Saki to šeit!

Mājsaimniecesikdiena!? (16)

Viesis
bizite 10.03.12 14:22:59
anita052, man pazuda tavas koordinātes. Ja atceries saruna bija par Amway veļas pulveri un iestāšanos. Mana e-pasta adrese austrina11@inbox.lv.
Viesis
nikolia 27.02.12 17:03:49
Es savā ziņa esmu mājsaimniece, bet man tas patīk, dzīvoju salīdzinoši lielā pilsētā, tā kā, varu arī kaut kur izskriet, ja ļoti vēlos.
Cenšos savas dienas ritmus pamainīt, lai nav visu laiku viens un tas pats.
Viesis
anita052 27.02.12 16:08:29
Atvainojos par iejaukšanos Jūsu diskusijā, bet vēlos padalīties arī savos mājaimnieces garajos gados.Piedzima dēls un pēc dekrēta atvaļinājuma atgriesties darbā nebija iespējams, saimnieks pateca- izvēlies darbs vai mājas , pienācas izvēlēties mājas , jo dēls piedzima ar patalogiju- gūžas mežgijums , par laimi ar šo probl u emu tiku galā , sākām staigāt divus mēnešus vēlāk kā citi bērni - tikai palika problēma - plakanā pēda, bet tas ir nekas traks salīdzinot ar visu pārciesto.
Es nosēdēju mājas garus deviņus gadus-tā vēlējos mainīt savu dzīves veidu - nekas nesanāca , dzīvoju mazpilsētā un darba nav. Pienācas audzēt kartupeļus un citus dārzeņus ,tad sāku nodarboties arī ar kazu audzēšanu sākas reāls ienākums, kaut gan darba ir daudz. Ļoti daudz strādājot sākas nesaskaņas ģimenē- ar savu kungu. Palika greizsidīgs ( uz kazām) ka es maz laika esmu mājas- varat iedomāties. Tapēc nepieradiniet iesaku savus kungus ar savu klātbutni visu laiku mājās . Viņiem ātri iepatīkas ka viss ir pienests un padots- pēc tam ne katrs saprot kad pienāk laiks mainīt dzīves ritmu un sākas nesaskaņas Neuzkāpiet uz mana grābekļa- plānojat kundzes uzmanīgi savu ikdienu. Vēlāk man gāja vel jautrāk , pastāstīšu vēlāk.

sniedzins24 25.02.12 17:32:04
Wildflower- man lauki ir Valmieras rajons, Mazsalaca.

wildflower 25.02.12 00:06:48
Sniedzins 24 kura puse tavi dzilie lauki,man lauku maja ari uzigaunijas robezas Aluksnes rajona,nu jau diemzel ka vecmammite nomira ta tur neviens vairs nedzivo.

annete 24.02.12 20:04:16
Pie Igaunijas robežas - taaalu no manis :)

sniedzins24 24.02.12 18:14:42
Annete- es esmu pie Igaunijas rozbežas :)
nav vel siltumnīca gatava, bet nevaru sagaidīt kad būs gatava :) jo jaa, arī jūtu ka uz palodzes vietas visam nepietiks :(

annete 24.02.12 16:07:31
Sniedzins24 - Tu raksti, ka dzīvo dziļos laukos? Kurā pusē tas ir? Varbūt esam kaimiņienes :D

Protams, savā mājā gribēsies visu ko pielabot, uzlabot, parevidēt, mainīt vietām, plānot ... Tas ir forši! ;)

Ja vēl siltumnīca nav gatava, tad varbūt padomā par materiāliem. Iesaku nevis plēves siltumnīcu, bet gan polikarbonāta siltumnīcu. Kad sāks spīdēt vairāk saulīte tad ar visiem stādiem es "pārcelšos" uz siltumnīcu un varēšu atbrīvot palodzes.

Jā, arī es gaidu ātrāk pavasari, siltumu, lai dienas lielāko daļu varētu pa lauku šiverēties.

sniedzins24 24.02.12 10:33:11
Anete- laikam tikai maija sakuma parvaksimies. es jau nevaru sagaidit kad tas bridis pienaks. jo j es butu tagad sava maja, tad man butu daudz ko darit.

es jau ari esmu izdomajusi ko stadisu (sogad pirmo reizi darzs un sava siltumnica, mans sapnis) jau sadigusi paprika, petunijas, driz jau jabut puraviem. jau uzzimeju siltumnicu, izrekinaju cik daudz pleves vajag nopirkt. un gaidu jau kad varesu set tomatus utt.

es jau ari daudz laika pavadu pie datora, ka skiet ka vira vecaki jau doma ka to vien daru ka sezu pie neta.
ari adu, tamboreju utt. piem tagad adu meitai pavasara cepuri, jo veikala pa 6 ls necelas roku pirkt. pirms tam viram uzadiju zekes.
gaidu kad nokusis sniegs. :)

annete 24.02.12 09:50:25
Esmu mājsaimniece un ikdienā ar Dēlēnu dzīvojos pa māju. Ir privātmāja ar lielu teritoriju, tāpēc darba daudz.
Piemēram šodienas plāns : tagad, kad esam jau pamodušies, saģērbušies, es fiksi biku pa netu paņemos, Dēliņš paspēlējas savā nodabā, iesim drīz laukā (tagad viss kūst nost, bet pāris dienas atpakaļ aktīvi šķūrējām sniegu) sāku lēnām jau domāt kādas puķes iesēšu jau uz savas palodzes, lai pavasarī varu stādīt ārā. Sāku plānot puķu dobes kārtību. Pa dienu piekārtošu māju, tad pusdienas jāsāk gatavot, kamēr paēdam, ar Dēliņu paspēlējamies un jā - iekurinam māju.. tā tas laiks paskrien un vakars ir klāt! :) Vēl kādā brīdi pavingroju un paklausos mūziku, esmu mazliet egoiste un neaizmirsīšu laiku sev - piemēram smaržīga vanna ..
Sniedzins24 - vai drīz jau pārvāksieties uz savu māju?
Viesis
sintija70 24.02.12 09:16:30
Arī,es šobrīd skaitos mājsaimniece.Kādu laiku jūdzos nost,ka tikai mājas vien,uzkopšana,tīrīšana utt.(lai gan man patīk dzīvot mājās un arī mājas darbi patīk),tad sāku meklēt dažādas iespējas,lai piepildītu man interesējošas lietas,daudz lasīju,esmu pašmācības ceļā apguvusi daudz ko...tagad strādāju mājās,tā teikt savu dzīves un darba pieredzi lieku lietā...varu arī nopelnīt.
Viesis
sniedziite 24.02.12 08:45:43
Es nu jau kadu laiku stradaju no majam...kas butiba rada teju vai to pashu majsaimnieces sajutu..jo ta pat teju visu dienu katru dienu esmu majas...es esmu neskatoties uz to ka majas izstradajusi taa pat savu ritmu...no riita pieceljos 1h vingroju, tad beidzot tas kas nebija steigas laikos..mierigas un istas brokastis, tad shadi tadi darbinji,tad ka jau visam majas darbinji est gatavoshanu esmu uztaisijusi par daudz lielaku pasakumu un tiesham ljoti piedomaju pie ta un gatavoju ko nebijusu teju katru dienu..prieks viram par rezultatu prieks man par procesu...beidzot tiek aiztikta ta liel;a gramatu kaudze kas muzigi tika atlikta..tada man liekas ir katrai...izdoma kaut kadu mazu disciplininju kaa tu varetu izmantot sho laiku savai izaugsmei...:)

wildflower 23.02.12 20:32:48
Manu ikdienu aizpilda 2berni,kas katru ritu javed uz un no darzina un skolas,kamer nebija darba daudz laika pavadiju pie datora chatoju ar draugiem un gimeni,jo dzivoju Norvegija:)Sobrid,kad ir ari darbs nezinu ka visu paspet,katru ritu un katru vakaru viena steiga,jo darbs,darzins,skola un majas atrodas dazados virzienos 2h paiet kamer izbraukaju...Reizem ar baltu skaudibu noskatos ka draudzene(nestradajosa)mierigi piecelas 9 bez steigas aizved berninu uz darzinu un atlikuso dienu karto,gludina,ciemojas un vienkarsi atpusas:)Varbut izklausisies mulkigi,bet censaties izmantot laiku,kas jums ir,jo kas zin varbut rit jau busiet steiga;)

krx 23.02.12 14:21:12
Tagad reizē domāju - kā gribētos pasēdēt mazliet mājās un pabūt mājsaimniecei.... bet zinu, ka ilgi nevarētu.
Ko es darītu? Beidzot adītu, adītu un adītu :) tagad pēc darba reizēm rokas neceļas vēlajos vakaros vēl adīt. Vēl izlasītu tās grāmatas, kuras esmu sarakstījusi lasāmo grāmatu sarakstā. Izpētītu vairāk dārzkopju žurnālus, lai izlemtu, ko šogad sēt un stādīt. Biežāk kārtotu skapi :D (varbūt!) Sašķirotu fotogrāfijas, attīstītu un saliktu albumos. Iemācītos izšūt.
Ja būtu jāsēž ne savā mājā - vēl jo vairāk! Atrastu kaut kādu nodarbošanos, lai pēc iespējas mazāk būtu jārāda savs "garlaikotais ģīmis" vīra senčiem :D

valmora 23.02.12 14:02:21
Es arī laikam skaitos mājsaimniece!=D Sēžu mājās ar bērnu, jo dārziņā vieta būs tikai septembrī! Tīru māju, taisu vakariņas, visu pēc visiem vācu un piktojos, ka neesmu nekāda kalpone! Brīvajos brīžos saņemos un rakstu bakalauru, patiesībā meklēju darbu, jo esmu sapratusi, ka nespēju visu dienu sēdēt mājās, jūdzos vienkārši nost! Man vajadzīgi cilvēki, citas lietas, savādāk saprotu, ka kļūstu aizvien neciešamāka! Novembrī vīru sūta uz vairākiem gadiem komandējumā, ar bērnu brauksim līdzi, līdz ar to jau sāku domāt, ko darīšu mājās pilnīgi svešā valstī!

sniedzins24 23.02.12 13:07:07
Sveikas!
skaitos, laikam, majsaimniece, jo dzivojos pa māju. Kamēr meitiņa dārziņā, apdaru mājas darbus, cik nu šeit, vīra vecāku māja varu darīt, izmazgāju grīdas, traukus utt. Taisu vakariņas. Tāpēc ļoti gribas savu māju beidzot, vel japaciesas paris menesi, kur bus manas mantas, lietas, kad varēšu rosīties pēc savas patikas, tagad taks neiešu krāmēt vīra vecāku un māsas mantas.
Itkā šo to daru, bet man ir garlaicīgi visu laiku sēdēt mājas, dzīvoju dziļos laukos. Gribēju jautāt tām, kuras arī ir mājsaimnieces/dzivojas pa māju, kā jus pavadat savu dienu? kā to piepildat?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv