Saki to šeit!

Nemaz ne sievišķīgs jautājums,drīzāk jau mātišķs (7)

Viesis
ilzele81 28.05.10 11:42:45
Tina:
Nu, es gan tā nedomāju.
Neuzskatu, ka apdāvināt audzīti un "nopirkt labo attieksmi" ir kaut kas uh un ah. Tā tak visi dara.
Nebiju jau ar domājusi par milzīgām dāvanām - kafija, končas. Elementāri...

tina 28.05.10 11:31:21
kas tad tie par līdzekļiem? pēc tam tu sūkstīsies, ka nākas dažādos svētkos maksāt nepamatotas dāvanas audzītēm un auklītēm?
Viesis
ilzele81 24.05.10 07:07:57
Pati noskaidroju, ka, ja grib saglabāt rindu citos dārziņos jāraksta individuāls pieteikums.
Runājot par b/d Cielaviņa - esmu jau mierīga un noskaidroju, ka tur viss ir tiešām, kā PECE raksta, atkarīgs no audzinātājas un auklītes.Bet nu mūsdienās jau ir visvisādi līdzekļi, lai attieksme būtu laba ;)
Paldies, dāmas!

pece 21.05.10 16:38:38
Arī pēc esošās kārtības, zūd vieta pirmajā rindā, ja atsaki iet b/d, tur, kur piedāvā vietu.

Es gan teiktu, ka nav sliktu un labi b/d, jo pa lielam 90% viss ir audzinātāju un auklīšu ziņā. Atkaībā no tām viss ar grupiņā notiksies.

inguce 21.05.10 16:03:47
pēc jaunās sistēmas automātiski zudīs rinda citos dārziņos, ja sāks iet vienā no izvēlētajem

vitaerina 21.05.10 15:56:12
ilzele!
Sveika!-kas tieshi Tev nepatiik shaja Cielavinjaa?kaadas atsauksmes?tad vajadzeja atteikt shaja cielavinjaa rindu,lai citiem ir doa iespeeja tikt daarzinjaa....
Viesis
ilzele81 21.05.10 15:49:52
Labdien!
Saprotu, ka šis nav gluži jautājiens par sieviešu lietām un smukumu, bet nu, kas gan cits sievieti dara skaistu, ja ne stabila nervu sistēma....;)
Mīļās, jaukās māmiņas, kuras savus bērniņus ved vai ir vedušas uz Imantas bērnudārzu Cielaviņa, lūdzu padalieties savā pieredzē.
Mums pienākusi rinda šajā dārziņa, jāsāk vest no septembra. Diemžēl neko diži labu par šo dārziņu neesmu dzirdējusi, lai gan jāsaka, ka arī neko konkrētu un ar faktiem pierādāmu. Atsauksmes dalās 50:50. Tā kā stāvam rindā vēl 2os dārziņos, kuros šogad izskatās, ka netiekam, tad īsti nesaprotu, ko darīt. Vai uzteikt Cielaviņai un gaidīt tik ļoti cerēto rindu Laismiņā? Esmu tuvu izmisumam, jo gribas tak savam bērnam to labāko!
Kā tur īsti ir? Līdz ko mans bērns tiek vienā dārziņā, tā viņš automātiski izkrīt no citām dārziņu rindām????? Vai ar es varu pietaupīt teiksim vienu dārziņu, tā sakot, ja nu kas?
Paldies jau iepriekš!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv