Saki to šeit!

Matrači - kādu izvēlēties? (22)

zaaza 24.04.13 16:15:07
Pēc šīs diskusijas var redzēt, ka Dormeo zondēšana strādā! :(
Pērkot šos matračus Jūs maksājat nevis par matrača kvalitāti, bet par reklāmām TV u.c.!

aggie 23.04.13 13:24:08
varbūt vajag atklāt kāds ir mugras sāpju iemesls... man piemēram mugurkaulam vienā pusē muskuļi par daudz savilkušies, kā rezultātā vajag masāžas un elektroforēzes.... pēc tam dancot var... matracis muguras sāpes neizdziedēs...
Viesis
vendy 23.04.13 12:33:54
Nesen nopirkām sps+ matraci, esmu ļoti apmierināta pēc pasūtīšanas dabūjām jau nākamajā dienā.. ļoti ērts var griezt uz abām pusēm, kas palīdz regulēt cietību. Agrāk lietojām dormeo sapratām, ka vairāk maksājam par reklāmu nevis par kvalitāti.

makvins 28.11.11 08:27:49
Sākumā bija izrunāšanās, bet tagad jau piedāvā pakaļ atbraukt ar kurjeru un naudu atskaitīt. Kaut kas nav labi,tas skaidrs, jo mums ir matracis ,kurš pirms 3gadiem iegādāts-ideāls, nekādas smakas un pelējuma. Izskatās,ka šie abi bijuši mitrumā,jo tā smaka jau tagad kā pēc pagraba, mitruma. Kad atvērām iepakojumu, tad vispār smirdēja pēc acetona. Domāju,ka tas nav normāli.

miranda 27.11.11 22:13:17
Makvins, kā Dormeo pārstāvji to uztvēra? Kāds iemesls smakai?

makvins 27.11.11 21:57:29
Es jau savu Dormeo nr. 2 sūtīšu atpakaļ un atgūšu naudu. Smird.

avokado 27.11.11 21:21:57
Es sev uz Z-svētkiem uzdāvināšu Dormeo. Šis matracis mani uzrunāja. Laikam nostrādāja reklāmas triks.
Viesis
kirsis1 27.11.11 14:33:33
Pēdējā mana aizraušanās ir rakstīt cilvēkiem noderīgus rakstus- emuārus. Pēdējais, ko esmu sacerējis ir www.veikalsmatraci.lv, kurā cilvēkiem iespējams uzzināt visu par un ap matračiem, kā arī iegādāties, tieši to ko meklē. Kā iegādāties pareizo matraci? Kādi matrači vispār ir pieejami? Kādu modeli iegādāties? Kādas ir matraču atšķirības? Šie ir vairums jautājumu, uz kuriem noteikti ir jāzina atbildes, pirms iegādāties izvēlēto matraci.

Mēs katrs vēlamies ikdienā būt priecīgs, vēlamies pacilātu garastāvokli. Tam galvenokārt pamatā ir labs miegs un, lai būtu labs miegs, noteikti ir jābūt guļamistabā labam matracim. Labs matracis garantēs arī to, ka nebūs vai būs krietni mazāk veselības problēmas. Tāpēc noteikti iegādājoties matraci, nebūtu vērts ekonomēt. Labāk ekonomēt uz gultas rāmi, nekā uz matraci. Bet kā lai iegādājas tiešam labu matraci? Tāpēc īsumā par to:

Matraču sortiments ir plašs, gandrīz katrā veikalā būs savas firmas matrači. Matrači atšķiras, plaši zināmie atsperu matrači, kas jau bija pieejami padomju laikos, kā jaunumu var minēt lateksa matrači un putu poliuretāna. Matrači iedalās klasēs, taču galvenokārt šis klases izdomā paši ražotāji (ekonomiskā, klasikā, Elites utt.).Matrači Gan pieaugušajiem, gan bērniem ir dažāda veida matrači.

Ja nezinām, kas veido matrača cenu, tad mēģināšu to izskaidrot. Tātad matrača vērtību nosaka tā pildījums, kādas ir izmantotas tehnoloģiskas īpašības, kāds ir matrača pārvalka audums un kopumā visu šo elementu kvalitāte. Atceries, ka ne vienmēr dārgākais nozīmē labāko! Tāpēc tik ļoti svarīga ir pareiza izvēle. Iespējams, ka noskatītais matracis maksās lētāk, nekā citu ražotāja analogs. Šī cenas atšķirība arī atspoguļo izmantojamo materiālu kvalitāti. Viena ražotāja matrača pārvalks var būt ar 100% sintētisko sastāvu, citam ražotājam tas būs stepēts audums, kura sastāvā ir kokvilna un sudraba diegs. Atsperes savukārt var atšķirties ar stieples biezumu, ja ir bloki (Pocket), tad ar vītņu skaitu un sadalījumu pa zonām. Kurš matracis būs labāks tieši Tev- vai matracis, kurš izgatavots no lētiem materiāliem, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas vai tieši otrādi- sertificēts, atbilstošs ekoloģiskām normām, kas kalpos ilgāk un nebūs veselības problēmas. Izvēle ir Jūsu! Teiciens- skopais maksā divreiz, ir ne vienu vien reizi pārbaudīts. Vairāk info atradīsiet mājas lapā.

nicoolettaa 09.10.11 20:13:31
Nezinu gan par pelēšanu, mums bieži gan ir gadījusies kāda slapja ķibele gultā(sulas glāze, rīta tēja vai kas tml...) viņš nemaz tā neuzsūc visu to šmuci. lietojam jau gandrīz 3gadus.

pece 09.10.11 13:03:28
Dormeo kaut kā īsti neuzrunā, šobrīd pati lūkojos pēc jauna matrača, bet skatos uz pils matračiem, sleepwell, vai relat- K.

pece 09.10.11 13:02:36
Nedomāju, ka pie pelēšanas vaina bija matracī. Ja vien tas nebija sapelējis jau pirms tam.
Viesis
floksis 08.10.11 23:40:48
miranda

nē nemaz nav mitrs (mums māja un paši jau sen kurinam, istabā silts un saus) neskatoties uz to ka katru rītu noņem gultas veļu un matraci paceļ vertikāli, tas ņēma un sāka pelēt. Vienkārši dusma, jāsāk cīņa par jaunu matraci vai naudas atgriešanu.

smukaa 08.10.11 17:34:36
Mums arī pelēja Dormeo matracis..dzīvoklis bija mitrs:(

miranda 08.10.11 16:52:44
Kā tas ir - sapelēja? Jums dzīvoklis mitrs vai kā?
Viesis
floksis 07.10.11 23:37:30
Jā un mums Dormeo matraci sapelēja.. neesam pat lietojuši 3 mēnešus.
Un ievērojam visus lietošanas noteikumus.

nicoolettaa 06.10.11 21:45:04
http://www.dormeo.lv/matraci/dormeo_ortopediskais_matracis.html

Man ir tieši šis, arī man bija problēmas ar muguru un gultām, bet iegādājāmies šo, un esmu sajūsmā, :)
lai cik stundas būtu gulēts, ķermenis ir atpūties, tā sajūta ir lieliska, jā- nenoliegšu, viņš ir ciets, bet TIK ļoti ērts, :)

madmozele 06.10.11 10:28:33
Cik labs, nezinu,bet man arī ir Dormeo virsmatracis,bet slikts jau nu gan nav,iespējams,ka mugura tiešām mazāk sāp(iepriekš bija lielas problēmas).

cerite 06.10.11 09:22:47
Mātei īstais Dormeo matracis-ļoti apmierināta,mums Dormeo virsmatracis/5 cm/ uz cieta kokosa šķiedru matrača-super!

makvins 06.10.11 08:44:31
Es ar visām četrām par Dormeo!!!!!!!!!Mums ir Comfort un vīram bija ļoti smaga mugurkaula slimība, viņš var normāli izgulēties tikai uz Dormeo!

rozhuks 05.10.11 23:07:25
Vēl ko gribeju piebilst!!!
Manam tēvam visu dzīvi ir problēmas ar muguru - ļoti laba ir tauku sakne Dr.Theiss Beinwell - Salbe,Bet ja patiešām ir tik viss slikti, iesaku, pēc tēva pieredzes, iziet antibiotiku kursu (špricējot) 10 dienas:)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv