Saki to šeit!

Gultas matracis (14)

Viesis
betija 12.07.13 13:28:26
Nesen iegādājos Fascino memory foam matraci 160 x200 par 265 Ls. Esmu apmierināta, jo memory slānis ir 5 cm, nevis tikai 2 cm kā Dormeo.
Info šeit, http://www.fascino.lv/lv/matrai.html
Viesis
vendy 03.05.13 10:00:05
Es iesaku SPS+ matračus cenas atkarīgas no vēlmēm un no komplektācijas var dabūt gan ekonomiskās klases matračus gan luxus ... viņi ražo arī virsmatračus bērnu matračus + jebkādas formas, pa cik man ar vīru ir apaļā gūlta pasūtijām apaļo matraci :) adrese... pulkveža brieža 39 www.matrac.lv

krx 24.10.11 12:54:28
Par Pils matraci esmu dzirdējusi vienu un sliktu atsauksmi (cenai neadekvāti ātri pazūdot tas mistiskais materiāls, ar ko piepildīts matracis).
Toties Dormeo esmu pati izmēģinājusi. Laikam viens no retajiem gadījumiem, kad tā apnicīgā reklāma ir patiesa. Ja man tagad vajadzētu iegādāties - arī pirktu Dormeo. Ļoti labs! Ērts!
Viesis
lampapampa 24.10.11 12:04:45
Mēs nopirkam gultu un matraci no Mēbeļu nama "Gauja", Prūšu 1, Rīgā. Tur ir matrači no Turcijas, kvalitāte super! Man jau tris draudzenes paņēma tos matračus un ir ļoti apmierināti. Un es ari iesaku visiem. Internetā kaut kas ir bet jābrauc uz vietas skatīties. http://www.r-mebeles.lv

rozhuks 24.10.10 14:07:01
Mēs nopirkām papildmatraci Dormeo...ļoti labs bija,lietojām tik 1 nedēļu,jo pēc tam nopirmkām lielo normālo Dormeo matraci!!!

lily 24.10.10 13:59:53
Es arī varu teikt Par Dormeo tikai to labāko.... Vīrs nopirka, laigan skatijos ar skepsi.... bet esmu pilnībā apmierināta un jaundzimušajai meitiņai nepatīk gulēt citur, kā tikai uz sava dormeo. Ne ciets, ne mīksts, ļoti patīkams.. mums ir Ortupēdiskais. Jau vairāk kā gadu.. nekādu defektu.
Lai veicas atrast savu īsto!

nicoolettaa 23.10.10 15:36:56
Man arī par Dormeo tikai labākās atsauksmes :)
Bet vīram nepatīk, takā katram savs - citam labi, citam nea :)

makvins 21.10.10 21:47:37
Esam gulējuši n-tajās gultās(ceļojot un viesojoties),neko labāku par Dormeo Comfort vēl neesmu baudījusi.Nopietni.
Viesis
laimeszibsnis 21.10.10 21:43:19
Kad meklēju visu iespējamo informāciju, atsauksmes par Dormeo bija tādas- puse saka, ka labi, otra puse, ka nekam nederīgi. Paziņas uzreiz teica, tikai NE Dormeo! Katram savs!

makvins 21.10.10 20:16:49
Roku uz sirds liekot varu teikt,ka neko labāku par Dormeo neesmu izbaudījusi.Mans vīrs ir muguras slimnieks un viņš arī nekur tik labi neizguļas kā uz mūsu Dormeo!!!

esenga9 21.10.10 16:56:20
Tieši pēc tā raidījuma noskatīšanās nosliecos uz tiem Pils matračiem :) Bet nu nezinu, gribēju uzzināt, citu pieredzi :)
Viesis
laimeszibsnis 21.10.10 16:31:34
Veikalā "Čiekurs" pirkām gultu un turpat arī matraci. Tā kā man nebija nekādas nojausmas, kas ir kas, tad pārdevēji ļoti zinoši visu izstāstīja, parādīja, pamatoja. Ja budžets nebūtu ierobežots, tad noteikti ņemtu Sleepwell- ļoti patīkami, cik nu izmēģinājām, augstas kvalitātes. Tomēr izvēlējāmies Amadeo (ja nekļūdos)- Lietuviešu ražojums, pēc būtības ļoti līdzīgs Sleepwell, tikai cena draudzīgāka. Par Pils matračiem svētdien redzēju raidījumā "Ražots Latvijā". Šķita, ka būtu ļoti labi un pie reizes atbalstītu vietējos ražotājus, lai gan cena nav nekāda mazā.

pece 21.10.10 15:29:45
Ir bijusi saskare un pieredze ar šiem http://www.relat.lv/lv/parmums.php . Manuprāt labi.

esenga9 21.10.10 15:23:13
Sveikas!

Esmu beidzot nobriedusi iegādāties labu matraci, tikai nesaprotu kādu labāk pirkt. Padalieties lūzu ar savu pieredzi, kāds matracis ir jums. It kā skatos uz Pils matračiem. Gribētos, lai nav pārāk ciets. Cena līdz 300Ls.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv