Saki to šeit!

Trūkst izdomas iesaiņojumam (4)

Viesis
milly12 15.12.11 18:29:31
O, paldies, fantastiski, mēģināšu kaut ko :))
Viesis
00000000000000 15.12.11 13:58:47
Pastaigā ejot,var sagriezt dažādus zariņus,-kārklu jau netrūks-no tiem var izvēlēties kādus tik vēlas(vajadzētu gan apžāvēt istabā),nu un no tiem var veidot tādas kā laiviņas,kuras galos sasien ar lentēm,var veidot buntītes,zaru gabaliņus cieši vienu pie otra liekot,un sveci pa vidam un apsien cieši,nu tā-kaut kā man ienāca prātā.
Protams,izcili būtu,ja šos dabas materiālus ir iespēja nolakot,vai apzeltināt,vai mākslīgo sniedziņu izmantot,bet tas jau tā...
Man jau arī-ideju netrūkst,bet lai kas skaists taptu- vajag arī naudiņas,un iespēju tikt līdz tam bantīšu veikalam.
Lai veicas!

mikamika 13.12.11 20:16:48
Apsien bantiti + ievertu kartinu un tad varbut vel uzkaisi kadu spiduminu un ja tev majaas lieks papirs tad sataisi skaistas mazas kastites (bez vacina) takaa grozinus (ne grozinus :D) un vari vel pievienot pasceptas izdekoretas piparkukas - tad bus pavisam skaisti! :)
Viesis
milly12 13.12.11 20:01:55
Šogad mans budžets ir ierobežots un atļauties dāvanas galīgi nevaru, bet lai sagādātu vismaz kādu prieciņu katram, man padomā ir dāvināt visiem pa svecītei, bet ļoti smuki iesaiņotai. Skatos dažādas Ziemassvētku bildes un nu nekādi nevaru izdomāt ar ko to svecīti rotāt. Vai kā... Man ir bantītes, kartiņas, varbūt kādas lapiņas. Bet nekādīgi nevaru to visu salikt kopā. Kā lai saka - māksla ir mana vājā puse :( Varbūt varat ko ieteikt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv