Saki to šeit!

Trauku mazgājamais līdzeklis (7)

miranda 04.06.10 15:05:20
Jā, es arī grēkoju. :) Mazgāju zem tekoša ūdens, tā ērtāk un ātrāk. Varbūt ir vērts saņemties taupīšanas nolūkos? :D

pece 04.06.10 15:03:26
Šķita, ka kārtīgi nenomazgājas trauki.

Vispār jau pati grēkoju un amzgāju traukus zem tekošas strūklas, bet pareizi būtu mazgāt bļodā ar trauku līdzekli un skalot lielākā ūdens daudzumā (lielākā bļodā), i kārtīgāk nomazgātu un noskalotu, i mazāk ūdeni patēretu. Ja trauki nav taukaini, mazgāju vienkārši ar karstu ūdeni.

miranda 04.06.10 14:44:41
Pece, kāpēc Frosch Tev nepatīk?

miranda 04.06.10 14:33:12
Es ne tik ļoti par vidi satraucos kā par savu un mīļo veselību. Negribas, lai uz traukiem un rokām paliek kaitīgas vielas, kā arī negribas elpot izgarojumus, kas rodas mazgājot traukus karstā ūdenī. :) Paldies! :)

pece 04.06.10 14:13:10
Ja gribi vūt "zaļa", tad vari pirkt šādus trauku līdzekļus: Sonett, Zilgme, Ecover, Zoluška, Amway, Corn Star, Ream Cleancare, Safo, Neutral, Sodasan, Mairi, Bis, LDC, Frosh, Pur balsam, LV, Surcare, Klar Eco, MiniRisk, Ream ultra plus, Faith in nature.
http://www.zb-zeme.lv/zalais-celvedis/tirisanas-lidzekli

Lielveikalos ir noteikti sastopami Zilgme, Neutral, Frosh, Pur balsam, Mini Risk.

pece 04.06.10 13:45:59
Lielveikalos ir Frosh, bet man ne pārāk tīk. Var zilgmi lietot, kas arī skaitās relatīvi videi draudzīgs.

miranda 04.06.10 13:20:58
Kurš varētu būt vismazāk kaitīgais trauku mazgājamis līdzeklis no lielveikalos nopērkamajiem, neskatoties uz ekoproduktiem? Līdz šim mazgāju ar Fairy, bet gribas pamainīt.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv