, iepirkshanaas u.t.t.

Kas Juus tadi,lai bakstitu cilvekiem acis???

Engeli? Macitaji? Sveetie?

Aizejiet nokaunieties kabatlakatinaa un aizludziet piedoshanu baznica!

Viesis
29.12.10 20:12:20
Man nez kādēļ šķiet, ka dažam labam ir nopietnas problēmas ar pašvērtējumu....

smukaa 29.12.10 19:16:41
aija16 - nevajag apvainot,ja nav ticamu argumentu;)
Taa tikai riikojas mazgadiigi skukji;)

nicoolettaa 29.12.10 18:02:05
aija, bez apvainojumiem ;)
Šeit visas esam paziņas, reizēm gluži kā māsas, ja nevari to pieņemt lūdzu necepies par to šeit-kapēc visa pasaule nesmēķē!

nicoolettaa 29.12.10 17:53:48
nju bet padomā pati :D
Kā tas var būt labi, ja lēnām nogalini pati savu organismu? kas tur tik labs un tīkams, ka tagad jākladzina ka tas ir labi...?
Tad jau labāk grauzt burkānu, vismaz veselīgi un vasarā feins iedegums. bet apdegušas plaušas ir galīgi garām un elpa laika gaitā sāk smirdēt vai Tu tīri tos zobus vai netīri :P :D

aija16 29.12.10 17:43:55
Lasot man liekas !!!Dazzas no jums ir aprobezoti cilveecinni Viena no vinnaam smukaa!!!!!!!!!!!!!

dancissmancis 29.12.10 14:52:55
Indijs...
ļoti kategoriska, aprobežota viedokļa cilvēks. Es nesmēķēju, ja kas.

smukaa 28.12.10 23:10:18
..sievietes,kas smeekjee, mazaak slimo ar kruuts veezi,bet vairaak ar plaushu un mutes veezi:D

smukaa 28.12.10 23:06:17
miranda - lai attaisnotu sevi:D

miranda 28.12.10 22:39:55
aija16, kāds ir šīs diskusijas mērķis?

aija16 28.12.10 21:28:01
Ja mees dariitu logiski visu mes butu roboti!!Eksistee jutas ,vajibas utt.Interesanti kapec pretinieces nevar atteiktie no sabloniem!!!Teiksim ir zinatniski pieradits sievietes kas smekee mazak tas ir par 53% slimo ar kruuts vezi.......palasat zinatnisku literaturu.Varu iedomaties ja butu dota valla tad ar citadi domajossiem cinitos certot galvas.Jo petiniecem nav argumentu tikai nodrastas frazes.Es teiksim visos siikumos varu paskaidrot negatiivas ietekmes un ari pozitiivaas jaa tiessi taa pozitivaas......

acisciet 27.12.10 22:43:46
Ikdienā smēķējoša sieviete manī vieš nepatiku un neizpratni - līdz šim neesmu sapratusi kādēļ to vispār ir jādara, tas ir neloģiski.

rebeka 27.12.10 10:40:43
Karmenai piekrītu par to ratiņu stumšanu un smēķēšanu, PRETĪGI. Bēt par pārējo gan var diskutēt.

Taču nav jēgas vairs šaj diskusijai, jo smēķējošās būs par un nesmēķējošās pret, nedomāju, ka ar šo foruma diskusiju, kādas viedoklis mainīsies!! :)

rasas 26.12.10 21:25:21
..eee, tad jau tās, kuras bērnus negrib, var mierīgi smēķēt, jo tāpat vairs nav "normālas" sievietes.. ;)

karmena 26.12.10 21:24:03
Manuprāt, sievietei nepienāktos smēķēt kaut vai vien tā iemesla dēļ, ka sievietei ir jādzemdē bērni. Nesmēķēju un neredzu tam vajadzību. Kādreiz padsmit gados pamēģināju papīpēt, jo visi draugi to apkārt darīja, bet man neiepatikās un tā arī nekad neesmu ilgstoši smēķējusi. Tagad bieži no draugiem dzirdu komentārus, ka es esot laimīga, ka man nav tādas atkarības. Redzu kā manas draudzenes cenšas atmest, bet nevar.
Sieviete ar cigareti?- Nu, nav tajā nekā skaista, ne eleganta. Esmu runājusi par šo tēmu ar saviem draugiem un pat smēķējošie vīrieši lielākā daļa nevēlas, lai viņu darudzenes smēķētu.
Uz ko es tiešām mierīgi nevaru noskatīties, ir sievietes, kuras stumj bērnu ratiņus un kūpina kā skursteņi. Tā vien gribas pieiet klāt un pateikt dažus skaļus vārdus. Nu, kā tā var- indēt pati savu bērnu- pretīgi! Var jau teikt, ka katras pašas sievietes izvēle ir smēķēt vai nē, bet bērnam netiek dota šāda izvēle...

miranda 26.12.10 21:05:21
Smukaa :D :D :D

smukaa 26.12.10 20:18:04
indijs - es laikam tevi miilu;)
1 2 3 4 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv