Saki to šeit!

Kaķis dzīvoklī! (15)

vinettagirl 19.08.10 16:37:33
gan tad, kad dzīvoju pie vecākiem, gan tagad dažādu iemeslu dēļ - mājās atkal ir kaķis - vienīgais, kurš jebkad ir bijis - nu, jau vairāk kā 18 gadus vecs runcis :)
kastrēts - tāpēc teritorijas iezīmēšana nenotiek. ja ir laba smiltiņa, tad arī viss OK. ja māju pietiekoši bieži tīra, tad smakas nav. attārpošanu veicu vismaz ik pēc pusgada, tāpēc nekādu "brīnumu" nav bijis. VIENĪGAIS, kas tracina - spalvas, spalvas, spalvas...
bet esmu no cilvēkiem, kurš uzskata, ka ir forši, ja mājās ir dzīvnieciņš :)*

makvins 18.08.10 21:40:54
Tolaik dzīvoju 1st.un kaķis gāja ārā.
Viesis
spaara 18.08.10 16:46:07
Man ir no jūrskolas izglābts lauku kaķis, bet, tā kā viņš no mazām dienām dzīvo dzīvoklī, nekādu problēmu nav ne ar tārpiem, ne citām netīrībām, ne veselības problēmām, ja neskaita nožaušanos no palodzes uz trotuāra, bet arī tas jūtamas sekas neatstāja. šķirnes kaķis noteikti būs uzvedībā mierīgāks, bet var būt ne tik izturīgs kā laucinieks :)
Viesis
liiiga 18.08.10 16:34:35
Amilo, ir tāda mājas lapiņa www.e-cats.lv - tur daudz interesanta un vajadzīga, un tur - pēc manā nojausmām - vairāk "britāņi" tusē :) sarunas gan pārsvarā krieviski, bet ir riktīgi labs :)

banderoso 18.08.10 09:34:54
Es kaķi gribu jau vairākus gadus, bet puisis bija pret. Nu ar kaķi tāpat kā ar mazu bērnu vajag daudz uzmanības, labu pārtiku un regulāras ārsta apskates. Par tiem tārpiem - vai jūs dzīvojat privātmājā? Dīvaini, ka istabas kaķim kaut kas tāds :( Domāju, ka nenožēlošu, man laukos ir 4 kaķi, katrs ar savu raksturu, bet nbeviens nav agresīvs. Domaju ņmet britu kaķi un tie pēc dabas jau ir miermīlīgi :)
Viesis
liiiga 18.08.10 08:45:42
Makvins, Tu dzīvo privātmājā, vai ne?

makvins 17.08.10 22:06:44
Labāk simts reizes padomā pirms iegādājies kaķi.Mans pēdējais dzīvnieks-kaķene atsita riebumu uz kaķu dzimumu uz ilgiem laikiem.Kaķene bija reti nejauka. Viņa skrāpēja manam mazajam,cik reizes tikai par mata tiesu actiņas neizskrāpēja un pats briesmīgākais-viņu nekādi neizdevās attārpot.ik pa laikam dzīvoklī uz grīdas atradu pa kādam tārpam un pēdējo reizi cērmju kušķi!!!!!Tas pielika visam punktu,lai cik tas briesmīgi būtu,bet ja man jāizvēlas bērni vai tārpains kaķis,tad izvēle krita par labu bērniem un no kaķa mēs šķīrāmies.
Kad atceros kā es berzu dzīvokli pēc kārtējā,,atraduma,, brrrr....
Bet jāizvēlas protams Tev un ja izvēlēsies minci,tad novēlu ,lai kaķis būtu ar labu raksturu.Man iepriekš bija 3 superīgi runči,kurus es burtiski dievināju,bet likteņa ironija-neviens no viņiem ilgāk par gadu pie mums nenodzīvoja.Pirmais mans mīlulis pazuda...pārējos divus sabrauca....Njā...
Viesis
liiiga 17.08.10 15:59:26
Hmm, tik sāpīgas pieredzes ar dzīvniekiem man gan nekad nav bijis kā Rebekai - patiešām žēl dzirdēt.
Protams, kastīte jātīra, normālas smiltiņas jāpērk uttt.. Man šķiet - 16 gadi - tā ir kā saimnieka ēna - puse mūža kopā - WOW!!!

rebeka 17.08.10 14:18:35
Es no savas pieredzes saku, man vairs kaķis dzīvokli nekad nebūs, vienmēr visur spalvas, un pats pretīgākais,v ienmer maja smird kad atnāk majas, pirmais ko dari tīri sūdus, pretīgi nakt mājās, jo tu zini kad at5versi durvis kaut kas būs sastrādats, man ir vecs 16 gadīgs, kaķis, un kad sīs noliks karoti,, tad jauns man nebūs, vismaz kamer dzīvosu dzīvoklī.
Viesis
liiiga 16.08.10 11:36:42
Jā, kā es piekrītu Spaarai - kaķis ātri iemācās ...visādas lietas :) Mana iemācījās atnest pelīti, ja es to aizmetu ...iemācījās, ka sienas dīrāt ir ok, jo tad, kad viņu paņēmām, bija remonts, un ar prieku to ļāvām darīt...nav variantu atradināt no sienām, nav ;)
Jā, mana mince ir sterilizēta/ aizvedām pie ārsta, kad bija gadu veca - vispār manā atmiņā šī operācija palikusi kā murgs ... varbūt ārsti nebija ok, jo dzija lēni, slikti ...vispār, vēl tagad jūtos vainīga par šo. Tikai pavisam nesen mince sāka ļaut viņai paglāstīt vēderiņu ...domāju, ka tas viss operācijas dēļ. Taču esmu redzējusi ļoti izdevušos ārsta darbus, tā ka šis solis arī ir pārdzīvojams. Piekrītu Spaarai - spalvas ir visur, drēbes jātīra katru rītu, bet pluss - pēc kāda laika cilvēks pierod un uztver to kā normu ;)
Viesis
spaara 16.08.10 11:09:06
Man jau 8 gadus ir melns, garspalvains runcis, kastrēts, protams, jo kaķim es varu piedot visu, izņemot teritorijas iezīmēšanu :) kaķēns tika kastrēts 7 mēnešu vecumā un pēc smakas nejūtu, ka mājās būtu kaķis, jo arī runcis var būt tīrīgs un kārtīgs.
Istabas kaķa mīnuss ir spalvas - tās ir visur, pat ledusskapī :) tādēļ apbruņojies ar pacietību un labu spalvu savācēju. Arī nadziņu asināšanai vajag sagatavoties - ja mazam ierādīsi vietu, kur asināt nadziņus, varbūt izdosies pasargāt tapetes un mēbeles :)
Un vēl - no paša sākuma ierādi kaķim robežas, piemēram, ja esi nolēmusi neņemt kaķi gultā, tad nedari to jau pašā sākumā, jo kaķis ātri apgūst visādus stiķus un niķus un pārmācīt vēlāk ir diezgan grūti.
Lai veicas Tev un Tavam kaķītim! :)

banderoso 16.08.10 08:58:01
Vel jautājumiņš, liiga - vai tava kaķenīte ir sterilizēta?

banderoso 16.08.10 08:57:26
Paldies tev liiiga :)
Viesis
liiiga 16.08.10 08:22:31
Sveika ;) man ir kaķene - nu jau 2 gadus veca dāmiņa (bet tikko gribēju rakstīt 3 - tik ilgi, šķiet, esam jau kopā). Es neesmu liela teorijas zinātāja, bet no prakses varu teikt - viss atkarīgs no mīluļa dabas - tā ir kā lotereja ;) Mana ir - izvēlīga (ēd tikai 2 DĀRGĀS sausās barības, svaigu liellopa gabaliņu no mūsu tirdziņa - tas ietekmē maciņu:)), prasīga (kā reiz izvēlējās mani par saimnieci, tā tagad arī čīkst pie mana krēsla, nevis drauga, lai eju ēdamo ielikt), bailīga (ārā iznest nav iespējams - histērija) - bet arī ļoti gudra, rotaļīga, mans mazais stresa ATŅĒMĒJS :)
Piekrītu - kaķenes ir tīrīgākas. Papildus Tev jārēķinās, ka var būt ekstra vešanas pie vetārsta (manai bija slima actiņa), vajadzēs māju, pilnu pelīšu - UN DAUDZ TAVU UZMANĪBU. bet viņa Tev dos daudz vairāk, tici ;)
P.S. - puiši jau saka, ka šāds solis ir pirmais pirms b...a ;)

banderoso 15.08.10 20:45:24
Čaviņa! Beidzot esmu pierunājusi savu puisi paņemt dzīvoklī kaķīti :) Ar ko man būtu jārēķinās bez regulāras ēdināšanas, kastītes tīrīšanas un vešanas pie veterinārārsta? Kas jums ir mājās kaķene vai runcis?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv