Saki to šeit!

Amway produkcija (7)

Viesis
chic 17.02.12 20:07:13
Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…

Viesis
anita052 11.02.12 19:45:40
Jā Veesma., bet ievadot savu uzvārdu un kompānijas pārstāvja vietā manu loginu anita_r_new varēsi redzēt cenas pārdošanas un ja registrēsies ar līgumu tāpat kā es mīnuss 30 % sanāk. ir izdevīgāk.Attistot kēdīti sanāk vel diezgan labi nopelnīt- padomā. Poļu grupās ir daudz sarežgitāk tur uzspiež( iesaka ) normas izpildīt, bet mani vācieši - negribi -nevajag tikai nebūs tādi ienākumi - pērciet tikai sev un saviem paziņām vot kāda galvenā atšķirība- ir vēl ari citi plusi. padomā?

veesma 11.02.12 18:41:39
http://www.amway-latvia.com/

Vai šī mājas lapa?
Viesis
anita052 11.02.12 13:41:57
veesma!
mana ir Vācu grupa, tuvākā noliktava ir Polijā- savādāk prece būtu daudz dārgāka. Tāpēc citas iespējas mums Latvijā citas nav kā iegādāties no Polijas noliktavas. Saits ir Latvijas , varu iedot savu loginu redzēsi visu pati - cenas ir zlotos, jāreizina ar 0.17-0.18 atkarībāno kursa.Driz bus vieglāk būs latos.Turklāt pagaidām vismaz februarī registracija vēl ir 8.00 ls . Es maksāju 36.00 ls , kar stājos tāda būs apmēram ari vēlak . Padomā varu registrēt. Vācieši bieži brauc uz Latviju.Tagad ari Baltijā būs no 13-19.02. Rīgā vel nezinu datumu kad būs.Mūsu priekšrocība ir - mēs dabūnam pat to preci kuras nav Latvijā registretas.Man buja iespēja izvēlēties ar Poliem vai Vāciešiem, attieksme un sadarbības iespējas ir labākas tomēr vāciešiem cepuri nost.Kaut gan mana vecmamma un mamma ir polietes.

veesma 11.02.12 09:39:59
Caur kuru valsti tu esi oficiālajā saitā. Tie, kas man par to visu stāstīja ir Poļu lapā.
Viesis
anita052 10.02.12 18:06:37
Es AMWAY pazīstu jau kādus 9 gadus. Saku lietot un izmēginat pa druskai produkciju ,iepatikās. Vienīgajai cik man zinām ir etologoskais sertifikāts - starptaitiskais. lasiju pat Amērikas prezidenta atsauksmes- pārsteigts pat viņš bija par izcilo kvalitāti un ekonomiskumu. Beizot es pati noslēdzu ar viņiem līgumu un iegādājos pa tiešo no AMWAY bez starpniekiem - daudz lētāk sanāk un zinu ka man ir orgināla prece un nav viltojums(biju uzrāvusies kādreiz uz viltijuma- visādi cilveki tomār ir)Varu pastāstīt pastāstīt ļoti daudz ko par firmu un arī par pašu preci- kas interesetu ir katalogi, apraksti un iespēja tikt caur manu loginu ofocialaja saitā. Raksti ne kas nav neiespējas- pastāstīšu.

veesma 10.02.12 14:10:26
Sveikas! Pastāsties lūdzu kaut ko par Amway produkciju, kādas atsauksmes.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv