Saki to šeit!

GELISH nagu lakas (14)

Viesis
varaviskne 13.03.12 23:31:42
Sveiki!
Ielūdzu Jus uz savu , sieviešu apģērbu, i-veikalu www.varaviksne.com !
Tajā, katrai dāmai, būs lieliska iespēja apskatīt un iegādāties sev ļoti skaistu un kvalitatīvu apģērbu par, manuprāt, pieņemamām cenām!
Preču klāstā tiek piedāvāti gan svārki, gan kleitas, gan arī bikses un daudz kas cits!
Ienāc un pārliecinies pati!
Mēs ļoti priecāsimies par katru jauno klienti!
Viesis
varaviskne 13.03.12 23:31:11
Sveiki!
Ielūdzu Jus uz savu , sieviešu apģērbu, i-veikalu www.varaviksne.com !
Tajā, katrai dāmai, būs lieliska iespēja apskatīt un iegādāties sev ļoti skaistu un kvalitatīvu apģērbu par, manuprāt, pieņemamām cenām!
Preču klāstā tiek piedāvāti gan svārki, gan kleitas, gan arī bikses un daudz kas cits!
Ienāc un pārliecinies pati!
Mēs ļoti priecāsimies par katru jauno klienti!
Viesis
nomalas 11.03.12 19:21:04
Ta pat jau arii daru tikai laikam man nebija tirs acetons, tapec lielaka kepa, bet gan nagulakas nonemejs ar lielaku acetona daudzumu , nu jaizmegina ar pliku acetonu:)
Viesis
esmeita 11.03.12 17:53:08
to Nomalas,
nebija man arī tā, ka laka izšķīst. Drīzāk sāk lobīties no naga pamatnes puses nost.
Kāda ir tava tehnika?
Viesis
esmeita 11.03.12 17:50:08
Nomalas, tā laka jāņem nost ar acetonu, ne ar vīli!!!!
Samitrini vates piciņas ar acetonu, uzliec uz magiem, nagus satin folijā! Un ~ 15min tā paturi, laka nonāks nost!
Es vispirms ņemu nost vienai rokai, tad procedūru atkārtoju uz otru roku.
Foliju sagatavoju iepriekš. Uztinu tā kārīgi, lai nadziņiem silti.
Tas it kā sausina kutikulu, bet man roku āda tāpat sausa, līdz ar to nejūtu neko negatīvu - kārtējā deva barojoša, mitrinoša krema un lieta darīta! :)
Viesis
nomalas 11.03.12 14:33:37
Esmu pati izmeginajusi so laku, viss ir looti labi lidz bridim, kad taa laka jadabon nost- ar to ir sausmas!!!! varat ludzu pastastit, kaa jus varat tajas 10 min nonemt to laku no nagiem nesabojajot pasu naga virsmu ar tam vilem???piebildisu ka ar to folliju ''tehniku'' aptinot ap nagiem nu man nesanak?ko daru nepateizi?

annete 09.03.12 11:54:07
Jā gan, dārgi sanāk.
Jāiet vispirms uzlikt, tad man būs kas vairāk komentējams :)
Viesis
esmeita 08.03.12 17:54:35
Gelish esmu izmēģinājusi - pedikīram perfekti, manikīram ne gluži.
Manikīram ne gluži patika, jo pēc ~ 10 dienām (vai pat mazāk), nagi bija atauguši jau tik daudz, ka nejutos ērti tādas rokas kādam rādīt. Pielabot tur neko nevar. Sanāca, ka ņēmu no nagiem nost perfektu krāsojumu, tikai dēļ tā, ka nagi bija atauguši. Man trīs nagi ir "mīkstāki" par pārējiem, audzējot garākus tie veidojas ieapaļi. Gēla, un biogēla pārklājums no tiem nagiem pazuda pēc divām dienām, ar gelish viss bija ok.
Pedikīram Gelish ļoti patika, jo man bija tieši tādas pašas krāsas nagulaka un, kad nagi atauga varēju defektu pielabot. Neko pamanīt nevarēja. Jāpiebilst, ka vasarā ļoti daudz staigāju basām kājām un gelish ne reizi nepievīla.
Par lampas pirkšanu salona veikalā piekritu, bet ne par pašu Gelish laku pirkšanu, jo 15Ls par pudelīti - dārgi, par coat un top ap 30!!! - nenormāli dārgi..
Ebay uz pusi lētāk.
Man nekad nav bijusi problēma, ka kaut kas neatnāk. Pasūtu gan apavus, gan apģērbus, gan somiņas, u.c. niekus. Man ļoti patīk preces no ASV, kvalitātes ziņā. Vienīgi tagad kopš atklāju esprita online veikalu no ebay neesmu kādu laiku neko pirkusi.
Aa, atcerējos - lampu vēl varētu nopirkt kādā no kosmētikas izstādēm - pavasarī katru gadu ir gan Arēnā Rīga, gan Ķīpsalā..

annete 08.03.12 15:59:07
Lakas noņemšana aizņem tikai 10-15 minūtes ;)
Bet sapratu gan vienu, no ebay.com nesūtīšu. Padomāju, tas nav nopietni. Sanāk pasūtīt 5 dažādas preces (ieskaitot lampu )un ja ņem vērā to, ka 70% neatnāk līdz LV, tad kamēr es salasīšu tās preces ...
Būs vien jāņem pa taisno no salona. Tad garantija arī būs.
Bet vispirms iešu un uzlikšu to GELISH, jo pastav jau arī iespēja, ka maniem nagiem nepatiks. Tāpēc iesaku vispirms izmēģināt, pirms pirkt. :)
Viesis
esmeita 08.03.12 10:28:40
Annete, doma man tāda ir! Tik nevaru saņemties.
Ja ko ļoti labu atrodi, protams, dod ziņu!!
Pedikīram Gelish ir pats labākais!
Plus vēl tās lakas nevarot sakalst - tā ir ļooti liela priekšrocība, ja salīdzina ar parastajām lakām. Es nekad nevaru savlaicīgi laku izlietot. Visas gadiem mētājas, un, kad gribu krāsot, tad saprotu, ka sakaltusi un jāmet ārā..
Top un coat ir mazliet dārgāki, lakas noņemšana daudz laika aizņem, bet neaplupuši nagi nedēļām ilgi - mmm, tas ir super!!

annete 07.03.12 13:57:48
Esmeita, Tu arī domā pirkt GELISH?
Vai padot ziņu, ja atradīšu ko izdevīgu?
;)

annete 07.03.12 13:53:52
Super!
Par ebay.com nemaz neiedomājos!
Paldies ;)
Viesis
esmeita 07.03.12 13:40:30
Ja Rīgā, tad SalonLine veikalos, ja ko lietotu, tad ss. meklē, bet cik zinu uv lampas lietotas nav jēga pirkt, jo tām tāpat kā solārijam lampas jāmaina.
Vispār iesaku ebay pirkt. Pati par to arī domāju.
Sanāk uz pusi lētāk, vienīgi nezinu cik muita sanāktu..

annete 07.03.12 10:45:34
Sveikas, dāmas! ;)

Varbūt kāda no jums zin, kur Rīgā (pēc iespējas lētāk un izdevīgāk) varētu nopirkt GELISH nagu lakas + UV vai LED lampu + pārējās nepieciešamās lakas, lai mājas apstākļos veiktu sev manikīru?

Lai jauka diena! ;)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv