Saki to šeit!

Naturāla kosmētika par zemākām cenām (76)

Viesis
runciks 27.03.12 20:21:35
es jau divus gadus sūtu no iherb.com. ar kodu ZAL295 vienmēr labas atlaides pirmajiem pirkumiņiem !

aijuxxx 06.01.11 12:14:01
Es saprotu ka tagad tādas problēmas būs!

sanduks 06.01.11 09:23:47
Man gan nav vēl bijušas nekādas problēmas ar cheapsmells.com. Pasūtīju z-svētku dāvanas ap novembra beigām - decembra sākumu, pēc apmēram 14 dienām saņēmu uzaicinājumu doties pakaļ paciņai:) Tagad gaidu paciņu no feelunique.com, ko pasūtīju janvāra pirmajās dienās, bet šim nevajadzētu būt problēmas ar atmuitošanu:)
Man vienreiz bija problēmas, ka gandrīz mēnesi nāca no feelunique.com paciņa, bet beigās izrādījās, ka vainīgs mūsu pasts:(

aijuxxx 06.01.11 08:28:41
Saistībā ar izmaiņām pievienotās vērtības nodoklī (PVN) pasta sūtījumiem no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES) preču piegāde no jaunā gada kavējas kurjerpasta kompāniju noliktavās, jo ir jāveic papildu atmuitošana! Vai kāda ir saskārusies ar šito murgu?????
Viesis
iive 05.01.11 22:37:38
jeee, arī es saņēmu savu lielo mazo izmēģinājuma paciņu no iherb.com... Giovanni ir vienkārši burvīgi šampūni un matu kondicionieri. nopietni!! maniem matiem, kam grūti izdabāt, tas bija īsta baudījums, un izskats - nu gluži kā reklāmās (nepārspīlējot)!! :) tā ka, ja kāda vēl vēlas pamēģināt, arī es nosūtu kodiņu EVA448, kuru 1.reizi izmantojot sanāk dabūt atlaidi... veiksmii !! :))

maybe 01.12.10 21:50:09
makvins
Cheapsmells.com pasūtījumi pēdējā laikā dikti kavējas. Ja agrāk bija jāgaida 10 dienas, tad pēd.reiz jau tieši 30 dienas. Un man viņi uz meilu tā arī nekad neatbildēja... Agrāk gan viņiem serviss bija super.
Z-svētku dāvanām no turienes nesūtu,jo baidos ka par vēlu atnāks :).

Viesis
egii 01.12.10 18:12:31
Sveikas meitenes, pateicoties jums, es arī pasūtīju no iherb.com un šodien atnāca mana paka, es jau skriešus aizskrēju pakaļ un ir tas ko es gribēju!!! :) :) :)

makvins 01.12.10 17:14:39
Ar i-herbs viss kārtībā saņēmu preci un no konta noņemta summa santīms santīmā.Tie 3,69 būtu jāmaksā,ja preci piegādātu līdz manai dzīvesvietai.
Bet joki ir ar chepsmeels,jo pirmkārt viņi man neatsūtīja e-pastu par darījumu ,un otrkārt noņēma no konta naudu vairāk nekā bija jāmaksā(piegāde man arī bija par brīvu,jo bija akcijas smaržas).Un treškārt-no pasūtījuma ne miņas.Uzrakstīju e-pastus,jāskatās kas būs tālāk.

aijuxxx 30.11.10 17:39:21
Es vakar sanemu pacinu no iherbs,man nekas nebija jamaksa!

makvins 30.11.10 17:35:10
maybe
Atkal es...
Šodien saņēmu uzaicinājumu no pasta par paciņas saņemšanu,tikai nezinu vai no i-herbs vai chepsmile un redzu,ka tur rakstīta piegādes maksa 3,69ls.Es sapratu,ka man visu jau no konta atvilka.Kā tad īsti ir?

maybe 25.11.10 22:44:55
* PayPal arī ir visdrošākais veids :). Jo, ja gadījumā sanāk ka nesaņem sūtījumu,tad ir iespējams Paypal lūgt izskatīt lietu, ja veikals (vai ebay pārdevējs) nevēlas sadarboties un -labvēlīga lēmuma gadījumā- nauda tiek atgriezta atpakaļ. Tas gan aizņem kādu laiku (vairāk kā mēnesi) bet parasti naudiņu saņem atpakaļ, ja sūtījums nav nonācis pie adresāta. Vienkārši ar karti maksājot var pieprasīt naudu atgriezt atpakaļ,bet parasti jau to nevēlas darīt :D.

maybe 25.11.10 22:38:32
Piekrītu Smukaa.
Ar PayPal tiešām ir visvienkāršāk. Tur vienreiz vajag karti piereģistrēt un pēc tam maksājot internetveikalos (kur ir iespēja norēķināties caur PayPal) izmato tikai savu e-mail adresi un PayPal paroli
www.paypal.com.
Piereģistrējies - (Sign Up) un lieta darīta :)!

smukaa 25.11.10 21:30:31
Paskatiijos,itkaa visaadas kartes njem..mums ir PayPal un tad mums nekaadu probleemu nav!Arii e-bay var iepirkties..
Nu,neesmu tik gudra,viirs visu pasuuta;)

smukaa 25.11.10 21:27:51
Lielaakajaa daljaa shaadu veikalu vajag Paypal..

makvins 25.11.10 21:10:01
smukaa
FragranceX.com man nav pay pal konta.Nu es galīgi neko vairs nesaprotu.

smukaa 25.11.10 21:04:29
makvins - a tu paypal esi atveerusi kontu?

cheery 25.11.10 20:37:04
Nu dien blondīne, tiešām naudiņa taču ir rezervēta! :) paldies par atbalstu, es arī esmu no tām, kas ārpus LV interneta lapās iepērkās 1. reizi! :)

makvins 25.11.10 18:49:11
smuka
Tu kartes numuru ievadīji ar vai bez atstarpēm?Es tikko trešo reizi mēģināju,nu,ja tagad neies,tad es vairs neko nesaprotu.

smukaa 25.11.10 18:38:24
Mums viss kaartiibaa;)

makvins 25.11.10 18:15:13
FragranceX.com jau otro reizi neņem pretī manu visa karti,ar iherbs un chepsmail nav nekādu problēmu.Neko nesaprotu.
1 2 3 4 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv