Saki to šeit!

Mazgasana... (30)

Viesis
bizite 18.02.12 12:38:43
Sveika anita052!
Ai nokavēju! Kaut kā nepietika laika ienākt šai sadaļā, blandījos pa pasauli. Paldies par informāciju.
Viesis
anita052 16.02.12 16:40:45
austari sveiki!
Es jau redzeju majas lapā biji iegājusi, varbūt ir kaut kādi jautājumi nekautrējies jautā. Starp citu šodien un rīt (16-17. februārī) Rīgā ir atbaukusi pārstāve no Vācijas var ar viņu satikties tel. Latvijā ir 26902510 , zvanīt labāk laicīgi , jo viņa ir uz izķeršanu, jasaka uzreiz ka no Anitas - tad viņa zinās kas rekomendējis un varbūt varēs vieglāk izkārtot tikšanos.
Viesis
anita052 14.02.12 17:48:01
austari!
Es jau rakstiju amway-latvia.com mājas lapa ir kvadrātiņš lapa viesiem nospied to, tad atversies logs kur jāievada savs uzvārds un lejā logāievadi manu logo anita_r_new Tad varēsi redzēt klientu cenu , bet tā būs zlotos , jāreizina ar kursu , vidēji tas ir 0.18 ls Piemēram trauku mazgājamais 34.00 zl * 0.18 =6.12 ls Par lietošanu un visu pārejo noskaidrosim labāk sarakstīstoties pa e- mailu mans ir anita052@inbox.lv jautā visu paskaidrošu , izsutīšu arī visu tev interesējošo informāciju. Uz tikšanos inboxsā. anita052
Viesis
bizite 14.02.12 13:47:01
anita052 paldies tev.
Tu mani sakārdināji. Jā es gribētu zināt cenas. Domāju ka nepārmaksāju, jo pirku no pazīstamiem, vienīgai ne jau ar 30% atlaidi, jo katrs grib nopelnīt, tāpēc ar finansēm īpaši nevaru šķiesties, ir jāpiedomā cik un par cik šobrīd varu atļauties. Tur jau bez paroles nevar ieiet. Gaidu ziņu.
Viesis
anita052 13.02.12 15:12:43
austari!
kāda bija cena par iepakojumu, varbūt tev kads pārdeva par dārgu.
Ievēro to ka AMWAY pulvera vajag ļoti maz. paskaiti cik sanāk viena mazgāšanas reize.
Ja tev kaut kas ir pārdevis par dargu , kas šmaucās ir tādu daudz, es tev varu patikt īstās cenas no kataloga. Es ar viņiem apdedzinajos arī, tāpāc tagad noslēdzu līgumu pati ar AMWAY man tas izmaksaja 36.00 ls , bet iedomājies šobrīt vel līdz martam ir spēkā 8.50 ls - cik tas tomēr ir izdevīgi . Preces pa tiešo varu pirkt ar 30% atlaidi, un vel ja pardot var nopelnīt, var ari nepardot , bet tikai ieteikt citiem reģistreties un sanāk ar laiku labi procenti.
Ja velies paskatīties mājas lapā ieej w.w.w.amway-latvia.com un mans lietotāj vards ir anita_r_new
Cenas redzesi zlotos , jo bāze ir Polijā jareizina ar 0.18 tad sanāks latos , tā bus klientu cena , bet pasu par 30% zemāka.
Ja gribi pirkt lētāk labāk pasteidzies un es tevi varu piereģistrēt.
Viesis
ine 13.02.12 15:01:05
Veļas mazgāšanai lietoju Neutral.
Viesis
bizite 13.02.12 14:50:04
Man interesē veļas mazgājamie līdzekļi. Kad bija iespēja tikt līdz Vācijai, iegādājos tur. Esmu pirkusi arī Amway- šobrīd drusku tā kā pa dārgu. kur un ko varat ieteikt?
Viesis
anita052 10.02.12 18:10:23
ginta2012
Bet veselībai labāk būtu lietot kaut ko citu.Feyri ir pati īstākā inde.
Viesis
ginta2012 10.02.12 15:54:09
Es pārsvarā lietoju Feyri, ir reizes kad parādās kāds cits mazgāšanas līdzeklis, bet atgriežos pie vecā, jo Feyri nomazgā labi un bez beršanas...

makvins 10.02.12 11:33:35
http://www.1reshenie.ru/index.php?page=334
Pērku šos līdzekļus veikalā Beta, maksā 1.20 LVL litra pudele.
Viesis
bizite 10.02.12 11:15:36
Mana izvēle ir Sodasan, ko pērku Biotēkā. Man patīk.
Viesis
ine 09.02.12 15:16:06
Anita052

Amway neuzticos ;) Ecover ir padārgs, jā, bet tā kā esmu zaļā dzīvesveida piekritēja, pērku pārbaudītu preci. Ja atrodu ko sev piemērotu, pie tā pieturos :) Turklāt Ecover man pietiek ilgam laikam.
Viesis
anita052 09.02.12 14:36:35
ine
Paskatījos BIOTEKA.LV internet veikala mājas lapā cenas lielas- AMWAY ir tomēr lētākas!
Viesis
ine 09.02.12 12:00:25
Anita052

Ecover ir ekoloģiski, tos pērku "Biotēkā" vai "Dabas Dobē": http://ecover.com/Default.aspx?nc=y

Frosch, pērku Valdemāra "Rimi": http://www.frosch.de/
Viesis
anita052 08.02.12 23:22:08
Ziņkāres pēc kur redzēt kaut ko par šo uzņemumu ražojumiem.
Viesis
ine 07.02.12 15:17:49
Mana izvēle - Ecover vai Frosch.
Viesis
anita052 07.02.12 13:36:54
Atvainojos , par iejauksanos Jūsu diskusijā.AMWAY produkcijai ir vienīgajai starptautiskais sertifikāts, pat A merikas prezidents savos rakstos bija izbrīnīts ieraugot tos. Ja pret DRISH DROD - trauku mazgājamo ir alergija tad var pamēgināt ar LOC universālo , to izmanto tiesi tie alergiskie kuriem ir reakcija uz aloju un citiem komponentiem.Ja kaut kas nav skaidrs par AMWAY varu atbildet es vai mana prieksniecība- starptautiskie pārstāvji. Paldies ka izlasījāt.Palīdzēšu , izskaidrošu, setifikātu arī varu atsūtīt .
Viesis
lellllite 10.05.10 10:47:55
Re,pece,bet norwex gan ir vairaaki ecocert produkti. Un saakumaa man arii likaas daargi, ja trauku audums maksaa gandriiz 7lvl, bet, kad pareekkina, cik naudinjas izteeree fairy gada un ilgaakaa laika posmaa + ssvammiites, kas saliidzinossi regulaari jaamazgaa? Jo ar sso trauku mazg.audumu var tik forssi nomazgaat BEZ jebkaada papildus liidzekla :) Tad beigaas sanaak pat leetaak,un galvenais - saudziigi rokaam, elpceliem :) Bet nu taa jau taada gaumes lieta arii :)
Lai lai mazgaajas!

pece 10.05.10 09:30:11
Man pašai tīk Yiplon, šad tad izmantoju zilgmi un Fairy. NOrvex arī labs, bet dārgs. Dīvaini, bet manam vīrietim, kurš ir alerģisks uz sadzīves ķīmiju no amway un zilgmi - jūtīgām rokām parādījās alerģija, bet no parastās zilgmes un fairy alerģijas nav.

Par amway - man ir dalītas jūtas, mazgā normāli, bet par to ekoloģiskumu - līdz šai baltai dienai neviens amway izplatītājs man nav spējis uzrādīt kaut vienu ekosartifikātu amway produkcijai! Es pieļauju, ka produkcija ir videi un civēkam draudzīga, bet tad kāpēc tai nav neviena paša ekosertifikāta?
Viesis
lellllite 09.05.10 23:28:48
Oi, Amway trauku tabletes-SUPER! Lietoju jau vairakus gadus. Bet reizeem trauki jaanomazgaa arii ar rokaam, tad nemu talkaa TIKAI savu briinumaudumu no NORWEX. Tas mazgaa pat ellainaspannas, un ticietman,patiesi-neatstaaj ne uzpannastaukus, ne pats audums ar taukiem.Ja ieintereseeju, varu pastaastiit vairaak :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv