Saki to šeit!

trauku mazgājamās mašīnas līdzeklis (10)

egese 25.06.10 15:14:32
Tas, ka trauki kādreiz paliek netīri, ir atkarīgs arī no tā, kur un kā ielikti. Ir gadījies, ka sanāk tā salikt, ka daži trauki netīri, bet pārējiem viss kārtībā. Vēl var būt tā, ka kaut kur ir izrāvies kāds ūdens pievads.
Viesis
burviite 25.06.10 14:19:10
somat perfekt gēlu izmēģināju,pietika 2 mēnešiem. Man patika.Tikai nesaprotu... visi trauki spīd un laistās zņemot tējas krūzes netīras paliek .Agrāk tā nav bijis.
Viesis
more 24.04.10 09:18:19
Man "traucene" jau ir daudzus gadus un ir ļoti mīļa :) ja vainoju, tad tikai mazgājamo līdzekli :D
Par tiem līdzekļiem - šobrīd man ir Calgonit Quantum - labas. Izmēģinājusi esmu visu ko - pat vairs neatminos nosaukumus... Vienas no labākajām uzskatu pašu Electrolux ražotās trauku mazg.tabletes. Ir arī skalojamais līdz un vēl daudz kas cits. Zilgmei nav ne vainas - laba cena un izmazgā arī labi - tikai mēdz tā tablete neizšķīst :(
Somat un Yplon nepatīk - esmu metusi laukā :(
Vispār skatos uz kādu dabīgāku līdzekli ko lietot...vakar biju iegājusi eko veikalā, bet tik pie mājām atcerējos, ka nepainteresējos par tr.mazg.līdzekļiem :(
Viesis
eb 24.04.10 07:10:13
Mani gan apmierina...kad ir kādi piedegušu katliņi (lai gan man tādi ir ļoti reti) lieku uz 70 grādiem mazgāties un viss kārtībā- tīrs un laistās. Bet tas ir arī atkarīgs no mazgājamā līdzekļa. Jo kamēr eksperimentēju, tad bieži vien bij gan katliņi neizmagājušies, gan gadījās, ka pat kāda krūzīte nebij tīra :(
Viesis
23.04.10 22:27:57
Mani, ne pārāk- ik pa laikam uznāk mendeles. Ko grib to mazgā, ko negrib- nemazgā. Tā kā tāda kaprīza jaunkundze. Šobrīd esmu apstājusies pie Zilgmes tabletēm. Piedegušus traukus- kā kurus. kā arī ja slikti nomazgā, nav jēgas slēgt velreiz- tā pat nenomazgās. Vismaz mana jaunkundze.

sigy 23.04.10 18:30:16
jus apmierina trauku masinas?????jo man ideja ari pirkt????piedegusu katlinu ari izmazga????
Viesis
eb 23.04.10 16:32:17
Jap, gēls. Nu es vēl nevaru pateikt, cik ilgam laikam pietiek, jo tik pagājušo nedēļ nopirku viņu. Un man ar sanāk mazgāt katru dienu...pagaidām pat nav pusē pudele.Diezgan lēnu izlietojās.
Viesis
burviite 23.04.10 16:25:07
tas ir gēls?un cik ilgam laikam viņu pietiek.Es mazgāju katru dienu.Man somat tabletes nepatika jo mazgāju īsā režīmā 30 min un trauki paliek pleķaini.
Viesis
eb 23.04.10 16:15:11
Es arī lietoju calgonit, tās ir vienīgās tabletes, kas izsķīst pilnībā. Lai gan šomēness nopirku pamēģināt Somat perfect gel (to, ko tagad dikti reklamē). Zini, man ļoti patīk. Trauki, it īpaši krūzītes un glāzes spīd un laistās.
Viesis
burviite 23.04.10 15:54:40
Sveiki,esmu izmēģinājusi daudzus līdzekļus ,apstājos pie kalgonīta.Kādas tabletes jums labāk patīk vai pulverīši?Kādus lietojat jūsu trauku mašīnai?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv