Saki to šeit!

kā jūsu istabas puķes jūtas centrālapkures siltumā? (8)

Viesis
esmeita 29.10.12 08:27:04
Ar dracenu man arī "neiet", bija trīs dažādu lielumu dracenas vienā podā - zemāko nograuza kaķis, vidējā novīta, lielākā ar apkaltušām lapām un 1/3 no kupluma, ja salīdzina kāda tā bija pirms mēneša, kad nopirku MAXIMA pa lēto.. Dzīvoklī max 18grādi, lapas kalst nezinu no kā.
Orhidejas joprojām burvīgi zied, ziemassvētku kaktusi ar lieliem pumpuriem - gribētu, lai tie tiešām zied pa ZS, bet diez vai šie tik ilgi vēl cietīsies.
Pārējie "laksti" arī raženi aug.

nosiguldas 26.10.12 13:46:27
man mājās ir divi kaķi un neviens pat nemēģina augu aiztikt. Vienkārši augi nav tev, ja tie patīk atliek laika gan apliet gan vienkārši acis papriecēt

mia 25.10.12 19:06:10
Par laimi, nokalst un nomirst... Es sev NEKAD pati neesmu pirkusi istabas augus, bet cilvēki labu gribēdami, man tos dāvina svētkos! Tad nu arī ir saprotams iznākums, augi nokalst, jo nav man laika tos apliet, neatceros tos apliet un, ja mājās ir mājdzīvnieks, tad arī tas uzdarbojās.

nosiguldas 25.10.12 16:44:07
uz radiātora liec spalju dvieli vai trauciņus ar ūdeni
Viesis
tenisone 25.10.12 16:39:55
nosiguldas.Par to miera periodu zinu,bet pie mums kurina tā,ka 25 grādi+.Nudien nezinu kā to realizēt,pagrabā vēl siltāks

nosiguldas 25.10.12 16:14:14
tenisone, klīvijai nepieciešams miera periods, pie centrālapkures puķes jāapsmidzina

nicoolettaa 25.10.12 15:45:49
manas sešas orhidejas turpina skaisti ziedēt(mitrumu uzturu) un laist ārā jaunos kātus, kā arī veco kātu galā sāk audzināt jaunus pumpurus un pagarina kātu. papardei nekādas vainas... un divām citām puķēm kurām nosaukumu nezinu arī, sirsnīgi tuprina augt. sanpaulija joprojām saņemās :)
Viss ok, neietekmē apkure :)
Viesis
tenisone 25.10.12 14:04:44
Man dracēnas lapu gali kalst,gribu to ieaudzēt no jauna-nogriezu galotnītes un ieliku ūdenī.Ka labi pārziemināt klīviju-lai nakamā sezonā labi zied

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv