Saki to šeit!

Dzīvokļu izsoles (7)

stasija23 17.01.12 14:18:53
Paldies, jā esmu lietas kursā par "Latvijas Vēstnesi", gribējās dzirdēt vai kādai ar to ir bijusi darīšana, bet paldies, par info:)

rasas 17.01.12 14:10:36
Tas, ka tas ir lēti, tas ir mīts. Jāatcerās, ka izsoles tā ir solīšana. Un tas, ka aiziet tiesāšanās gadiem- tas arī ir mīts. Ja viss juridiski pareizi noformēts, tad tas varētu diezgan ātri. Bet izsoles parasti izziņo arī tiesu izpildītāju mājas lapā, izkar sludinājumus pie tiesu izpildītāju prakses vietām un arī nevienam nav liegta iespēja sekot sludinājumiem "Latvijas Vēstnesī", kur arī tiek izziņotas izsoles.

krx 17.01.12 14:01:17
Ja netiec reāli konkrēto īpašumu apskatīt - neriskē!

viktorija 17.01.12 13:26:11
Nezinu, vai liels labums, jo var sanākt, ka naudiņu vienkarši pazaudēsi.

stasija23 17.01.12 12:31:44
Jā kautko tādu esmu dzirdējusi, ka tā esot! Vienīgi labi ir tas ka ļoti lēti var iegādāties.

viktorija 17.01.12 12:09:20
Sveika! Pati neuzdrošinājos, jo salasījos stāstus kā arī ieklausījos paziņu stāstos, kuri ir apdegušies uz tā. Nopirkt dzīvokli caur izsoli principā ir ļoti grūti, jo "svešus" tur nelaiž. Ja izdodas, ļoti bieži sanāk tā, ka iepriekšeji iedzīvotāji atsakas izbraukt no dzīvokļa: maina atslēgas, neatver durvis utt, un tā atkal tikai caur tiesu var piespiest viņus izvākties, bet uz šo aiziet gadi un liela nauda...

stasija23 17.01.12 11:57:12
Sveikas dāmas, man tād nopietns jautājums, vai kāda no jums ir iegādājusies dzīvokli caur izsoli? Ja jā tad varbūt varētu pastāstīt kā tas notiek un cik reāli tas ir?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv