Saki to šeit!

izvēloties šujmašīnu (16)

rozhuks 06.05.10 14:21:31
evitab var jau ari pasutit i-net lapas,un domaju kaiznaks pat letak ar visu piegadi,neka perkot LV=)))
Viesis
eb 05.05.10 15:48:53
Es diži daudz nešuju, taču šujmašīna noder :) Manai ir visas tās funkcijas, ko uzrakstīja rozhuks8. Tiesa, tāda LV maksā diezgan lielu naudiņu, bet man māmiņa dzīvo Holandē un tur tāda šujmašīna (uz atlaidēm) bija nopērkama pa 50Ls
Tādēļ, ja ir iespēja, ka kāds nopērk ārpus LV vai paši brauc ārpus LV, tad labāk netērēt lielo naudu te, jo mums uzcenojums ir vienkārši nenormāls.
Viesis
springa 05.05.10 14:31:02
es neesmu baigā šuvēja, bet draudzene ieteica, ka šī mašīna esot laba ar visu, kas nepieciešams un es arī tādu paņēmu:
http://www.brivi.lv/sujmasinas/p_139279

inguce 04.04.10 12:20:05
viss atkarīgs, no tā, cik daudz doma šūt :)
lielākoties mājas šujmašīnas ir gana lētas, pirmajam brīdim viss nāk līdzi- adatas, spolītes utt. Diegi, protams, pašai jāpērk. Visādi dūrienu veidi ir gandrīz katrai, ja vien nepērc galīgi pa lēto. Tādas ap 60-80Ls jau ir tīri OK, un mājas apstākļos sīkumu šūšanai pilnīgi pietiek! :) un pa tādu cenu- arī atpelnas ātri, jo tās pašas bērnu bikses, krekli, kleitas- viss maksā, bet mājās to var ātri un smuki uztaisīt pats ;)
jā, un pati mašīna nav diži liela, neaizņem daudz vietas...
Man bija Brother. Sevi atpelnīja ļoti ātri, jo šuvu normālus pasūtījumus. Tagad mājās ir ļoti laba profesionālā šujmašīna, atsevišķi overloks, bet to mazo lietoju,lai uztaisītu pogcaurumus, dažreiz dekoratīvās šuvītes arī :)

dea 04.04.10 00:28:44
Man ir Brother XL-2220. Neesmu profesionāla šuvēja, bet ar šūšanu aizraujos hobija līmenī, tad nu man pilnīgi pietiek ar to, ko šī šujmašīna piedāvā. To, cik maksāja, gan nezinu... vīrs uzdāvināja dzimšanas dienā :)

rozhuks 03.04.10 22:35:07
Tas gan=)

ilzel 03.04.10 22:34:47
OHO, izrādās šujmašīnu var arī nomāt!!!

paldies par info, meitenes. Būs jāpaskatās.. vislabāk jau gan laikam aiziet uz veikalu izrunāties ar pārdevēju, ne?

rozhuks 03.04.10 22:30:25
Ieej saja majaslapa un tur ir aprakstins apmeram: http://www.01pro.lv/product_info.php?cPath=182&products_id=6297&language=lv
Tas ta piemeram!
Viesis
03.04.10 22:29:35
Ilze, vari šeit paskatīties.. tur arī forums.. varbūt kāda noderīga info.. pati neesmu izpētījusi šo web lapu..

http://sujmasinas.lv/?wp=190
Viesis
03.04.10 22:26:55
Nezinu par to, kas teik uzksatīts par labu, bet mana mamma ir šuvēja un viņa izvēlējās PFAFF.. un šuj baigi labi..

Galvenais man šķiet, ka vispār izvēloties pirkt kaut ko elektronisku, jāpērk no tādas firmas, kas ir specializējusies konkrētās preces ražošanā. Savādāk ir kā ar Samsung.. ražo visu pēc kārtas, bet labi ir tikai TV...
šujmašīnās Singer un PFAFF tādas senas vērtības... man mājās vēl ir pavisam veca PFAFF.. tā gan netiek izmantota šūšanai, bet kā skaists interjera priekšmets :)

ilzel 03.04.10 22:24:14
Cik lielas tās šujmašīnas ir? Mums mājās bij tāda uz metāla galdiņa, ar kāju minamā... diezgan paliela. Mūsdienās jau laikam visas tādas, uz galda uzliekamas, ne?

Vārd sakot, jākrāj nauda. :)

rebeka 03.04.10 22:07:14
Mmmm.. es arī gribu! Bet kamēr man nav nevaru apdalīties iespaidos par tādu!!

rozhuks 03.04.10 22:05:27
Nu tad ta sujmasinas sakumu cena ir apmeram no 65Ls sakot,nav tas labakas kvalitates
Apraksts:Galvenās funkcijas ietver:

* 15 šūšanas programmas
* 12 dūrieni
* 24 mēnešu garantija
* Lietošanas rokasgrāmata
* Koferis
* Apgaismojums
* Overloka dūriens
* Slēptais dūriens
* Rāvējslēdza iešūšanas dūriens
* Gumijas piešūšanas dūriens
* Elastīgais dūriens
* Trīskāršais elastīgais dūriens
* "Brīvā roka" - ērti šūt bikšu galus un piedurknes
* Izšūšanas un monogrammu funkcija
* Automātiskais 4-soļu pogcaurums
* Pielāgojams pēdiņas augstums
* Atpakaļgaitas funkcija
* Pielāgojams šūšanas ātrums
* Spolītes uztīšanas mehānisms aptur spolītes uztīšanu kad tā ir pilna

Standarta aprīkojums

* Universālā pēdiņa
* Pogcaurumu pēdiņa
* Nazis
* 3 adatas
* 2 rezerves spoles
* Skrūvgriezis
Protams labakas kvalitates maksa ap 200 Ls nu var pa 120 nopirkt,kad pati stradaju TEHNOLANDA,cik uzzinaju un izzinaju visu laba firma sujmasinam ir Singer!!!Parbauditas firma iesaku tadu nemt,par to komplektaciju isti nezinu,tik dzili nekad neiedzilinajos,tas jau man liekas ir atkarigs kur pirkt un pa kadam naudam!!!Videji labu sas firmas sujmasinu var nopirkt par 115 un vairak...

lienite 03.04.10 21:55:54
man būtu noderējusi, ka vienus vecus svārkus par jauniem pārtaisīju. bija ar roku jāšuj.

ilzel 03.04.10 21:47:53
Vai Jūs nevilina iespēja pašai kaut ko uzšūt??
ne jau sarežģītas lietas... savu kostīmu es iešu pie šuvējas šūt, bet tādas vienkāršākas lietiņas, kā svārkus, somas, bērniem drēbes.. to gan varētu pats, ne?
citreiz klausos, kā vīramāte kādreiz visu bērniem pati šuvusi... man arī tā gribētos :) žēl, ka viņas vecā šujmašīna savu laiku nokalpojusi...

ilzel 03.04.10 21:46:14
Kādus kritērijus jāņem vērā izvēloties šujmašīnu? Mērķis, lai mājās būtu, un gribu šūt gan bērniem drēbes, gan sev kaut ko , gan aksesuārus. Vārdu sakot - aktīvā lietošanā.
Un varbūt kāda zina aptuvenās cenas? Man vajag labu, nevajag pašu krutāko..

un - vai šujmašīnai nāk viss vajadzīgais komplektā? vai arī tur vēl viss kas vajadzīgs klāt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv