Saki to šeit!

Petit svārki (5)

Viesis
sherija 29.01.13 20:56:50
Jā, mēs gribam tieši šos, kas šūti, ne sieti.
Saprotu, ka audums daudz aiziet. Kādu laiku atpakaļ atradu pamācību, kā tos šūt un sapratu, ka neesmu to gatava darīt:-)
Gribēju tikai noskaidrot visas iespējas, jo varbūt tomēr ir kaut kur lētāk, jo jau nav noslēpums, ka viņi visi daudz man līdzīgi, atšķiras tikai izmērs, krāsa un cena:-)
Viesis
ziile 29.01.13 14:59:17
http://www.cacababy.lv/index.php?route=product/product&path=56&product_id=297 ja gribat šādus tad tie 11Ls ir lēti, bet nu noteikti tie nav LV ražoti.
Kad rakstīju biju domājusi Tutis svārkus, ko visas mammas var pašas pagatavot.
Viesis
ziile 29.01.13 14:57:00
Es šuju un esmu gatavojusi tādus svārciņus, bet saku uzreiz ka cena arī būs tādās robežās, ja grib vairākās kārtās un mega kuplus. Ja pietiek ar pāris kārtām 2-4 tad jau var skatīties kas un kā. Jāparēķina vispirms materiālu izmaksas. Bet ja jūs visas mammas esat draudzīgas uzrīkojat kopīgu vakaru un pagatavojat pašas tādus svārciņus. Dikti viegli un var katrs pat krāsu izvēlkēties utt.
Ja vajag info par gatavošanu, raksti :) Palīdzēšu :)
 
inguce 28.01.13 21:23:59
lētāk diezvai sanāks ;)
ja tie ir tādi, ko domāju- kupli tilla/viegla auduma savienojums....Nesanāks, jo, pirmkārt- auduma patēriņš ir ļoti liels, otrkārt- šujot privāti nevis ražotnes līnijā, tas būs ilgāk, laikietilpīgāk!

tā ka iesaku pirkt jau gatavus. Ja nu vienīgi izdodas atrast kādu, kas tiešām sēž bez darba un ir ar mieru nopelnīt ne vairāk kā 5Ls par darbu uz tik sarežģītiem svārkiem!
Viesis
sherija 27.01.13 16:17:56
Sveikas!
Meituks iet dejošanā. Visas mammas kopā ar skolotaju nolēmām kā vienu no tērpiem iegādāties petit svārkus. Gribētos gaiši rozā vai baltus. Kopā vajadzēt kādus 10-15 gabalus. Skatījos gan ebay tur tādi daudz maz normāli ap 10-29 dolāri. Ņemot vērā daudzumu, noteikti būs jāmaksā arī nodokļi. Kopā saskaitot tas pats iznāktu ņemot šeit uz vietas.
Divos interneta veikalos atradu par daudz maz normālu cenu: 11Ls un 12.50Ls. Vienā no tiem norādīts, ka ražoti LV. Ņemot vērā, ka veikals prasa arī savu procentinu, vēlējos uzzināt, vai kāda gadījumā nešuj šādus svārkus vai arī var ieteikt kādu šuvēju, kas to dara.
Kā jau teicu, daudzums ir 10-15 gabali (precīzi zināšu, kad būs zināma cena un runāsim ar visām mammām, jo dažām meitenēm kaut kas tamlīdzīgs jau ir).Ņemot vērā, ka veikalā cena ir 11Ls, tad ņemot vērā apjomu un to, ka nav veikala uzcenojuma, cenai vajadzētu būt zemākai!
Ja kāda var palīdzēt vismaz ar informāciiju, lūdzu rakstiet šeit vai ligucis_a@inbox.lv
Ļoti gaidīšū ziņu!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv