Saki to šeit!

PALĪGĀ! Orhidejgrauži!! (6)

nosiguldas 05.04.12 09:10:22
man parasti izdodas ar to tikt galā bez ķīmijas, bet vajag pacietību un jāseko augam līdz kā mazam bērniņam, reizi nedēļā šī procedūra jāatkārto 2-3 reizes.

bovariijaunkundze 04.04.12 15:40:56
Jautājums par ziedpumpuriem vēl aktuāls, pārējais pagaidām atbildēts - krustu šķērsu izstaigājos pa Googli, salasījos un saskatījos tās šausmas, cerams, ka man izdosies ar šņabi tos mūdžus izsvēpēt, ja ne, būs jāķīmiķojas. Bet ko darīt.

bovariijaunkundze 04.04.12 13:18:28
Ārprāts! Kā un no kā tādi briesmoņi pēkšņi varēja uzrasties? Parādījās tikai ziemā, lai gan viena orhideja man jau teju divus gadus, otra kādu pusgadu.
Paldies par padomiem, jau šovakar pat iešu karagājienā pret tām radībām, bet vai tiešām ziedpumpuri jānogriež? Vienai taisni tāds smuks zariņš ar četriem pumpuriņiem izlīdis, tik žēl...

nosiguldas 04.04.12 11:48:19
Apsveicu, tās ir bruņutis, vispirms apsien puķu podiņu ar celefāna maisiņu, lai augsne neizmirkst, tad ar siltu ūdeni nomazgā katru lapiņu un tikai pēctam atšķaidi spirtu vai degvīnu un ar vatīti notīri visas lapiņas, ja ir ziedpumpuri tie būs jānogriež.

cerite 03.04.12 20:14:37
Pasmidzini ar šnabi/ne spirtu/

bovariijaunkundze 03.04.12 17:17:04
Sveikas, dāmas! Vēlos lūgt padomus par orhideju kopšanu, jo manas mīļās ir apsēdis kaut kas briesmīgs. :( Sākumā likās, ka tas ir pelējums - tāda bāli zaļgana pūciņa, bet tad izrādījās, ka tie ir mazi, mazi bāli zaļgani radījumi ar ūsām un kājiņām, kuri ieparazitējas katrā vietā, kur grib veidoties jauns dzinums un, ja nepaspēj, tad sametas arī uz jau degunus izbāzušiem dzinumiem. Kā lai tos nomušīju? Goda vārds, gandrīz uz pinkšķi velk. Visu laiku mēģināju tos briesmoņus vienkārši noslaucīt ar slapju lupatiņu, bet vairs nespēju - saradies melnais tūkstotis, turklāt lapas orhidejām arī palikušas lipīgas. Bet šīs tik, nabadzītes, cenšas un cenšas iepriecināt ar jauniem dzinumiem. Ļoti gaidīšu kādu padomu!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv