Saki to šeit!

Bio washball (16)

pece 07.05.10 09:17:54
Man prieks, ka cilvēki gatavi izgāzt lielu naudu, lai pamēģinātu brīnumus rdzēt. Nav jau slikti, jo vismaz piesārņojums mazāks mazgājot ar biowashball, vismaz dabai labums tiks! :)

Iesaku paskatīties šeit, ko iesaka alerģiskiem cilvēkiem http://www.astmaalergija.lv/?id_p=&id=24. Man grūti teikt par vešmazgāšanu, jo pati balansēju starp visurpieejamo un ekoloģisko, mazāk alerģisku - un tas ir Persil sensitive.

Bet nevajag aizmirst, ka ne tikai vešpulveris ir mūsu ikdienā, bet visādi citādi vajadzīgi un nevajadzīgi tīrīšanas līdzekļi mājvietai ir mūsu sadzīvē. Iesaku pārvērtēt ko tieši vajag un bez kā var mierīgi dzīvot.

Man atklājums mikrošķiedras lupatiņas - gan stiklu un logu pucēšanai, putekļiem, virsmu mazgāšanai bez ķīmijas (tiešām notīra labi), ja nu kas niknāks tīrāms - piem flomasteris no plastmasas logu rāmjiem, tad ir mikrošķiedras švammes - dzēšgumijas, virtuves lupatas - kuras ēnm taukainas virsmas, ka prieks. Kādreiz izvēle bij mazāka, bet šobrīd ir pieejami jau dažādu firmu izstrādājumi.
Viesis
reine 07.05.10 00:02:04
bet ievas veselībā gan nav taisnība, ka neizmazgā. Ir pilnīgi skaidrs, ka viņi ka pirms mazgāšanas nav saulē paturējuši to bumbu, vai arī nezinu kā viņi ir mazgājuši. Tas tiešām ir ļoti svarīgi, jo pēc "pasauļošanās", patiešām labi mazgā... arī baltās drēbes. Pati mazgāju veļu ar Biowashball jau vairākus mēnešus, tajā skaitā ar rokām. Nu izmazgājas tie netīrumi... pulveri neesmu bērusi ne kripatas klāt. Protams, ka tādu lūpukrāsu vai taml, ko neņem arī ķīmiskais pulveris, neņems arī šī bumba, būtu neprātīgi kaut ko tādu gaidīt...

rebeka 04.05.10 13:08:48
Tā bumba nemazgā labāk kā parastais pulveris, ja parastais pulveris atstaj traipu tad bumba arī atstās!!

P.S. esmu sajūīsmā par trauku mazgajamo lupatiņu kuria nav vajadzīgs mazgāšanas līdzeklis, patiesam nomazgā, pat pannas, tam es ticēju vismazāk, bet nomazgā!! Draugs jau teica, pamēgini ar parastu švammi, varbūt arī nomazgās, bet to vēl neesmu pameginajusi!!

inny 04.05.10 08:48:52
undii

eko pulveri mazgā labi! MK raidījumā pagājušajā rebekija no MK lietoja biowashball, mani ieinteresēja :) domāju iemēģināt. bet es domāju, ka nedaudz pulvera tomēr vajag.
Viesis
undii 24.04.10 20:45:26
Paldies par ieteikumu :)!!!
Viesis
23.04.10 22:24:07
undii- pamēģini eko līdzekli Sonett. Tas tieši paredzēts alerģiskai ādai un ir 100% dabīgām izejvielām. Ja ir kādi "smagie" traipi Sonett ir arī žults ziepes, kas iztīra visu. Pat markeri izmazgāju (ir gan šķidrā, gan ziepju veidā). Izmazgā kolosāli. Man vecākā meita arī ir jūtīga, bet šis - super. Kā arī nav nekādu smaržvielu un nesatur naftas produktus. esmu ļoti apmierināta.
Viesis
undii 23.04.10 22:12:32
Raksts garš, godīgi sakot pagaidām izlasīju tikai secinājumu "mazgā tkai NEDAUDZ labāk, nekā tīrs ūdens" :(. Tur viena sieviete lietojot bumbu + ļoti mazu karotīti parasto pulveri un esot labi - viņai sanākot ļoti laba ekonomija un drēbes vienmēr tīras. Bet man vienalga nagi niez pamēģināt......vismaz dēliņa drēbītēm, jo tik ļoti negribas lietot ķīmiskus vai mazāk ķīmiskus pulverus. Cik esmu dzirdējusi arī eko pulveri nemazgā pārāk tīri.
Viesis
undii 23.04.10 22:12:31
Raksts garš, godīgi sakot pagaidām izlasīju tikai secinājumu "mazgā tkai NEDAUDZ labāk, nekā tīrs ūdens" :(. Tur viena sieviete lietojot bumbu + ļoti mazu karotīti parasto pulveri un esot labi - viņai sanākot ļoti laba ekonomija un drēbes vienmēr tīras. Bet man vienalga nagi niez pamēģināt......vismaz dēliņa drēbītēm, jo tik ļoti negribas lietot ķīmiskus vai mazāk ķīmiskus pulverus. Cik esmu dzirdējusi arī eko pulveri nemazgā pārāk tīri.

miranda 23.04.10 21:38:07
Undii, izlasīji? Kādas atziņas? :)
Viesis
undii 23.04.10 21:26:49
Iešu izlasīt :)!!!!

ilzel 23.04.10 19:35:56
Tur tieši kāda lasītāja bija jautājusi - vai tās tiešām ir tik labas, jo cena tomēr esot iespaidīga, un tad tur ir eksperta vērtējums.

ilzel 23.04.10 19:35:18
šodiena Ievas Veselībā ir raksts par šīm bumbām, bet es vēl neesmu izlasījusi..
Viesis
undii 23.04.10 15:18:20
www.lavandas.lv man ļoti patīk, tur arī noskatīju šito brīnumu. Atsauksmes pārsvarā ir par to, ka "neesmu jau tāds muļķis, lai uz ko tik stulbu uzķertos..." Bet tās jau nav no reāliem lietotājiem. No tiem, ka lieto jau pārsvarā ir labas. Arī youtube.com ir vairāki video, kur meitenes ļoti slavē. Grūti jau ir noticēt, bet nu jau darbojas, tad gan naudas ekonomija, gan arī ekoloģiskās īpašības ir iespaidīgas.
Viesis
23.04.10 13:55:25
Kādas ir atsauksmes- neattaisno cerības?

miranda 23.04.10 13:51:02
Es ieteiktu paskatīties i-veikalā www.lavandas. lv Tur var atrast daudz labu lietu, kas videi un cilvēkam draudzīgas. Diemžēl pati vēl neesmu lietojusi, bet par pāris produktiem, kas tur ir piedāvājumā, no citām SK aktīvām meitenēm esmu lasījusi pozitīvas atsauksmes. :)
Viesis
undii 23.04.10 13:36:42
Tā kā manam dēliņam saasinājušās visādas alerģijas, atradu šādu līdzekli veļas mazgāšanai, bet nu atsauksmes stipri negatīvas. Varbūt jums ir pieredze ar bio washball?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv