Saki to šeit!

Iegādāties jaunu vai pārvilkt? (10)

Viesis
janis777 14.02.13 08:54:51
Nekādā gadījumā neiesaku savu mēbeļu remontam vai dīvāna pārvilkšanai izmantot Loreans jeb SirsninaL pakalpojumus. Murgs un piekrāpšana garantēta.

Jau no paša sākuma pārstāvis vārījās kā putras katls, bet neko konkrētu tā arī nevar pateikt. Pat pēc dīvāna aizvešanas nevar nosaukt pat aptuvenu pakalpojuma cenu. Tikai pēc vairākkārtēja pieprasījuma- cik tas maksās- kaut ko negribīgi pār lūpām izdod!

Bet pašas lielākas problēmas sākas, kad dīvāns ir nodots remontam- tad laika nav, tad materiāli veikalā neesot bla.. blaa..

Beigās kad saņemu stūra dīvānu- izrādās auduma raksts divām stūra dīvāna daļām salikts šķērsām. Kad zvanu, kas par lietu! Šis tik gudri sāk borēt, ka tā ir jābūt, ka redz viņš jau sen taisot. Pat ignorējot to ka veikala auduma raksts bija vienā virzienā!

Pēc divām nedēļām redzu, ka dīvāna vidū sāk parādīties tāda kā šuve un krokojums- izrādās kokosa slānis stiķēts no divām daļām un līdz ar to plakne vairs nav viena vesela, bet sāk deformēties.


Plus par maksāšanu, kad prasu čeku- tad redz PVN nākšot klāt. Riktīgs krāpnieks. Pati darbnīca vispār nekāda- viss aizkrauts ar veciem matračiem, pa kuriem kaķi dzīvo.

Tā, ka ir vērts paskatīties kādu citu firmu, ja ir vajadzīgs remonts.
 
rozhuks 15.10.10 19:41:57
Mēs paši pārvilkām dīvānu un es pat palīdzēju tapsēt-ļoti viegli viss izdarāms!!!
Viesis
lauriite 15.10.10 12:34:51
Paldies!
Viesis
lily 14.10.10 21:29:07
Es izmantoju IU L.Sirsniņa pakapojumus. Šķita diezgan pieredzējuši sava amata meistari. Vienīgais, kas mani reizēm nokaitināja - kontaktpersonas pļāpīgums, kas iekavē visus darbus... ;) Bet kopumā ar viņu paveikto esam apmierināti.
Vari papētīt uzņēmuma mājaslapu www.lsirsnina.lv, tur atradīsi arī kontakttelefonu.
Viesis
lauriite 14.10.10 19:23:01
lily?!
Tev ir kāds telefona Nr.? Vai zini kādu kantori?
Patreiz, izskatot auduma piedāvājumus un,ņemot vērā stūra dīvāna izmērus un detaļu daudzumu, liekas tomēr sanāks izdevīgāk pirkt jaunu. Bet nu gribas tomēr izskatīt arī variantu, ja pārvelk...Esmu dzirdējusi,ka meistars var pārvilkt arī netransportējot nekur to dīvānu un veikt visu uz vietas...
Viesis
lily 14.10.10 00:15:28
Meistari parasti paši atbrauc un uztaisa tāmi, tad var izlemt, vai izmaksas apmierina vai nē. Vienīgi, ja neveic pasūtījumu, tad par tāmēšanu varētu būt jāmaksā kādi 10 Ls. Transportēšanu arī parasti nodrošina par nelielu samaksu.
Mēs vasarā pārvilkām nolietojušos ādas dīvānu. Sanāca lētāk nekā pirkt jaunu.
Viesis
zaza 13.10.10 21:12:15
Pārvilkt.
 
tina 13.10.10 10:32:59
mēs paši pārvilkām izvelkamos krēslus, bet to konstrukcija nebija sarežģīta un tapsēšanu jaunu nevajadzēja. Tas jau pašam labāk zināms, cik ļoti tā mebele ir mīļa, iederas interjerā utt. un tad saprast par tām naudām. Tagad jau ir iespējams atrast dažādus dīvānus par samērīgām cenām, šitas uzpūstais mēbeļu burbulis ar jau pārplīsis, ja neiedomājas pa super/truper veikaliem iet skatīties.
 
makvins 13.10.10 10:14:47
Vajag sarēķināt izmaksas audumam un tapsēšanai un paskatīt cik maksā jauns dīvāns ,kurš patīk.Tad salīdzinot varēsi redzēt kas izdevīgāk. Pati pārdevu savu veco stūra dīvānu cilvēkiem,kuri to dīvānu pārvilka ar citu audumu (drēbi pirka lietotajos un par tapsēšanu nemaksāja,jo tēvs mācēja tapsēt).
Viesis
lauriite 13.10.10 09:46:41
Ko Jūs ieteiktu pārvilkt stūra dīvānu (auguma) vai iegādāties jaunu? Varbūt ir Jums kāda pieredze ar šo? Pārvilkšanai gan ir daudz mīnusu, jādomā par aiztransportēšanu un attransportēšanu, audumu izvēle...Varbūt ir iespējas,ka meistars atbrauc uz mājām?Beigās noteikti,ka cipars lielāks sanāk, nekā nopirt jaunu.Kāda ir Jūsu pieredze un domas?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv