Saki to šeit!

apavu uzglabāšana starp sezonām (5)

Viesis
tenisone 24.10.12 12:10:42
Vakar rīta radio raidījumā runāja par apaviem,meistars Burkēvics teica ,ka apavus nevajag uzglabāt kastītēs un polietilena maisos,par maisiem skaidrs-neelpo,bet apavus gllabāt kastītēs man liekas ērti-nu protams sausus un tīrus apavus-sīkāki paskaidrojumi nebija,patreiz ir pēdējais brīdis ieziemot vasaras apavus.Kā darat Jūs?Tik daudz plauktinu man nav,un tajos apavi noput.Ja tas bija domāts kā nepietiekama ventilācija-varbūt kastītes vākā kādus caurumus taisīt?Telpa,kur glabāju apavus-sausa,silta
Viesis
kiwwi 24.10.12 12:59:38
Es arī apavus uzglabāju kastēs un nav ne vainas!!!

noelle 25.10.12 09:38:46
Vienmēr esmu apavus glabājusi kastēs un neesmu sūdzējusies par to kalpošanas ilgumu... grūti teikt, kur iemesls tam, ka tos nedrīkstot glabāt kastēs, jo tajās parasti ir arī "ventilācijas" caurumiņi... var jau uztaisīt papildus vel kādu caurumu...

hiperkeri 25.10.12 11:58:44
Ja jau pat veikalos visus apavus uzglabā kastēs,šķiet,ka tas jau ir parametrs,pēc kā tiekties..specializētajos apavu veikalos jau nu vajadzētu zināt par apavu uzglabāšanu un kopšanu..

pece 25.10.12 12:47:47
Varbūt doma bija, ka nevajag uzglabāt plastmasas kastēs un nevajag visus sabērt vienā kastē?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv