Saki to šeit!

Norwex produkcija (4)

pece 10.05.10 11:02:04
Zviedru ražojumu diez vai ir vērts dēvēt par pakaļdarinājumu .... Ir sastopami arī vaču firmu ražojumi. Un ir lētuči iekš drogām, kas lielākā daļa īsti nekalpo nekam.
Tā ka nemet nu visus pār vienu kārti!

Man ir ko salīdzināt - ir šis tas no norvex, ko lietoju jau gadiem, ir šis tas no vācu un šis tas no zviedru firmu ražojumiem - arī kalpo godam. Bez tam, kas man tīk attiecībā uz zviedru produkciju - aizeju uz bodi tērbatas ielā un visu izčamdu/apskatos, savukārt norvex tomēr lai izčamdītu ir jārīko prezentācija un citādi jākavē laiks, jāskaņo laiks.....
Viesis
lellllite 10.05.10 10:51:05
Gribeetu jau loti piekrist, jo saakotneeji norwex tiessaam skiet daargs. Bet vai zini, cik ilgi kalpo ssie pakaldarinaajumi? Pameeggini, bet noteikti ne tik ilgi un ne tik kvalitatiivi kaa norwex, jo 2 gadi ir kaa minimums :) Negribu Tevi paarliecinaat, vienkaarssi pati esmu tik daudz eksperimenteejusi, un beidzot esmu nonaakusi laimiigo maajsaimnieccu risinaajumaa :)

pece 10.05.10 09:25:39
Norvexam nav ne vainas, tomēr gribu teikt, ka mikrošķiedras izstrādājumus ne sliktākus kā norvex var iegādāties arī citur!
Viesis
lellllite 09.05.10 23:35:27
Cau,meitenes,esmu atklaajusi fantastisku maajas uzkopssanas produkciju -Norwex. Tas nav TV Shop, bet gan pasaulee atziitaakaas lupatinjas,kas nez jebkaadas papildus kkiimijas ideaali notiira stiklus, spogulus,mazgaa griidu, traukus utt. Meitenes!Ir taa veerts miileet savas rokas, savu maajuun baudiit, cik aatri un efektiivi , un galvenais ekologgiski Tava maaja tiek uzpuceeta :) Ja veelies izbaudiit to,raksti man: anete.vikmane@gmail.com Biezzi var dabuut daavaninjas un lieliskas atlaides!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv